Pcos olan kızlar aşılama, tüp bebek tecrübelerimizi paylaşalım❤️

Ben iğneli oluyorum sadece ilkini klomenle olmustum ama yine de sadece 4 yumurta olmuştu. Pko evet cok yumurta ama hepside öyle büyümüyor iğneyle bile 1 veya 2 yumurta istenilen olgunluğa ulasıyor. Yani yumurtası direncli pkolarda oluyor zaten pkolularda insülin direnci oluyor yumurta büyümesi ve catlamasına cok etkisi var.
Ben bi kaç kişide aşılama da ohss olan duyduğum için cesaret edemiyirum

Herhangi bir sorun yoksa onu yapıyorlardı. Eğer eşte veya sende sorun varsa hemen aşılama yapılıyordu şimdi ki şartlar ne pek bilmiyorum. İnşallah hic birine gerek kalmadan hamile olursun
Evet canım ıkımızde sorun yok olmuyor sana uygun klomen + zamanlayıcı ılıskı dedı 1 ay tutmadı 2 ayımdayım 3 kere yapmak zorundaymışım. Insallha canım Allah hepimize 1 tane nasıp etsin sukur yeter

Ben iğneli oluyorum sadece ilkini klomenle olmustum ama yine de sadece 4 yumurta olmuştu. Pko evet cok yumurta ama hepside öyle büyümüyor iğneyle bile 1 veya 2 yumurta istenilen olgunluğa ulasıyor. Yani yumurtası direncli pkolarda oluyor zaten pkolularda insülin direnci oluyor yumurta büyümesi ve catlamasına cok etkisi var.
O kadar doğru yazmışsın ki canım kesinlikle öyle 3 tane gonalf 900 bitirip 2 yumurtayı zor geliştirdim ah bu pcos

X