PCO OLUP İNOFOLİC COMBİ İLE HAMİLE KALAN VARMİ

2 çocuğuma bu ilaçı kullanarak hamile kaldım bende de PCo var yumurtlamaya çok yardımcı bi ilaç bınu ilk kullandıgım ay da hamile kaldım her iki oğlum da da ovulasyonu da takip etmiştim tabi

2 çocuğuma bu ilaçı kullanarak hamile kaldım bende de PCo var yumurtlamaya çok yardımcı bi ilaç bınu ilk kullandıgım ay da hamile kaldım her iki oğlum da da ovulasyonu da takip etmiştim tabi
Doktorum banada önerdi bu ilacı bide ovulasyon test takibi peki siz kaçıncı gün başladınız testleri yapmaya

İnofolic combi yi ben etraftan duyarak aldım. Doktor tavsiyesi ile değil. Peki bu vitamini yumurtlamadan sonra da almaya devam ediyoruz değil mi. Ben adetin 3. Günü başlamıştım

Merhaba hanımlar bugün sonuçlarımi aldım smear kültür FSH e2 hormonlar normal değerlerde ama ultrasonda polikistik över olduğumu söyledi doktor bunun için İNOFOLİC COMBİ verdi ve ovulasyon testleri önerdi akşam internetten sipariş vereceğim sizce testlere hemen baslasammi yoksa bu ay adeti mi beklesem ilaca başladım ama adetime 8 9 gün var biraz geç geliyor genelde kullanmaya başladım bugün aranizda fazla kilolu olup ve bu ilaç sayesinde hamile kalan varmı neler yaptınız buyrun konuşalım
merhaba ben kullandım pkoluyum. inofolic bir ilaç değil vitamin takviyesi. yumurta büyütme gibi bir vaadi yok , tedavi içeriği değil. folik asit ve inositol içeriği. gebelikten 3 ay önce folik kullanmanız gerekiyor normalde. bir de içeriğindeki inositolün pkosa olumlu yönde etkisi var. yani rahim ve yumurtalıklarınızı gebelik için uyarıyor / hazırlıyor diyebiliriz. ben doktorumun önerisiyle 3 ay kullandım. daha sonra yumurtlama tedavisine geçtik ve femara ilacını kullandım o şekilde gebe kaldım.
İnofolic combi yi ben etraftan duyarak aldım. Doktor tavsiyesi ile değil. Peki bu vitamini yumurtlamadan sonra da almaya devam ediyoruz değil mi. Ben adetin 3. Günü başlamıştım
3 ay boyunca düzenli sabah akşam kullandım ben doktorum o şekilde önerdiği için. planlı gebeliklerde 3 ay önceden folik başlamanızı öneriyor zaten doktorlar. gebelikte de 3 ay totalde 6 ay olmuş oluyor. o da bebek için yeterli.

hayırlı mutlu haberler alırsınız inşallah tez zamanda.

Merhabalar arkadaşlar bana da doktorum inofolic combi kullanmamı önerdi günde bir tane olarak eczanede pembe olandan vardı eczacı hepsi genelde aynı deyince pembe alayım dedim ama toz ve kapsül konusunda toz olanı önerdi içeriği daha yüksek çünkü inositol bakımından. Biraz araştırınca çoğunluğun mavi kapsül olanını kullandığını öğrendim kafam karıştı maviye mi geçsem acaba ne dersiniz🤔

Bende pcoyum inofolic verdi doktor heray 17 sinde adet görüyorum geçen ay 19 unda oldum bugün ayın 23ü hala olmadım bide sarı sarı akıntılar gördüm iki gündür herhangi koku kaşıntı vs yok. Bel agrım var ne yapmalıyım. 3 aylık evliyim

X