PCOS VE AŞIRI KILLANMA

Sırt popo falan bölgesine falan nasıl yapacağım peki ben tek yaşıyorum kimse yok. Bir de şuan baktım 400.000 atış 13 bin yani 3-4 bin değil alabilirim ama aynı cihazdan mı bahsediyoruz anlayamadım size özelden yazdım bakarsankz
pahali geldiyse 2. El uygulamalarindan alabilirsiniz ama sifiri 6 7ye olanda var. 300.000 atis 20 yila yakin gidiyor zaten. Popoyu yaparsiniz ama sirt kismina malesef birinin yapmasi gerekiyor

Sana verilebilecek en mükemmel tavsiye ev tipi ipl alman. Bende pkoluyum. Ve bende de çok fazla kıl vardı. Sert erkek tipi ve ağda ile alsamda 4 günde çıkan.. Lazer çok pahalı geldi ve hormonal problemi olanlarda ise yaramıyor. İğneli ise imkansız gibi bisey tüm vücut için hem çok yorucu hem masraflı hemde acılı. Braunun ev tipi iplsini aldım. İnanmaz birsey 3. Kullanimim ve pürüzsüzum. Kollarım hiç çıkmıyor bacaklarım koltuk altim karnım heryerim tertemiz. Jiletle 1 gün sonra çıkar 3 haftadır yumuşacık vücudum. Ve ne zaman çıkacak bilmiyorum. Ve tüm vücudum 15 dakika sürüyor. Ağda ölüm gibiydi saatlerce uğraşıyordum.. Ve heryerimi yapmam gerekiyordu evliyim çünkü. Kesinlikle al. 2 3 ayda bir 15 dakika harcarsın. Ileriki zamanda belki 6 ayda bir defa yaparsın. Ben bile fayda gördüysem Allahın izniyle sende görürsün. Emin ol tek çaren bu. Ve hiç pişman olmayacaksın. 3 4 bin lira ver al. Hiç durumun yoksa 2. El uygulamalarından temiz veya az kullanılmış olanlara bak. Beğenmezsen tekrar satarsın ama beğenmeyen kimseyi duymadım. Çok pişmanım niye bu kadar zaman bu sıkıntıları çektim diyorum. Kesinlikle al

Sana verilebilecek en mükemmel tavsiye ev tipi ipl alman. Bende pkoluyum. Ve bende de çok fazla kıl vardı. Sert erkek tipi ve ağda ile alsamda 4 günde çıkan.. Lazer çok pahalı geldi ve hormonal problemi olanlarda ise yaramıyor. İğneli ise imkansız gibi bisey tüm vücut için hem çok yorucu hem masraflı hemde acılı. Braunun ev tipi iplsini aldım. İnanmaz birsey 3. Kullanimim ve pürüzsüzum. Kollarım hiç çıkmıyor bacaklarım koltuk altim karnım heryerim tertemiz. Jiletle 1 gün sonra çıkar 3 haftadır yumuşacık vücudum. Ve ne zaman çıkacak bilmiyorum. Ve tüm vücudum 15 dakika sürüyor. Ağda ölüm gibiydi saatlerce uğraşıyordum.. Ve heryerimi yapmam gerekiyordu evliyim çünkü. Kesinlikle al. 2 3 ayda bir 15 dakika harcarsın. Ileriki zamanda belki 6 ayda bir defa yaparsın. Ben bile fayda gördüysem Allahın izniyle sende görürsün. Emin ol tek çaren bu. Ve hiç pişman olmayacaksın. 3 4 bin lira ver al. Hiç durumun yoksa 2. El uygulamalarından temiz veya az kullanılmış olanlara bak. Beğenmezsen tekrar satarsın ama beğenmeyen kimseyi duymadım. Çok pişmanım niye bu kadar zaman bu sıkıntıları çektim diyorum. Kesinlikle al
Ya gerçekten etkili oluyor mu? Çok pahalilar birde tüyleri kisaltip mi kullanacagiz nasıl kullanılıyor.

Öncelikle yalnız değilsin bunu bil birçok böyle kadın var pcos 5 kadından en az 2 sinde var emin ol. Bu bir sendrom olduğu için kalıcı olarak geçmese de bununla uyumlu yaşamayı öğrenmek gerekiyor. Bendede pcos var yaklaşık bi 6 senedir. İğneli epilasyon herkes için ve tüm kıllar için gerçekten en kesin çözümdür. Ben de yüz göğüs ve koltukaltı için başladım 3 seans oldu ve azalma oldu bayağı. Para olarak evet pahalı şuan 15 TL dan başlıyor. Ama ömür boyu çıkmama garantisi veriyor buna göre düşününce özellikle bir pcoslu olarak o paraya insan kıyıyor. Bence seni en rahatsız eden göğüs yüz gibi görünen bölgelerden ilk olarak başlatmalısın. Tecrübeli birini bulmak çok önemli en önemlisi o.
Merhaba şuan durum nasıl memnun musunuz?

Merhaba şuan durum nasıl memnun musunuz

Ben de pcosum. Her zaman ideal kilomdaydım ama her zaman da doğum kontrol hapı kullandım. Doktorun sana vermemesine şaşırdım çünkü doğum kontrol hapları nihayetinde hormonlu haplar. Günü gününe adet görmeni sağlar ve bu vücudunda fazladan hormon birikmesini engeller. Aynı zamanda testesteron hormonunun baskınlaşıp kıllanmanın artmasını da engeller. İlk ergenliğe girdiğimde bu tanıyı almıştım. Ve direk doğum kontrol hapına başlamıştım. Bu haplar sayesinde ben ne kıl problemi yaşadım ne de adet görmede problem yaşadım. Üstelik 10 senenin üstünde kullanmama rağmen de hapı bıraktığım ay daha hamile kaldım… kullansan zararı olacak bir şey değil ama faydası çok olacak bir şey. Başka doktora daha gitmeni tavsiye ederim. Ben de lazere gittim mesela %80 bir azalmam var. Bitti diyemem ama büyük oranda bitti. Hamile olmama rağmen tekrar bir kıllanma durumu da yaşamadım üstelik
Merhaba bende de pko var. Kalıcı tedavisi yok diye biliyorum. Doğum kontrol hapları ile sadece düzene mi giriyor tedavi edici bir ilaç mı.. adet aralarım çok uzun şu an bizde bebek düşünüyoruz ama yumurtalıklarımda kist oluşmuş

Merhaba bende de pko var. Kalıcı tedavisi yok diye biliyorum. Doğum kontrol hapları ile sadece düzene mi giriyor tedavi edici bir ilaç mı.. adet aralarım çok uzun şu an bizde bebek düşünüyoruz ama yumurtalıklarımda kist oluşmuş
Doğum kontrol hapının olan kistlere etkisi yok kuzum. Yeni kist oluşmasını engelliyor

X