pedofili suçlar icin imza kampanyasi

kadına yapılan hakaret kadınlar kulübünde konuşulmayacakta nerede konuşulacak ister siyasi olsun ister olmasın sonucu ban yemekse canları sağ olsun

Vahdettin İnce: 13 Yaşındaki Çocuk Dini Nikahla Evlendirilebilir
Versiyon)

bu bizi temsil edemez kınıyoruz

yoooo gayette yeri burasi, hayatta her alanda tepki vermeliyiz.. ne demek tecavüzcüyle evlendirilmek, niye?? her gece tecavüz etsin diye mi `? ömür boyu tramva yasasin diye mi, bu nasil vicdan...?? onlarin cocuuguna torununa tecavüz edilse , kizlarini evlendirip o serefsizi damat mi alicaklar.. yemin ediyorum TIKSINNNDIMMMM

13 yasinda kadin erkek iliskisine bile tam akil sir erdiremezdik cocuktuk cunku anlamazdik o yasta bir cocugu evlendirsen nasil bir travma yasar..daha vucudu psikolojisi gelismemis hangi mantikla evlilige uygun bulunuyor

Burda sağ sol görüş tartışılmıyor ki siyasi olsun.Hepimiz kadınız insaniz ben zihinsel sağlıgi yerinde olan hic bir adamin ya da kadının tecavüzü tacizi mesrulastirabilecegini düşünmüyorum. Türkiye maalesef hastalıklı zihniyete sahip insanlarla dolu. Ülkemizdeki sapiklar icin damacana insan hayvan hatta kalorifer petegi hic farketmiyor hepsinden igreniyorum nefret ediyorum...Buna canak tutan kadini buna mecbur birakanlar da gözümde en az onlar kadar aşağılık en az onlar kadar sapık.Mesrulastiranlar da beni asla temsil etmiyor umarım herkes kimin kendisini temsil ettiğinin farkinda olur bu ilk olay değil son da olmayacak biz dur demedikce

Çok iyi yaptınız teşekkürler

Bu konuyla ilgili de imza kampanyası var.

https://www.change.org/p/cinsel-istismar-mağduru-tecavüzcüsüyle-evlendirilemez-tecavüzmeşrulaştırılamaz?source_location=discover_feed

Bunu da imzalamak gerekiyor bence.
Kimse istismarcısıyla evlendirilmemeli.

Bu kampanya açılmıyor? Hata verdi bende.

Demek ki şereften yoksun insanların kaldıramadığı bir sey var. Bu kampanyalarda.

Allah bin belâlarını versin.
Tecavüze göz yuman, sebep olan, sessiz kalan ses çıkartmayan herkesin canı yansın.
Vicdansız insanların olmadığı bir ülke istiyorum.

Demek ki şereften yoksun insanların kaldıramadığı bir sey var. Bu kampanyalarda.

Tecavüze göz yuman, sebep olan, sessiz kalan ses çıkartmayan herkesin canı yansın.

Belki de istenen imzaya ulaşmıştır.
Change.org a girip devam eden kampanyalara bakabilirsiniznorada belki hala vardır.

Ben dun imzaladigimda cok az bi sayi kalmisti. Istenen sayiya ulasilmis olabilir

Belki de istenen imzaya ulaşmıştır.
Change.org a girip devam eden kampanyalara bakabilirsiniznorada belki hala vardır.

Ben dun imzaladigimda cok az bi sayi kalmisti. Istenen sayiya ulasilmis olabilir

Epey uğraştıktan sonra imzaladım. Hata verdi sürekli.
300 bin kişi kalmıştı ben imzaladigimda.
Bugün umarım istenilen sayıya ulaşılmıştır.

Epey uğraştıktan sonra imzaladım. Hata verdi sürekli.
300 bin kişi kalmıştı ben imzaladigimda.
Bugün umarım istenilen sayıya ulaşılmıştır.

Sistemden veya baglantınızdan kaynaklı başka bir problem olmuş olabilir.
Şimdi açıp baktım kampanya hala duruyor, bu tür kampanyalarda sayı limiti belli aralıklarla arttırılabiliyor, önemli olan mümkün oldugunca fazla kişiyle bu konuda bir kamuoyu oluşturularak önergenin geçersizliginin saglanması.

