Pcoslu hanımlar hastalık hakkında konuşalım

Pkoluyum ben de ama pek ileri düzeyde değil. Düzenli yumurtlama ve adet görüyorum sadece yumurtalarım pek büyümüyor. 1 buçuk yıldır deniyoruz. Klomen kullandım bu ay. 2 tane 20 mm 1 tane 16 mm yumurtam oluştu. Çatlatma iğnesi oldum. Geçen ay rahim filmi de çekildim. Beklemedeyim.
Ne güzel buyuyomus yumurtalarınız benimki 2020 yılında ki tedavimde iğneyle bile büyümesi çok zor oluyodu inşallah güzel sonuçlar alirsiniz

Merhabalar bende pcosum 25 yaşındayım hiç bi zaman düzenli adet olmadım 4 seneye yakın dogum kontrol ilacı kullandim 1 sene doğal yolla denedik olmadı sagolsun ankarada Bi doktor letu başlattı 3 ay kullandim her adette 3. Ayda aldım güzel haberi pcosla gebelik mümkün çok şükür
Çok sevindim sizin adinuza kilonuz varmı benim kiloda var inşallah benim doktorda bu ilacı yazar çünkü klomen bende hiç hayretmiyor

Ne güzel bir evladınız var Allah bağışlasın. Benim sağ tüpüm tıkalıydı ameliyat oldum yeni sağ tüpüm alındı. Eşimde varkisol ameliyat olacak değerleri düşük. Mart ayında evlendim ve temmuz ayında doktor sürecim başladı. Hormon değerlerim normaldi rahim filminde tıkalı oldğu ortaya çıktı. Kendi doktorum kiste benzetti ama tüpmüş oysaki şişmiş.Erken teşhis oldu. 1 yıl bekleyip her ay belirti arasaydım bu beni yorardı . Teşhis konasıya kadar her ay bir ümitle bekledim. Şimdi biliyorum olmama sebeplerini. Rabbime teslim oldum. Ayrıca Doktor tavsiyesi olmayan bir ürün kullanmayın derim . Doktor ne iyi geliyor yönlendiriyor. Eşlerin birlikte kontrole gitmeli gerekli tahlilleri testleri vermeli.
Allah razı olsun inşallah en kısa zamanda sizde mucizenize kavusursunuz yani doktorlar pek bitkisel önermiyor ama ben öncede kullanıp hormon ilaçlarından daha çok fayda aldım hormon ilaçları insanın bünyesini mahfediyor. Ama tabi oğluma tedaviyle hamile kalmistim şimdi aşılama tüp bebek cok maaliyetli gitme şansım yok diyet spor destek vitamin takviyeleriyle mecbur evde devam ediyorum ben 2020 yılında aşılamadaki gonal f iğneye 630 du şimdi 2000 kusuru asiyo bir kutu Allah yardımcımız olsun hepimizin

Ne güzel buyuyomus yumurtalarınız benimki 2020 yılında ki tedavimde iğneyle bile büyümesi çok zor oluyodu inşallah güzel sonuçlar alirsiniz
Dediğim gibi pek ileri düzeyde değil ama 1 buçuk yıldır gebelik oluşmadı. Biraz da kısmet meselesi.

Çok sevindim sizin adinuza kilonuz varmı benim kiloda var inşallah benim doktorda bu ilacı yazar çünkü klomen bende hiç hayretmiyor
Yok rabia hanım 57 kgyim ama ileri pcosum
Çok teşekkürler isteyen herkese en kısa sürede nasip olsun inşallah

Bu hastalık kilolu zayıf bilmiyo demekki hepimizin hakkında en hayırlısı neyse o olsun insallah
Kesinlikle ben ilk teşhis aldığımda 45 kg idim asla kiloyla alakası yok ama kaliteli beslenmeyle çok alakasu var pcos diyetisyenlerine gidip gebe kalanda çok kişi var

Kesinlikle ben ilk teşhis aldığımda 45 kg idim asla kiloyla alakası yok ama kaliteli beslenmeyle çok alakasu var pcos diyetisyenlerine gidip gebe kalanda çok kişi var
Onuda çok duydum bdnds normal devlette bir diyetisyene gidiyorum bu ay diyetin 7 ci ayı ama pcosa bı turlu fayda saglamadi

