PCOS TEDAVİSİ

Adetin 4 veya 5. Günü git canım o zaman değerlerine bakıp tedaviye başlar Rabbim ek kısa zamanda sanada nasip etsin inşallah 🤲
Amin inşallah çok teşekkürr ederim 🙏 adetin 2. Günü gel dedi doktor ama malesef hafta sonu girdi pazartesiye artık 4. Gün olarak :) bir de hsg çekilmeden klomene falan başlatıyor mu yoksa ilk onu mu istiyorlar acaba?( Bende pcos var)

Amin inşallah çok teşekkürr ederim 🙏 adetin 2. Günü gel dedi doktor ama malesef hafta sonu girdi pazartesiye artık 4. Gün olarak :) bir de hsg çekilmeden klomene falan başlatıyor mu yoksa ilk onu mu istiyorlar acaba?( Bende pcos var)
Canım ben femara kullandım klomenden daha etkili diye biliyorum tabi doktorun hangisini uygun görürse onu kullan mutlaka. Ben adetten sonra direk hiçbir test yapılmadan başladım

Merak ettim ne çıktı sonucun inşallah pozitiftir ben de pkos lı olarak konuyu görünce geldim okudum gerçekten sabır isteyen bi hastalık ama imkansız diye bişey yok ne kadar inatçı da olsa illaki oluyo 4 yıl ara ara tedavilerden sonra şükür doğal yollarla kalmıştm ben de hamile ve şimdi son günlerim gelmesini bekliyorum bebeğimin hep te dua ediyorum öğrendiğim günden beri allahım çabalarımızı boşa çıkarmasın isteyen herkese nasip etsin bu duyguyu 😍
Amin canım gercekten isteyip te olmayanlara Rabbim gönül rahatlığı versin. Çok çok çok zorrr. Bende ilk tedavim ilk denememde gebe kaldım Rabbime sukur isteyen herkese versin inşallah 🤲

Amin canım gercekten isteyip te olmayanlara Rabbim gönül rahatlığı versin. Çok çok çok zorrr. Bende ilk tedavim ilk denememde gebe kaldım Rabbime sukur isteyen herkese versin inşallah 🤲
Şükür ki fazla uğraşmadan pozitifi görmüşsün çok sevindim senin adına sağlıkla ilerlesin inşallah kucağına almayı nasip etsin rabbim 🤲

Benim adetlerim 15 gün sürüyordu bir hafta lekelenme sonrası normal kanama olarak devam ediyordu doktora gittiğimde pcos denildi tedavi olmam gerektiği çoçuğun olması zor denilmişti saraçoğlunun soğan suyu kürü nü yaptım 40 günde bir adet olurken 28. Gün adet oldum 30 haziranda adetim bitti 3 Temmuz’da hamile kaldım içini ferah tut olacağı varsa hertürlü oluyor şuan 14 haftalık hamileyim Allahım senin gibi isteyen herkese nasip etsin 🤲
Soğan kurunu nasıl kullandınız acaba

Kızlar selam biraz geç geldim kusura bakmayın. Aynı gün kan verdim 42 çıktı 2 gün sonra tekrar verdim çok şükür 326.60 çıktı. Doktoruma söyledim cuma kontrol için bekliyor 🤭 Rabbime şükürler olsun bu duyguyu bende yaşıyorum ilk kez. İlk tedavide sonuç almak beni çok mutlu etti. Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah 🤲 sadece biraz ağrılarim var sımsıkı sarıldım 3 ayın geçmesini bekliyorum şuan 🤗
Ya senin adına çok sevindim çok da duygulandım 🥺 bende polikistik over hastasıyım çok istiyorum çocuk lütfen banada dua et Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🥰

Ya senin adına çok sevindim çok da duygulandım 🥺 bende polikistik over hastasıyım çok istiyorum çocuk lütfen banada dua et Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🥰
Kaç kez ilaç ve çatlatma iğnesi tedavisi görmüş biri olarak söylüyorum eşinde de sorun olup olmadığına baktırın ondan sonra zaten pko olanların hamile kalması çok ta zor olmuyo baxı kişilerde kan sulandırıcı kullanmak gerekiyo genelde düşük olabiliyo benim öyle olmuştu neyse eşim vitamin kullandıktan sonra ben doktora gitmeme gerek kalmadan bile hamile kaldım bal tarçın çörekotu kürünü ve peşine bikaç gün soğan kürünü yaparak çok şükür bebeğimi kucağıma aldım rabbim isteyen herkese nasip etsin sana da tez zamanda inşallah 🤲

Kaç kez ilaç ve çatlatma iğnesi tedavisi görmüş biri olarak söylüyorum eşinde de sorun olup olmadığına baktırın ondan sonra zaten pko olanların hamile kalması çok ta zor olmuyo baxı kişilerde kan sulandırıcı kullanmak gerekiyo genelde düşük olabiliyo benim öyle olmuştu neyse eşim vitamin kullandıktan sonra ben doktora gitmeme gerek kalmadan bile hamile kaldım bal tarçın çörekotu kürünü ve peşine bikaç gün soğan kürünü yaparak çok şükür bebeğimi kucağıma aldım rabbim isteyen herkese nasip etsin sana da tez zamanda inşallah 🤲
Amin inşallah cnm eşimde sorun yok baktirrdik çok şükür onda sorun yok şuan ben klomen kullanıyorum çarşamba günü gidicem bakalım ne dicek iğne mi verir ilaç mı bilmiyorum ama inşallah en kısa sürede benimde çocuğum olur bu arada ne oneriyorsunuz bana

Amin inşallah cnm eşimde sorun yok baktirrdik çok şükür onda sorun yok şuan ben klomen kullanıyorum çarşamba günü gidicem bakalım ne dicek iğne mi verir ilaç mı bilmiyorum ama inşallah en kısa sürede benimde çocuğum olur bu arada ne oneriyorsunuz bana
Adetin 2.günü bal tarçın çörekotu kürüne başlamıştım 10 gün yedim yumurtaların olgunlaşması için.. sonraki gün soğan kürü yaptım 3 gün devam ettim yumurta çatlatıyomuş ama sadece 3 gün yaptım sonra başka bişey yapmadım ovulasyon testleri var onlardan almıştım yumurtlamayı takip etmek için onunla da yumurtanın çatladığı günü gördüm adet bitiminden sonra da gün aşırı ilişki oldu

X