PCO Sogan Kürü

Merhaba Hanimlar , Sogan Kürünü uygulayip PCO su Kaybolanlar varmi ?
Sitede bir kaç kişi kullanip adet gördüğünü kistinin yok olduğunu yazmış fakat pcos mu emin değilim. Ben de pcos um hamile kalmak istiyorum soğan suyu yapıp hamile kalanlar da var. Yarın başlayacağım 15 gün boyunca devam edeceğim eğer güzel sonuçlar alırsam buraya yazarım:)

Sitede bir kaç kişi kullanip adet gördüğünü kistinin yok olduğunu yazmış fakat pcos mu emin değilim. Ben de pcos um hamile kalmak istiyorum soğan suyu yapıp hamile kalanlar da var. Yarın başlayacağım 15 gün boyunca devam edeceğim eğer güzel sonuçlar alırsam buraya yazarım:)
Bende hiç işe yaramadı beş gün içtim beş günün sonunda çok ozurdileyerek söylüyorum benden bildiğin kan saçıldı Pempemsi açık kahve tarzında

Peki adetiniz düzensiz miydi ? Ben normalde 5 aydır adet göremiyorum progesteron iğne vuruldu adet oldum 12 sinde sonra ilk defa hiçbir şey kullanmadan kendiliğinden 28 inde yine oldum. Ay bu pcos nasıl bir şey ne yapacağımızı şaşırdık resmen.
Lise yıllarında ben de içmiştim soğan suyu hastaneye kaldirilmistim bu durumdan dolayı o kadar çok gelmişti. Şimdi hamile kalmak için denemek istiyorum ama siz öyle diyince anılarım canlandı bir an korktum 😅

X