Pelvik Taban Sorunları

Demet Sultan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2024
2
0
44
Pelvik tabanla ilgili sorunu olan varsa yardımcı olmak isterim. Çünkü bunun sıkıntısı ben 4-5 yıldır yaşıyordum.. Çözümü Dr Alpaslan Çalışkan hocamda buldum. Böyle bir sorunu olan varsa tecrübelerimi paylaşabilirim

Ya inanın iyiki sordunuz çünkü ben çok problemli bir süreç yaşadım ve istiyorum ki hemcinslerin böyle bir durumu yaşamasın . Pandeminin ilk yılında aşırı kanama ile miyomlarım ve rahim alındı süreç öyle başladı akabinde rahim ağzı sarkması olmuş beni çok iyi bir doktor ameliyat etmişti İstanbul medicana hastanesinde çalışan profesör Ahmet Göçmen ameliyatın yan etkisi olan bu sarkma için beni ikinci kez ameliyat etti sonuç başarısız oldu ve ben aslında birçok kadının bu sorunu yaşadığını ve çözümsüz kaldığını keşfetmeye başladım ama durumu kabullenip bir süre hiç bir şey olmamış gibi yaşamaya devam ettim .Tamam belki bu ölümcül bir durum değil ama biz kadınların yaşam kalitesini oldukça düşüren bir durum ve üzerinde bir yıldan fazla geçti ve ben het tuvalete gittiğimde bu durum iyice belirginleşti ve bu parça dışarı ile temas ettiği için enfeksiyon oluyordum ve bir türlü iyileşmiyorsun bu arada internetten çevremden sürekli araştırma yaparken Dr Alparslan Çalışkan hocayı görüyordum ama yok ya hani doğru değildir işte Denizli gibi bir yer diye düşünüyorum o arada başka kadın bir hoca o da İstanbul’da Acıbadem hastanesinde Doçent doktor Pınar Kadiroğulları dikkatimi çekti araştırdım ayrıca bu hocamız pelvik taban eğitimide aldığını cv lerinde söylüyordu güvenle randevu alıp gittim ve ben iki ay gibi kısa bir süreçte iki kez daha ameliyat oldum ve sonuç yine hüsran yok ya dedim Kesin Alparslan hocayı denemeliyim dedim ve sorunlarıma çözüm kendileri oldular bana o kadar iyi geldi ki inanın rahminizle ilgili bir sorununuz varsa hiç çekinmeden bu hocamıza ulaşın ve bana lütfen dua bu konuda hocamızı tek geçiyorum yaşınız durumunuz ne olursa hocamıza ulaşın çok çok memnun kalacaksınız ve lütfen bu köyü tecrübeleri yaşadığım için sizden ricam bunu yayın ve hiç bir kafın 40 ından 50 sinden sonra hiçbir şeyden çekinmeden hayatlarını yaşayabilsinler

X