PCOS TEDAVİSİ

Az önce tekrar yaptım bu şekilde kan vermeye gideceğim ins vardır ya

Eklentiler

• IMG20211027160155.jpg
    IMG20211027160155.jpg
    121,2 KB · Görüntüleme: 66
Bide geçen geçen ayda yumurtladım ve her ay düzenli adet oluyorum 35 günde bi 53 kiloyum kilo sorunu tüylenme vs hiçbişey yok

Evet canım 3 günü yaptrdm ya amh 4 cıktı nette 4 ve üstü pcos falan diyordu canim skildi
AMH yaşla birlikte düşer ve 5 hatta 6,8 üzeri sıkıntı olabilir yazıyo. Senin bu değerler çok iyi bence. Tiroide, testosterona baktılar mı? Ya da doğum kontrol hapı falan kullanıyo musun? Sadece yumurtalıklarda kist görünümü olduğu için mi pcos dediler?

Az önce tekrar yaptım bu şekilde kan vermeye gideceğim ins vardır ya
Merak ettim ne çıktı sonucun inşallah pozitiftir ben de pkos lı olarak konuyu görünce geldim okudum gerçekten sabır isteyen bi hastalık ama imkansız diye bişey yok ne kadar inatçı da olsa illaki oluyo 4 yıl ara ara tedavilerden sonra şükür doğal yollarla kalmıştm ben de hamile ve şimdi son günlerim gelmesini bekliyorum bebeğimin hep te dua ediyorum öğrendiğim günden beri allahım çabalarımızı boşa çıkarmasın isteyen herkese nasip etsin bu duyguyu 😍

AMH yaşla birlikte düşer ve 5 hatta 6,8 üzeri sıkıntı olabilir yazıyo. Senin bu değerler çok iyi bence. Tiroide, testosterona baktılar mı? Ya da doğum kontrol hapı falan kullanıyo musun? Sadece yumurtalıklarda kist görünümü olduğu için mi pcos dediler?
Yok kullanmıyorum düzenli adet oluyorum çünkü troid t4 t3 prolaktin hepsi normal çıktı yok doktor demedi sonuç çıkınca netten baktım pcos falan yazıyordu ondan foruma yazdm

Kızlar selam biraz geç geldim kusura bakmayın. Aynı gün kan verdim 42 çıktı 2 gün sonra tekrar verdim çok şükür 326.60 çıktı. Doktoruma söyledim cuma kontrol için bekliyor 🤭 Rabbime şükürler olsun bu duyguyu bende yaşıyorum ilk kez. İlk tedavide sonuç almak beni çok mutlu etti. Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah 🤲 sadece biraz ağrılarim var sımsıkı sarıldım 3 ayın geçmesini bekliyorum şuan 🤗

Kızlar selam biraz geç geldim kusura bakmayın. Aynı gün kan verdim 42 çıktı 2 gün sonra tekrar verdim çok şükür 326.60 çıktı. Doktoruma söyledim cuma kontrol için bekliyor 🤭 Rabbime şükürler olsun bu duyguyu bende yaşıyorum ilk kez. İlk tedavide sonuç almak beni çok mutlu etti. Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah 🤲 sadece biraz ağrılarim var sımsıkı sarıldım 3 ayın geçmesini bekliyorum şuan 🤗
Çok sevindim rabbim sağlıkla kavuştursun inşallah bende de pcos var bu süreçte kilo verdiniz mi benimde kilo problemim var öncelikle bu durumu çözmem lazim sanırım.

Çok sevindim rabbim sağlıkla kavuştursun inşallah bende de pcos var bu süreçte kilo verdiniz mi benimde kilo problemim var öncelikle bu durumu çözmem lazim sanırım.
Bende 76 kilo ile gebe kaldım şuan. Maalesef doktor bana da kilo vermemi söylemişti illa ki etkisi oluyordur kilo her bakımdan kötü fakat Rabbim nasip edince gerçekten oluyormuş

bebeğini sağlıkla kucağına al. ben de pkoyum hormon bozukluğum var. senin nasıldı sonuçların acaba ?

Ya çok sevindimmm hayırlı olsun inşallah bizede nasip olur ilk tedavidenn :) henüz hiç bir tedaviye başlamadım adetimin gelmesini bekliyorum.

X