PCOSla gebe kalınabilirmiş.. üstelik geç döllenme ile...

yukarıda resimler ve albümler bölümünden gebelik testime bakarmısınız?ben de pkosluyum.

çok yıpratıcı bir dönem.. sabırlı olmak lazım.. ve kesinlikle doğru doktoru bulup güvenmek lazım..
inşallaahh dileyen herkes bebişine kavuşur...
haberdar et benide gelişmelerden... inş benim gibi bir mucizenin kahramanı olursun sende

inş.canım güzel dileklerin için sagol.herşeyi çok güzel anlatmısın canım.tamam canım burda herşeyi yazarımm.daha tedavıye başlamdım adetimin 3,günü gitcem doktoraa.ilaç yazcak.inş.canım inş.allah ım isteyen herkese versin canım :Saruboceq:

yukarıda resimler ve albümler bölümünden gebelik testime bakarmısınız?ben de pkosluyum.

ben baktım ama site yönetiminden uyarı geldi.. yapısal değişiklik nedeni ile resimlere ulaşamazsınız yazıyor.... göremedim resimlerini =(

öyle içten yazmışsınız ki yaşadıklarınızı nerdeyse ağlıycaktım okurken inşallah hayırlısıyla kucağınıza da alırsınız bebeğinizi...
bende sizin durumunuzdayım hatta dahada kötüsü..yıllardır düzene girmesi için doğum kontrol hapı kullanıyorum ama bırakınca gene aynı düzensizlik...bide üstüne vajinismusla uğraştım yeni yeni girebiliyoruz ilişkiye o da jel sayesinde...
şimdi aklıma geliyo düşünceler korunmasak olur mu acaba bebeğimiz diye ama bu gerçekle yüzleşmeye bile cesaretim yok malesef.. mafoldumben

valla arkadaşım ne diim allah ne büyük vala gözlerşm doldu 6 yıldr bekleyen biri olarak hep bi mucize bekliyor kalbim

arkadaslar bende pko luyum.pko lu oldugumu ogrendigim ay hamile kaldim.ne tedavi, ne ilac hic bisey kullanmadan.korunmayi biraktigimizin 3.ayinda. yani pko, bebek sahibi olmayi illaki zorlastirmiyo.dilerim isteyen herkes biran once bebegine kavussun.ama once stresten uzak durmya calisin.kilosu olanlar kilolari versinler.belki ben zayiftim o yuzden kolay oldu hamileligim ve korunmayi yeni biraktigimiz icin uzerimde stres yoktu. hos bebekten sonra kilo aldim amaboshayallersmile

hikayeni okuyunca cok duygulandim,bende bir pkoluyum ve bende senin gibi hic yumurta takibi yapmadigim,ates olcmedigim,kendime bir kac dinlenme suresi verdigim bir ayda hamile kaldim.Tebrik ediyorum,Allah saglicakla bebelermizi kucagimiza almak nasib etsin insallah.

tebrik ederim bende pcosluyum inşallah burdan böyle güzel haberleri vermeyi Allah bizede nasip eder çok sevindim sizlerin adına bana umut oldunuz umarım Allah bebişlerinizi sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah

ben baktım ama site yönetiminden uyarı geldi.. yapısal değişiklik nedeni ile resimlere ulaşamazsınız yazıyor.... göremedim resimlerini =(
şimdi kayıtlı kullanıcılara açtım kızlar bi bakarmısınız?resimler ve albümler bölümünde testim.a.s.

tbrrrr...darısı bızlere

valla arkadaşım ne diim allah ne büyük vala gözlerşm doldu 6 yıldr bekleyen biri olarak hep bi mucize bekliyor kalbim

hikayeni okuyunca cok duygulandim,bende bir pkoluyum ve bende senin gibi hic yumurta takibi yapmadigim,ates olcmedigim,kendime bir kac dinlenme suresi verdigim bir ayda hamile kaldim.Tebrik ediyorum,Allah saglicakla bebelermizi kucagimiza almak nasib etsin insallah.

