Pelin Karahan Yeni Dizisinden Servet Yaptı

aylleen

Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2014
6.178
3.526
ATV'de yayınlanan "Yeter" dizisiyle ekranlara dönen Pelin Karahan, düşük reytinge karşı önlemini alarak 13 bölümün parası 650 Bin TL'yi peşin aldı.

'Yeter' dizisinde Yurdaer Okur ile kamera karşısına geçen Pelin Karahan düşük reytinglere karşı önlemini aldı. Dizinin geleceğini pek parlak görmeyen Pelin Karahan, sezon ortasında işsiz kalmayı göze almayarak 13 bölüm parasını peşin aldı.

İNCE ELEYİP SIK DOKUYOR

Deniz Altuntaş'ın haberine göre; Kavak Yelleri' dizisinde 'Aslı' karakteriyle milyonları kendine hayran bırakan, ' Muhteşem Yüzyıl'da ise bu kez ' Mihrimah Sultan' karakteriyle oyunculuğunu konuşturan Pelin Karahan, Bedri Güntay ile evlenip Ali Demir isimli bir erkek çocuk sahibi olduktan sonra dizi ve film tekliflerini ince eleyip sık dokur oldu.

13 BÖLÜMÜ GARANTİLEDİ

Sonunda Koliba Yapım'ın atv için çektiği 'Yeter' dizisinde karar kılarak kamera karşına geçen Karahan, dizi de cerrah kocasının hayatını zehir ettiği 'Aylin' karakteriyle karşımıza çıktı.

pelin-karahan-yeni-dizisinden-servet-yapti-8033635_6432_m.jpg

Yılbaşı gecesi seyirciyle buluşan dizi reytinglerde 18'inci sırada kalarak hayal kırıklığı yarattı. Bölüm başına 50 bin lira aldığı öğrenilen Pelin Karahan, dizinin reyting başarısızlığına ise önceden önlem aldı. Ünlü oyuncu 13 bölümlük parayı 650 bin TL'yi peşin alarak riski üzerinden atmış oldu.

alıntı

Jennifer Lopezin yeter olan filmini dizi yapmış bizimkiler :KK53::KK53::KK53:lopezin o filmini beğenmiştim en sonunda dövüş eğitimi alıp kocasını ne güzel hacamat etmişti bayılmıştım o sahnelere bide yatağımdaki düşman adlı filimdende esintiler var beğendim benn takipteyimm..:KK49::KK49:

Yarısından itibaren izlememe rağmen bende diziyi beğendim,ancak sakladığı o küçük kız kimden ve o adamla evliyken neden kızı saklama gereği duyuyor anlamadım :confused:

Ayy kızlar tam elimi tuttugum yere dogru tek tarafli bi sanci girdi simdi acaba nedendir oyy vuruyo arada

Eklentiler

• 20160106_152834.jpg
    20160106_152834.jpg
    56,4 KB · Görüntüleme: 366
Ben öyle her diziyi izlemem tv alışkanlığım yok fazla .
Bu dizinin ilk bölümünü izledim ve beğendim .
Konusu oldukça güzel ve heyecanlı .

Ben beğendim bu diziyi. Alışılmadık farklı bir dizi. Bana da yabancı dizilerin tadında bir tad verdi.
Biraz soğuk ama sürükleyici buldum Yeteri.

Oyunculuk uetenegi sifir, simarik simarik hareketleri uyuz bi tip..

Dizinin tekrarini 3 gun boyunca gece gunduz verdiler ya ama izlemedim izlemem

Neredeyse her gün iki kez tekrarından dolayı ne kadar güzel olsa da asla izlemeyeceğim dizi. Bıktırdılar şimdiden.

Yarısından itibaren izlememe rağmen bende diziyi beğendim,ancak sakladığı o küçük kız kimden ve o adamla evliyken neden kızı saklama gereği duyuyor anlamadım :confused:

Cocuk kocasndan ama adam psikopat, ogluna bile neler cektiriyo bu adama bi cocuk daha veremem ona da eziyet edicek dedi adama cocuk öldü dedi bebegi bakmasi icinde abisine verdi para ayarlayip cocuklari alip kacma plani vardi guya ama oyle bisey yapamadi

X