Pcos yum hayıt tohumu kullanmaya basladim

Suyu nu duymadım ama bi sor istersen bugün de bi arkadaşım çakşır suyu iç dedi kendiside pcoymuş çakşır otu suyu ile keçi boynuzu özünü içmiş içtiği ay hamile kalmis şimdi oğlu oldu bende bu ay denicem kısmetse
Merhaba, aradan bayağı bir zaman geçmiş ama durumunuzu merak ettim. Hayıt tohumu işe yaradı mı ? Adetleriniz düzeldi mi ? Hamile kalabildiniz mi? Hayt tohumuna bende başlamayı düşünüyorum da.

Iyiyim tesekkur ederim ancak henüz bir gelişme yok bugün öğlen rahim filmi çekildim biraz ağrım var. Şimdi bundan sonra ki gelişmeler e bakacam.... bi doktor daha buldum bide ona gidicem bu ayda olmazsa eger
merhabalar.aradan baya bi zaman geçmiş ama durumunuz nasıl,umarım güzel şeyler olmuştur bu geçen zamanda.bende pcoluyum kistik görünümlü yumurtalarım var hamile kalamadım henüz

bana da gittiğim hemen hemen her doktor pcos dedi. en son gittiğim doktor senin pcosla alakan yok yumurtaların tembel. kanın yumurtanı beslemediği için düzenli regl olmuyorsun yumurtaların bundan dolayı calışmıyor dedi. bana bebe asprini yazdı. normalde adet söktürücü ilaç kullanmadan hastalanamam ama düzenli bebe asprini içtim ve 1 hafta yumurtam catladı ve kendiliğinden regl gördüm. nacizhane tavsiyem günde 1 kere bile olsa bebe asprinini kullanın ben faydasını gördüm inşallah izde görürsünüz
Hamile kalabildiniz mi peki

X