Onuda çok duydum bdnds normal devlette bir diyetisyene gidiyorum bu ay diyetin 7 ci ayı ama pcosa bı turlu fayda saglamadi
İnstagramda çok fazla pcos diyetisyene var gruplarla diyet grubu yapıyorlar o zaman uygunada geliyor ama 2 3 ay giderseniz zaten örnek menüler elinizde olur uzun süreli gerek kalmaz

Allah razı olsun inşallah en kısa zamanda sizde mucizenize kavusursunuz yani doktorlar pek bitkisel önermiyor ama ben öncede kullanıp hormon ilaçlarından daha çok fayda aldım hormon ilaçları insanın bünyesini mahfediyor. Ama tabi oğluma tedaviyle hamile kalmistim şimdi aşılama tüp bebek cok maaliyetli gitme şansım yok diyet spor destek vitamin takviyeleriyle mecbur evde devam ediyorum ben 2020 yılında aşılamadaki gonal f iğneye 630 du şimdi 2000 kusuru asiyo bir kutu Allah yardımcımız olsun hepimizin
Amin cümlemizden inşallah . Evet ya hormon ilaçları iyi gelmiyor. Malesef tüp bebek fiyatlarıda baya artışta doktorlarda artık hemen tüp bebeğe yönlendiriyor.

Bu hastalık kilolu zayıf bilmiyo demekki hepimizin hakkında en hayırlısı neyse o olsun insallah
Bazılarında kilo problemi olmuyor mesela benim reglim düzensiz ve kilo alıp verme dengesizliklerim oluyor doktor bünyen buna müsait orta derecelisin dedi fakat tüylenme yok bende sivilceler çıkar ara ara. Arkadaşımında regli düzenli tüylenmesi var.

Biz uğraşacaz gerisi takdiri ilahi c life macun hiç duydunmu ben sipariş verdim elime geçince kullanacağım çok fayda gören var özellikle pcosda. Bu arada söylemeyi unutmuşum ben aspir yağı keten tohumu yağı çörek otu yağı bı ara pcos için alıp kullanmıştım fayda görmüştüm büyümemis yumurtalar azalmıştı insülin direncimi azaltmisti onlarida araştırın derim pcosa iyi gelmişti ve hayit suyunda kullanmistim ama düzenli kullanmadım 1 ay kullanıp bırakmıştım düzenli kullansam aylarca devam etsem benim yararıma olurdu ama iste bırakmıştım tekrardan sipariş verdim c life maxunla birlikte yağları kullanıyorum OMEGA 3 inositol pembe olanı d vit magnezyum arı sütü poleni bunları da kullanıyorum doktor mfk var canım instada birde onun sayfasına bak o pcos için bişeyler önermişti çok kişi hamile kalıyor onun yöntemleriyle tabi önce Allah sonra o vesile oluyor hatta ekleyim fotosunu birde onları arastir canım birde meryem.suresi 41 hurmaya ayrı ayrı oku ye canım birde salati tefriciyye oku canım
birde gece saat 3 gibi hacet namazı kıl Bir isteği olanlar genelde bu namazı kılarlar gece kilinmasi daha makbuldür.Gerisi takdiri ilahi
Doktorum bana da polen demişti. Eşime de keçboynuzu önermişti. C life bazılarına iyi gelmiyormuş. Çörek otu yağı kapsülünden sipariş vereyim çok faydalı bunu da duymuştum. Hacet namazını 2 rekat mı kılacağız

Bazılarında kilo problemi olmuyor mesela benim reglim düzensiz ve kilo alıp verme dengesizliklerim oluyor doktor bünyen buna müsait orta derecelisin dedi fakat tüylenme yok bende sivilceler çıkar ara ara. Arkadaşımında regli düzenli tüylenmesi var.
Ben tipik pcosum kilo saç dokulmesi sivilcelenme nadir olur tüylenme çok var adet zaten ilaç içmeden düzgün olamiyorum

Doktorum bana da polen demişti. Eşime de keçboynuzu önermişti. C life bazılarına iyi gelmiyormuş. Çörek otu yağı kapsülünden sipariş vereyim çok faydalı bunu da duymuştum. Hacet namazını 2 rekat mı kılacağız
Polen bende sipariş verdim eşimde bı sorun yoktu ama oda kullanmıştı.keci boynuzu özü c life bugun elime geçecek 3 kavanoz düzenli.kullanscsgim bir fayda görürsem buraya yazarım yağlardan da fayda var evet hacet namazi iki rekat ama gece kilinirsa daha makbuldur

X