arkadaslar bende pko luyum.pko lu oldugumu ogrendigim ay hamile kaldim.ne tedavi, ne ilac hic bisey kullanmadan.korunmayi biraktigimizin 3.ayinda. yani pko, bebek sahibi olmayi illaki zorlastirmiyo.dilerim isteyen herkes biran once bebegine kavussun.ama once stresten uzak durmya calisin.kilosu olanlar kilolari versinler.belki ben zayiftim o yuzden kolay oldu hamileligim ve korunmayi yeni biraktigimiz icin uzerimde stres yoktu. hos bebekten sonra kilo aldim amaboshayallersmile

tebrik ederim bende pcosluyum inşallah burdan böyle güzel haberleri vermeyi Allah bizede nasip eder çok sevindim sizlerin adına bana umut oldunuz umarım Allah bebişlerinizi sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah

çookk teşekkür ederrriimmm...... :1hug: allah dileyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin....

şimdi kayıtlı kullanıcılara açtım kızlar bi bakarmısınız?resimler ve albümler bölümünde testim.a.s.

fotograf çok silik... çok anlayamadım.. inşallaahhh hamilesindir.... kan testi yaptırsana şüphen varsa..kesinleşir sonuç

öyle içten yazmışsınız ki yaşadıklarınızı nerdeyse ağlıycaktım okurken inşallah hayırlısıyla kucağınıza da alırsınız bebeğinizi...
bende sizin durumunuzdayım hatta dahada kötüsü..yıllardır düzene girmesi için doğum kontrol hapı kullanıyorum ama bırakınca gene aynı düzensizlik...bide üstüne vajinismusla uğraştım yeni yeni girebiliyoruz ilişkiye o da jel sayesinde...
şimdi aklıma geliyo düşünceler korunmasak olur mu acaba bebeğimiz diye ama bu gerçekle yüzleşmeye bile cesaretim yok malesef.. mafoldumben

allah yardımcın olsun... umarım herşey daha da iyiye gider... kendini gerçekten hazır hissettiğinde korunmayı bırakırsan daha iyi olur diye düşünüyorum. Ama mademki adet sorunun var biraz uğraştırabilir seni bu durum... hazır kafan rahatken, tedaviye başlanmadan bırakırsan belki hamile kalabilirsin... çünkü gerçekten çok stresli bir süreç bu. kafan rahat olsun diyor dr lar ama imkansız.. senin ise bu sıralar kafan rahat olabilir... bebek işine çok yoğunlaşmadığın için...
adet düzensizlikleri için soğan kürünü öneriyolar. çok iyi geliyormuş. ben başlayacağım ay hamile kaldım. belki sende de işe yarar ve minicik bir kalp atar göbişinde =)
allah gönlüne göre versin.. inşallahh herşey çok daha güzel olur senin için

mrb.arkadaşlar bukett ve sofika paylaşımlarınız için teşekkürler gerçekten bizlere umut oldunuz böyle güzel haberler duyunca daha umutlu oluyorum.teşekkürler kızlar

fotograf çok silik... çok anlayamadım.. inşallaahhh hamilesindir.... kan testi yaptırsana şüphen varsa..kesinleşir sonuç
inşallah öyleyimdir:Saruboceq: canım.şimdiye kadar 4 tane test yaptım 1 haftadan fazla oldu adetim gecikeli.3 tanesi öyle çıktı.sonuncu negatifti.ben ne olucam böyle bilemiyorum.kan testi yaptırmaya gidemiyorum :gitme:korkuyorum.yine aynı durumla karşılaşmak istemiyorum.

kızlar mrb ben bugun hasta oldum3,günü ilaç tedavısine başlıyorumm.hayırlısı inş.iyi güzel sonuçlar alırım.

Mrb arkadaŞlar yarın klomene baŞlıyorum hayırlısı bakalım nolcak

X