Gebeliğe Hazırlık Pco olup hayıt tohumu içip gebe kalan varmı

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
18 aydır istiyoruz canım bende pko var eşimde varikosel vardı ameliyat oldu çok şükür sonuçları iyi şuan sıkıntı bende
. Zor süreçler gerçekten bende de var nasıl atlaticaz bilemiyorum bende 2 yıldır. İstiyoruz olmuyor bı kere hamile kaldım.oda dusuk oldu ondan beridir olmuyor

. Zor süreçler gerçekten bende de var nasıl atlaticaz bilemiyorum bende 2 yıldır. İstiyoruz olmuyor bı kere hamile kaldım.oda dusuk oldu ondan beridir olmuyor
Bizimde 2 seneye yaklaşıyor işte .. Başta çok takıyordum üzülüyordum ama şuan kafama takmıyorum bellide tüp bebeğin vermiş olduğu rahatlıktır bilmiyorum

Bizimde 2 seneye yaklaşıyor işte .. Başta çok takıyordum üzülüyordum ama şuan kafama takmıyorum bellide tüp bebeğin vermiş olduğu rahatlıktır bilmiyorum
Ben çok araştıriyorm bu tarz konulaeida 3 yıl dolmadan tüp bebek yapmiyolarmis bende bı ara sizin gibi yaptırmak istedim öyle denildi ilk etapda aşılama yapılıyor eğer olmazsa tüp bebek yapiyolar canm

Ben icerdim sogan suyu civanpercemi de ictim bende pcos dum duzensuz adetlerim vardu cok sukur sıkıntısız hamile kaldim umatim sizdede ise yarar. İlaç kullanirkenmi bunları içtiniz ben ilaç kullanırken soğan suyu içtim diye ara kanamam oldu obyuzden cesaret edemiyorum onları icmeye

Yok hic ilac kullanmadim hep bitkisel seylere yoneldim adacayi testere disli aslanpencesu de ictim ben cok korkuyrm olmayavak diye ciddi anlamda skntiliydi adetlerim

Hayıt tohumu gebe kalan varmı bayanlar
Hayıt tohumunu adetle birlikte mi başlancak yoksa adeti bitiminde mi cevaplar musunuz lütfen 2 sene bitti aşılama ilaç iğne herşeyi denedim olmuyor bitkilerden denicem bu sefer de nasıl yapmalıyım pcosum hayıt civanperçemi aslanpençesi hangisi daha iyi hepsini mi kullanmalıyım adetin kaçıncı günü kullanılıyor bilgilendirin lütfen 😖😖😭😭

Ben doktoruma sormuştum pco ve çikolata kisti var 3 ay düzenli kullan dedi suan çok şükür kistimde küçülme olmustu malum covid19 dan dr gidemiyorum 1 aydır umarım yok olmustur batım 25 bekliyorum bakalım inşallah hepimiz hamile kalırız bu ay
Bende de çikolata kisti var hamile kalamıyorum. Hayıtı çay olarak mi içtiniz yoksa hapı mı? Bir de kistleriniz kaç cmdi

Hayıt tohumunu adetle birlikte mi başlancak yoksa adeti bitiminde mi cevaplar musunuz lütfen 2 sene bitti aşılama ilaç iğne herşeyi denedim olmuyor bitkilerden denicem bu sefer de nasıl yapmalıyım pcosum hayıt civanperçemi aslanpençesi hangisi daha iyi hepsini mi kullanmalıyım adetin kaçıncı günü kullanılıyor bilgilendirin lütfen 😖😖😭😭
Hayit tohumundan ziyade çakşır suyu alın icinn ben çok araştırdım çakşır suyu ile birçok kişi hamile kalmış ben adetini bekliyorum olayım. Hemen o suyu icicem bildigimm kadarıyla afet bittikten sonra sabah 14. Gün boyunca içilecek

Hayit tohumundan ziyade çakşır suyu alın icinn ben çok araştırdım çakşır suyu ile birçok kişi hamile kalmış ben adetini bekliyorum olayım. Hemen o suyu icicem bildigimm kadarıyla afet bittikten sonra sabah 14. Gün boyunca içilecek
Çaksır suyundan ziyade çakşır kökünü alıp kendinizin kaynatmanız daha yarar sağlıyormuş çünkü benim sürekli alışveriş yaptığım bir aktara sordum dedi ki çaksır suyunu çıkartmak çok maliyetli o kadar ucuz olmasına imkan yok en temizi kendinizin alıp kaynamanız demişti ben aldım ama kök halinde olanını adetten sonra başlayayım o zaman çakşıra

Çaksır suyundan ziyade çakşır kökünü alıp kendinizin kaynatmanız daha yarar sağlıyormuş çünkü benim sürekli alışveriş yaptığım bir aktara sordum dedi ki çaksır suyunu çıkartmak çok maliyetli o kadar ucuz olmasına imkan yok en temizi kendinizin alıp kaynamanız demişti ben aldım ama kök halinde olanını adetten sonra başlayayım o zaman çakşıra
Doğrudur ama birçok kişi suyuyla gebe kalmış bende suyunu aldım bende baslicam sizde buraya yazın bakalım gebe kalicakmiyiz 🙏🌼

X