pedofili suçlar icin imza kampanyasi

Bilmiyorum belki burasi bu basligi açmak için pek uygun değil ama son dönemlerde üst üste okuduğum çocuk istismari ve pedofili suclari beni ciddi manada korkutmaya ve bende dert olmaya başladı, ben sadece "vah vahhh"deyip uzulmenin ötesinde bir şeyler yapilmasi taraftariyim...bir çoğumuz sosyal medya kullanicisiyiz,verdiğimiz tepkiyle de olsa belki bir şeyleri değiştirmeye yardimci olabiliriz diye düşünüyorum.Hani denir ya çorbada tuzumuz olsun bu kampanyaya bir imza ile belki ufakta olsa bir katkimiz olur bence.
Ne olur artik sadece uzulmenin ötesinde bir şeyler yapalim,biraz da elimizi tasin altina koymasini bilelim,pedofili çok ciddi bir suçtur ve ülkemizde hicde küçümsenmeyecek sayida insanda var bu hastalik...Her uç cocukdan biri tacize uğruyor ise bu ülkede ki çok korkunç bir oran bu demek ki tahminimizden çok daha fazla fedofili insan var...Lütfen bir anne olarak yalvariyorum size özellikle biz bayanlar bu konuda sessiz kalmayalim,umarim bir iki dakikanizi ayirip kampanyaya destek olursunuz...ve lütfen bu konu burada kalsin,tasinmasin...

https://www.change.org/p/cumhurbaşkanlığı-pedofili-suçlularına-idam-cezası?tk=g6wFCna_t-6K_QjbQwmCLd3l4BZdVuozNCcwSCfiIzw&utm_medium=email&utm_source=signature_receipt&utm_campaign=new_signature

Tabi ki de imzaladım. Bu sapkınlar sapıklar yüzünden güzelim dünya berbat hale geldi.

imzalamam mı hiç! Allahım diyecek bir laf bulamıyorum bu gözü dönmüş mahluklara!

Selam,
Çok değil daha üç hafta önce açılmış bu konuyu yukarı taşımak istedim. Çünkü görüyorum ki bir ayda atesimiz sönüyor. Bir ay önce idam istediğiniz istismarcilar unutuldu ve şu an mecliste cinsel istismara uğrayan çocuğun istismarcisiyla evlenmesi durumunda istismarcinin ceza almaması konuşuluyor. Bilin istedim.

Selam,
Çok değil daha üç hafta önce açılmış bu konuyu yukarı taşımak istedim. Çünkü görüyorum ki bir ayda atesimiz sönüyor. Bir ay önce idam istediğiniz istismarcilar unutuldu ve şu an mecliste cinsel istismara uğrayan çocuğun istismarcisiyla evlenmesi durumunda istismarcinin ceza almaması konuşuluyor. Bilin istedim.
evet bu nasıl bir karar aklım almadı.o zaman millet beğendiği kızı kaçırsın tecavüz etsin evlensin.bunlar nasıl kafalar nasıl beyinler.peki erkek çocuğuna tecavüz edilince nasıl evlendirilecek tecavüzcüsüyle? bu tecavüzü meşru kılmaktan başka bir şey değil.

bu arada geçen yine böyle bir konuda yaptığım bir yorum nedeniyle ceza aldım bir gün.siyasi yorumlar yasak mı veya bu siyasete mi giriyor bilmiyorum.ama siyasiler hayatımızı bu kadar delik deşik ederken susamıyorum!

evet bu nasıl bir karar aklım almadı.o zaman millet beğendiği kızı kaçırsın tecavüz etsin evlensin.bunlar nasıl kafalar nasıl beyinler.peki erkek çocuğuna tecavüz edilince nasıl evlendirilecek tecavüzcüsüyle? bu tecavüzü meşru kılmaktan başka bir şey değil.

bu arada geçen yine böyle bir konuda yaptığım bir yorum nedeniyle ceza aldım bir gün.siyasi yorumlar yasak mı veya bu siyasete mi giriyor bilmiyorum.ama siyasiler hayatımızı bu kadar delik deşik ederken susamıyorum!
Konu pedofili suçlar hakkında yasal düzenleme talep eden bir imza kampanyası için açıldığından ben de son durumu paylaşmak istedim. Siyaset amacım yok asla, sadece insanlar imza attıkları kampanyanın sonucunu görsün o bana yeter.

Konu pedofili suçlar hakkında yasal düzenleme talep eden bir imza kampanyası için açıldığından ben de son durumu paylaşmak istedim. Siyaset amacım yok asla, sadece insanlar imza attıkları kampanyanın sonucunu görsün o bana yeter.

sonucu çok feci oldu.imza kampanyaları bile işe yaramadı demek ki.başka ne yapmak gerekiyor acaba? bırakalım insanlar tecavüze mi uğrasın beklenen bu mu? benim aklım almıyor.

Selam,
Aklım almıyor inan. nasıl imza atabilirler böyle bir saçmalığa. hangi vicdana sığar?

Selam,

Çok iyi yaptınız teşekkürler

Bu konuyla ilgili de imza kampanyası var.

https://www.change.org/p/cinsel-ist...şrulaştırılamaz?source_location=discover_feed

Bunu da imzalamak gerekiyor bence.
Kimse istismarcısıyla evlendirilmemeli.

Bu kadar aşağılık bir karar verebileceklerini, bunu yasalaştıracaklarını sanmam.
Olamaz, yapamazlar. .
Meselenin içini dışını iyice anlamak gerekiyor diye düşünüyorum .
Bu kadar insanlık dışı olamazlar çünkü , olmamalılar.

Ve hâlâ direniyorum, tüm sosyal platformlarda elimden geldiğince bağırıyorum, duyan varsa
İdam!
İdam!
İdam!
Hemen hemen şu saniye idam ! ! !

Benim merak ettiğim birşey var .. Damacanaya,cansız mankene,ördeğe,köpeğe hatta daha 2-3 gün önce Manisa da bir kediye tecavüz edildi ! Bütün iç organları parçalanmıştı , 2 gün veterinerler yaşatmak için uğraştı ama kurtarılamadı ! Şimdi damacanaya tecavüz eden damacanayla,kediye tecavüz edende kediyle mi evlendirilecek ?! Daha bugün bir imam hatip okulunda bir öğretmen öğrencisini taciz ettiği için tutuklandı ama bu yasa çıkarsa bırakılacak ve rahat rahat tecavüze ve tacize devam mı edecek ? Hatta şunu soralım diyelim adam evli, bir çocuğa (!) şehvet duyup tecavüz etti,onu 2. eşi olarak imam nikahıyla mı alacak ?! Ya da bir erkek çocuğa tecavüz etti o zamanda ülkede erkekle erkek evlenebilir yasası mı çıkarılacak ?! Kafam da deli sorular !!!

Elbette imzaliyorum gecenlerde yine benzer bi kampamya vardi imzalamistim
O kadar cok olay olmaya basladi ki artik o igrencliklwrini saklamiyorlar bile
Korkumdan cocugumu gozumden sakinir oldum...
Kesinlikle cikmasinlar dışarı zindanlarda curusunler

tecavüz eden biri suçludur nasıl nasıl bir masumu suçlu biri ile evlenmesini meşrulaştırırlar

X