Madem bilgilendirmek icin mesaj yazdım... Genel olarak şunu da belirteyim:
İdamın siyasi görülmeyip tecavüzcülerin cezalarını çekmemelerinin siyasi görülmesi, bu konuda sansür uygulanması da ayrı bir çelişki. Yazık, çok yazık.

Dünya kafayı yemiş durumda.. 2-3 gündür pizzagate diye bir başlık okuyorum ekşi sözlükte, hala hazmedemedim. Amerikanın başındaki siyasilerin, güçlü zenginlerin dilim varmıyor ama işkenceli, katletmeli pedofili partilerinden kanıtlarıyla birlikte söz ediliyor. Üstüne bir de ülkemizde bu yasa tasarısı saçmalığı..

Allah'ım kıyamet kopsun diyorum bazen. Gerçekten kopsun ama. Hepimiz toptan yok olalım. Nedir bu çocukların bebeklerin çektiği?.. Erkek cinsinden midem bulanıyor artık...

Son düzenleme:
Dünya kafayı yemiş durumda.. 2-3 gündür pizzagate diye bir başlık okuyorum ekşi sözlükte, hala hazmedemedim. Amerikanın başındaki siyasilerin güçlü zenginlerin pedofili partilerinden kanıtlarıyla birlikte söz ediliyor. Üstüne bir de ülkemizde bu yasa tasarısı saçmalığı..

Allah'ım kıyamet kopsun diyorum bazen. Gerçekten kopsun ama. Hepimiz toptan yok olalım. Nedir bu çocukların bebeklerin çektiği?.. Erkek cinsinden midem bulanıyor artık...
Sorma bende onu facede gördüm neler neler yapiyorlar biz bilmiyoruz görmüyoruz :KK43: sureyen gelen 300 çocuk mu 3bin çocuk mu ne kaybolmuş bu pisliklerden şüpheleniyorlardı :KK62: zenginsen bu hayatta herşeyi yapabiliyorsun demek ki.
Detaylı düsünmek istemiyorum ama neler neler yaşiyor bu çocuklar kim bilir :KK42:
Hostel filmi de zenginler herşeyi yaparı gösteriyordu bence de zaten böyle şeyler oluyor filmle kalmıyor maalesef :KK62:

Sorma bende onu facede gördüm neler neler yapiyorlar biz bilmiyoruz görmüyoruz :KK43: sureyen gelen 300 çocuk mu 3bin çocuk mu ne kaybolmuş bu pisliklerden şüpheleniyorlardı :KK62: zenginsen bu hayatta herşeyi yapabiliyorsun demek ki.
Detaylı düsünmek istemiyorum ama neler neler yaşiyor bu çocuklar kim bilir :KK42:
Hostel filmi de zenginler herşeyi yaparı gösteriyordu bence de zaten böyle şeyler oluyor filmle kalmıyor maalesef :KK62:

Sadece avrupada 10.000 suriyeli mülteci çocuk, amerika ve avrupada ise 40.000 civarı çocuk kaybolmuş. Pedofili örgütlerinden ve organ mafyasından şüpheleniliyor. Özellikle clintonlar sık sık bu partilere katılıyorlarmış. Hatta bu seçimlerden önce clintonların pisliklerini dökmeye hazırlanan bir fbi ajanını karısı çocuklarıyla birlikte yakarak katletmişler.

Comet pizzayı bir araştır istersen. Daha çok fazla şey var pedofili adasına, satanist ayinlere, bebeklere kadar uzanıyor mevzu..

İnan mide bulantısı yaşıyorum 3 gündür. Daha haberi hazmedebilmiş değilim. Zengin olmak, istediğin her imkana ulaşabiliyor olmak ya da şeytana tapıyor olmak bir bebeğe, çocuğa dokunurken nasıl vicdanını susturabilir ki bir insanın? Bunu yapan da insan degil mi? Anlayamıyorum. Daha söyleyecek çok şey var. Söylesek neye yarar? Allah'a sığınıyorum...

X