Pcos ve adet düzensizliği

Herkese merhaba 😌 bende pcosluyum 1 ay soğan kürü 2 ay clife kullandım hamile kalma ümidi ile ama her kullanmamda kist oluştu doktorum böyle şeyler kullanmamamı söylemişti yumurtamız fazla olduğu için kendini kiste dönüştürüyor maalesef

Klomen ile bile en fazla 14 mm oluyor yumurtam öneriniz var mı acaba bu yumoşların büyümesi için
Clife nedir bilmiyorum ama sogan kuru ile adet
Duzensizligini onleyen/geciren var. kist olusumuna sogan kuru sogan ve su ile yapiliyor diye biliyorum sebep oluyormu bu konuda doktorlarin yorumu nedir bilgisi olanlar varmi acaba

Kızlar adetim düzene girsin istiyorsanız soğan suyu için ama bebek istiyorum diyorsanız yapmayın lütfen eğer bebek tutunursa ve farketmezseniz hamileliğin başında olduğu için düşüğe sebep oluyor soğan kürüyle düşük yapan çok arkadaşım oldu lütfen yapmayın daha büyük hayal kırıklığı yaşarsınız

hastalığı ilk öğrendiğim zaman annemin ısrarı üzerine yapmıştım soğan kürünü sonraki ay doktora tekrar gittik naptın dedi soğan kürü yaptım diyince soğan kadar kist yapmış içme bidaha demişti 😬
Çok garip birimize iyi gelen şey diğerimizi kötü etkiliyor

hastalığı ilk öğrendiğim zaman annemin ısrarı üzerine yapmıştım soğan kürünü sonraki ay doktora tekrar gittik naptın dedi soğan kürü yaptım diyince soğan kadar kist yapmış içme bidaha demişti 😬
Çok garip birimize iyi gelen şey diğerimizi kötü etkiliyor
Adet duzensizligi icin sogan suyu ictim ben de.
Son bi haftadir da kasigimda agrim var adet sonrasi kahverengi akintim oldu.
Kistten supheleniyorum ondan soruyorum, olusan kisti nasil erittiniz

Ben var olan kistlerimi nasıl gecirdigimi anlatayim. Kuyruk sokumu kısmından ve belden hacamat yaptirdim. Yillardir yaptırdığım icin iyi geldiğini biliyordum. Soğan suyu içtim. Rahim masajı yaptım. İnositol takviyesi kullandim. Clife bitkisel macun kullandim. Ekimde Kasım da gelmeyen adetim aralikta geldi. Ocakta da geldi hatta. Araliktaki adetimden sonra doktora gittim kist hic yok dedi bir sürü yumurtan var mutlaka hamile kalırsın dedi. Yumurtlama da oldu ocakta ama hamile kalamadım. Şimdi yine yumurtluyorum bakalim tutacak mi bu ay..

Ben var olan kistlerimi nasıl gecirdigimi anlatayim. Kuyruk sokumu kısmından ve belden hacamat yaptirdim. Yillardir yaptırdığım icin iyi geldiğini biliyordum. Soğan suyu içtim. Rahim masajı yaptım. İnositol takviyesi kullandim. Clife bitkisel macun kullandim. Ekimde Kasım da gelmeyen adetim aralikta geldi. Ocakta da geldi hatta. Araliktaki adetimden sonra doktora gittim kist hic yok dedi bir sürü yumurtan var mutlaka hamile kalırsın dedi. Yumurtlama da oldu ocakta ama hamile kalamadım. Şimdi yine yumurtluyorum bakalim tutacak mi bu ay..
Cok tesekkur ederim yardiminiz icin. 🙏🏼

X