Pcos ve tüp bebek hakkında

süreciniz şuan nasıl ilerliyor peki ,bende ekim ayında randevu aldım başlayacağım inşallah ama merak ediyorum merkezi doktoru falan

Merhaba ben tüp bebek tedavisi için gün sayıyorum 2 Ağustosta Ankara Bahçeci tüp bebek merkezinde başlayacağım ama süreç nasıl oluyo acaba bende pcos var ilaçsız adet olmuyorum gittiğimde adet ol gel diyecek muhtemelen ama ben süreç uzasın istemiyorum hastaneyi aradım ama kişiye özel tedavi uyguladıklarını adetli mi adetsiz mi başlanacağını bilmediklerini söylediler bilgili arkadaşlardan öneri istiyorum süreç kaç aşama oluyo ve toplamda ne kadar bir sürede oluyo
merhaba öncelikle bu yolda başarılar dilerim Rabbim hakkınızda hayırlı ise nasip etsin. ben başka bir kliniğe gitmiştim ankara'da aslında başlayacaktık ancak o dönem çok kilom vardı ve pcos mevcut ordaki hoca ''kilo ver çocuğuım olur''diye baştan savma davrandı 17 kilo verdim ama henüz bir netice yok şuan ara verdim sonra başlayacağım tedaviye güzel bir klinik seçmişsiniz Rabbim yardımcınız olsun ama pcoslarda embriyo dondurup 1 ay sonra transfer olduğunu ve bunun da başarıyı arttırdığı söylendi şayet devam etseydim bana öyle yapılacaktı ama kliniğe güvenemedim o dönemde kilo verdim ben de yakın zamanda başka hocada başlayacağım nasipse

süreciniz şuan nasıl ilerliyor peki ,bende ekim ayında randevu aldım başlayacağım inşallah ama merak ediyorum merkezi doktoru falan
Bana iğne ile büyütme işlemi yaptılar bugün test yaptım negatif çıktı adet olunca sanırım tüp bebeğe başlanacak doktorumdan çok memnunum iyiki orayı secmisim

X