peki ya damat makyajı :)

LENA26

seni her gördüğümde...
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2010
910
1
arkadaşlar hep kendimiz için makyaj modelleri saç modelleri falan bakıyoruz... şimdi sıra damatlarda... ilk duyduğumda şaşırmıştım erkeğe de makyaj mı olur diye... ama bir kaç tanıdıktan duydum... fotoğraflarda parlama olmasın ufak tefek renk sorunları giderilsin diye pata ya da pudra sürüldüğünü düşünüyorum... sizin bildiğiniz bişiyler var mı bu konuyla ilgili... paylaşırsanız sevinirim...hihoyyyt

evet damatlarada makyaj yapıyolar bende ilk duyduğumda çok şaşırmıştım hatta gördüğümde bi akrabamızın damadına yapıyolardı eve erkek kuaförü gelmişti baya fondöten pudra sürüler ya bi de saçını yaptıktan sonra saçına sim döktülerdelikafadulden

Tesettürlü gelin olanlar dikkat etsinler!!

Damata fondöten sürüyor berberler...sonra resim cekerken, yakinlasmalarda gelin basina/basörtüye bulasabiliyor!!

hahahahhaa sim olayı süpermiş dur benimkine söyleyeyim de çıldırsın ahahhahahaha:roflol::roflol::roflol:

delikafadulden :roflol: daha neler duyacağım:2:

ayy bi yerde okudum şeftali tonu gloss sürüceklermiş hahahahah valla evlenmekten vazgeçer benim ki hahahahahha bayanssulusmileaklinialirimsmile

ayy bi yerde okudum şeftali tonu gloss sürüceklermiş hahahahah valla evlenmekten vazgeçer benim ki hahahahahha bayanssulusmileaklinialirimsmile

bak bak lenama bak sen topiklerde açarmış kendine hayırlı olsun canım topiğin
bak söyleme öyle makyaj falan bak evlenmekten vazgeçer evde kalırsın mazallah eyvahedigeldismile

hahahahah sevtapcığım yaaa sağol cnm benimm :))) araştırıyorum işte benimki tutuştu şimdiden makyaj falan diyince :)))) sırf ona gıcıklık olsun diye açtım valla :))) sana vişne falan daha çok yakışır diyorum allıkta nars orgasm falan müthiş olur diyorum çıldırıyo ahahahaha ben yapacam doğal olacak falan diyorum dudağıma bişiy sürdürmem diyo ahahahaha ölüyom ben bu adama yaa hahahaha :)))

hahahahhaa sim olayı süpermiş dur benimkine söyleyeyim de çıldırsın ahahhahahaha:roflol::roflol::roflol:

delikafaduldenbende ilk gördüğümde çok şaşkın bi tepki vermiştim ve bastım kahkahayı kendi kendime sonrada dedim damtta güzel bi ikinci gelin olmuş diye ama görseniz ya gelinin saçı ayrı parlıyo damadın ki ayrı kaydirigubbakcemile3

düşünsene eve geliyosunuz sen diyosun ki aşkımmm ben makyajımı temizleyip geliyorum o da diyo ki ben de temizliyim makyajımı yüzüm nefes alsın glosumuda sileyimde bi yerine bulaşmasın sevgilim dermiş meseladelikafadulden:roflol::roflol::roflol::roflol:

alemsin canım ya hahahahahaha çok yaşa emi valla şu kasvetli havada güldürdün beni hahahahahha:teytey::dance::dance::teytey:

alemsin canım ya hahahahahaha çok yaşa emi valla şu kasvetli havada güldürdün beni hahahahahha:teytey::dance::dance::teytey:

mirsiiiii şekerimhihoyyytvalla bende kasvetli bi günümdeyim ama aklıma komiklikler geliyo işte delikafaduldendelikafaduldenama bi erkekte pudra bi
le olsa damat olsun isterse kral olsun makyaj olunca ben hiç yakıştıramıyorum ya böğğğ

en güzeli canım ya... bende hafif bi pudra fena olmaz diye düşünüyorum valla artık ciddi ciddi ama bakalım bizimki sürdürür mü :)))) aklıma şey geldi ben çalışırken banka işlerine yolladığımız bi abi vardı bi gün bi geldi saçlar simsiyah noldu abi aaa falan çok yakışmış dalga geçiyoruz tabii :)) ya hanım saçı boyuyodu şakalaşırken elini sürdü saçıma komple boyamak zorunda kaldım deyince hepimiz birden basmıştık kahkahayı hahahaa hey gidi günler hey o geldi aklıma şimdi :))

hahahahadelikafaduldenbenimde aklıma geldi bak sen diyince bi defa dayımın kızın düğünü oluyo bi akrabamızı ilk kez görüyorum ama o zaman uzak akraba ntabi o zaman adamın saçları bembeyaz sonra aradan zaman geçti işte bi hafta mı bi ay mı tam hatırlamıyorum ama kısa bi süre yani arkadaşla yoldayız bi yere gidiyoruz bu adamla karşılaştık bu selam verdi tabi bi baktım adamın saçları simsiyahh tanıyamadım ya şok oldumakannehir:roflol:bu arada bence sneinkide sürdürmez ben sevgilime demiştim de sürersin diye saçmalama ne o kadın gibi sen mi gelin oluyosun ben mi demişti

hahahahaha güzelleşecem derken rezil oluyorlar ben doğallıktan yanayım erkekler için... kendim bile o kadar beyaz saçım olması rağmen daha 1 kere bile boyatmadım :)) bir kere rahmetli arkadaşım çok ısrar etmişti balyaj yaptırmıştım saçıma... 1 2 ay oldu kestirdim daha yeni gitti boyalar... ya erkeğe tabii ki makyaj yakışmaz ama foto çekiminde falan ne bileyim parlama olmasın diye bi de benimki yağlı ciltli belki pudra olayına sıcak bakabilir :))) ama kızdırması falan çok tatlı oluyo ya :)) çıldırıo :)) hehehe yirim oni bennnn :))))

damat makyajı mı akannehir kaydirigubbakcemile3
ay çok komik kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
ama bi pudra hiç de fena olmaz aslında kaydirigubbakcemile3 benimkinin siyah noktaları var kapatsınlar onları :roflol:

kız resimde parlamaz ya onalr halleder photoshopla falan hem nasıl hoşuna gidiyo kız kızdırması ben kızdrımaktan hiç hoşlanmam çünkü bana sinirlenince ben daha çok sinirleniyorum çok mu asiyim ne ayolkaydirigubbakcemile3

damat makyajı mı akannehir kaydirigubbakcemile3
ay çok komik kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
ama bi pudra hiç de fena olmaz aslında kaydirigubbakcemile3 benimkinin siyah noktaları var kapatsınlar onları :roflol:

sen merak etme kuşum ben siyah nokta temizleyici bantlarımla gelirim yapıştırıp çekeriz eniştemden bi tek kalmazsırnaşık şeykaydirigubbakcemile3

nişanda nişanlıma pudra sürmüşler ama ben anlamadım o söyledi belli oluyomu çok utanıyorum demişti
sonradan zaten oynamaktan terlediği için aktı gitti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…