Pcos ve adet düzensizliği

Napicaz böyle ya hacamat oldum bekliyorum hala. Göğüslerimde ağrı var ve yumurtaliklarimda da hafif hafif ağrılarım var. Adet olacakmisim gibi ama inşallah yanilmam. Soğan suyu icmeye basladim dün. Olmazsa artk ilaca dönüp hormonlarima baktiricam adetin 3.günü. kusura bakmayin mesaji gec gördüm. Hacamattan sonra ben umutlandim adet göreceğime artik. Eşimde de sorun yok ona da baktirdik..
Merhaba ben de pcos hastasıyım sol kaşığımda zonklama tarzında ağrılar oluyor sizde de öyle mi ?

Napicaz böyle ya hacamat oldum bekliyorum hala. Göğüslerimde ağrı var ve yumurtaliklarimda da hafif hafif ağrılarım var. Adet olacakmisim gibi ama inşallah yanilmam. Soğan suyu icmeye basladim dün. Olmazsa artk ilaca dönüp hormonlarima baktiricam adetin 3.günü. kusura bakmayin mesaji gec gördüm. Hacamattan sonra ben umutlandim adet göreceğime artik. Eşimde de sorun yok ona da baktirdik..
Merhaba ben de pcos hastasıyım sol kaşığımda zonklama tarzında ağrılar oluyor sizde de öyle mi
Merhabalar. Bazen oluyordu hacamattan sonra oldu özellikle. Ama çok sık değil. Perşembe aksaminda lekelenmem oldu ve son 2 gündür adetim söktü. Ağrılarım azaldı.
adet öncesi mi oluyor sadece normalde ara ara oluyor mu zonklama tarzında ağrı tek taraflı

Merhaba ben de pcos hastasıyım sol kaşığımda zonklama tarzında ağrılar oluyor sizde de öyle mi

adet öncesi mi oluyor sadece normalde ara ara oluyor mu zonklama tarzında ağrı tek taraflı
Bende de aynı şekilde pcos var adetimin 17.günü bugün 2-3 gündür sol kasıkta iğne batar tarzda ağrı var

Bende iki tarafli oluyordu adet öncesi. Evet zonklama gibi böyle. Bu hareketliliği neye bağlamak gerekir onu bilemiyorum işte..

Resmen aynı şeyleri yaşıyoruz benim de yaklaşık 19 yaşına kadar pcos ile mücadelem olmuştu o zaman İbrahim saraçoğlunun testeredişli aslan pençesi ve soğan kürünü yapmıştım düzene girmişti şimdi 25 yaşındayım evlendim 4 aydır çocuk istiyoruz yaklaşık 8 aydır adetlerim aşırı düzensiz en son kendiliğimden nisanda adet gördüm Eylül ayında doktora gittim tarlusal ile adet oldum şimdi tekrar testeredişli aslanpençesi ve soğan kürü yapıyorum
Merhaba sol kasık zonklama ağrısı oluyor mu sizde de ?

Aynen bende iki yıla yakındır tarlusal ile adet oluyorum
Merhaba bende pkoyum ve dediğiniz gibi oluyor bende de sol kasığımda zonklama ağrı oluyor. Bunu doktora soyledigimde rahimdeki ağrıları tek taraflı degerlendirmediklerini söyledi. Bütün şeklinde olduğunu vs vs birşeyler söyledi geçiştirdi. Ben o tarafta sorun olduğunu düşünüyordum yumurta gelişimi olmazmi falan diye korktum ama öyle olmadı orasida normal çalışıyormuş yumurtam büyüdü ultrasondanda gördük.

Merhaba bende pkoyum ve dediğiniz gibi oluyor bende de sol kasığımda zonklama ağrı oluyor. Bunu doktora soyledigimde rahimdeki ağrıları tek taraflı degerlendirmediklerini söyledi. Bütün şeklinde olduğunu vs vs birşeyler söyledi geçiştirdi. Ben o tarafta sorun olduğunu düşünüyordum yumurta gelişimi olmazmi falan diye korktum ama öyle olmadı orasida normal çalışıyormuş yumurtam büyüdü ultrasondanda gördük.
Nasıl yani sadece pcosdan olmayacağını mı söyledi

Zonklama kislerden dolayı oluyor sol yımurtalıkta daha fazla olduğu için ağrıyor sanırım
Olabilir bir bilgim yok o konuda küçük küçük bir suru kist var bende kayboluyorlar tekrar olusuyorlar falan. Enfeksiyondan da olabilir ağrı bende sürekli enfeksiyonda oluyor

Eger bilginiz varsa beni de yonlendirirseniz ben de benzer konuda danismak istiyorum. Rahatsizligimdan dolayi kortizon hapi kullandim bu ay adet olamadim olmam gereken zaman gecti. Adet sokturucu olarak bildiginiz bitki vb varmi, ibrahim saracoglu sogan kurunu yaptim bu ay ama yine de adet olamadim. Bu durum (kortizon kullanmak) adet olmayi etkiler mi? Bilgisi olanlar yazabilir mi acaba

Merhaba benimde aynı şey oluyor sadece sol tarafımda bende doktora sorduğumda gelişen yumurtanın orda olduğunu görüyor bir yılı geçti hamile kalamıyorum çöm düzenli olan adetim bozuldu sadece lekelenme oluyor iki aydır. Bı ay aşılama yapıldı tutmadı ve o soldaki kıpırdama yine var bağırsaklar diyorlar ama bence öyle değil bende de kistmi oluştu acaba adetim iki aydır saçma sapan bir halde aiz bu konuyla alakalı başka bir şey öğrenebildiniz mi ama hamile kalamamam bu sol tarafla alakalı bence

Herkese merhaba 😌 bende pcosluyum 1 ay soğan kürü 2 ay clife kullandım hamile kalma ümidi ile ama her kullanmamda kist oluştu doktorum böyle şeyler kullanmamamı söylemişti yumurtamız fazla olduğu için kendini kiste dönüştürüyor maalesef

Klomen ile bile en fazla 14 mm oluyor yumurtam öneriniz var mı acaba bu yumoşların büyümesi için

X