Çatlaklar pembe catlaklar :((

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
Mrb arkadaşlar,ben 38 haftalık hamileyim doğum yapmama 13 gün kaldı.gobegim de hiç catlagm yok ama basenler ve aşağısı pembe pembe çatladı.bunları yok etmem için bir fikriniz var mı fazla zaman kaybetmeden baslayaym.

Merhaba,
Ben kullandığım ve çok faydasını gördüğüm bir ürünü hararetle tavsiye etmek istedim:
http://urun.n11.com/catlak-onleyici...Sken3YkB9V_5QYFPhW1g0aAi0F8P8HAQ&gclsrc=aw.ds

Ben hamile değilim ama düzensiz beslenmeden dolayı bir iki ay gibi bir sürede 6-7 kilo aldım. Göğüs, karın ve bel çevremde koyu pembe, bordoya çalan, yer yer derin çatlaklar oluştu. Ben bunları fark etmemle soluğu cilt doktorunda aldım. Doktor pek çözümünün olmadığını söyledi. Fraksiyonel lazer yöntemini sordum, fayda etmiyor boşuna yaptırmayın dedi. Zaten çok da pahalı.
Sonra Lierac'in çatlak onarım serumunu keşfettim. Bugün itibariyle tam 3 ay oldu, bu serumu sabırla sabah akşam çatlaklara uyguladım. Şu an çatlaklar beyaza dönmeksizin yüzde 90 oranında kayboldu. Sürmeye devam edeceğim. Sanıyorum ki birkaç hafta, en geç 1 aya tamamen kaybolacaklar.

Serum eczaneler ve internette farklı fiyatlara satılıyor. Ben 3 ayda 3 kutu bitirdim. 4. kutuyu bitireceğim sanıyorum. Kutusu 110 lira gibi bi şeyden toplam yaklaşık 450 lira harcadım bu tedavi için.
Bir ekleme daha yapmak istiyorum. Başta 1-2 ay da FİTO isimli bir yara/yanık vb. tedavisinde kullanılan hücre yenileyici bir merhemi de seruma ilaveten sabah akşam sürüyordum. Onu artık bıraktım. Fito'nun da Lierac'in da hamilelerde kullanımını bilmiyorum ama etkinlik açısından Lierac'ı öneriyorum. Bu siteye de aynı dertten muzdarip kişilerle bu deneyimimi paylaşmak üzere girdim az evvel, ki iyi ki girmişim. İnşallah birileri okur benim gibi fayda görür.
Bir not daha: Lierac'in bir çatlak önleme jeli var. Bir de çatlak olduktan sonraki serumu. Olduktan sonra artık ikincisini kullanmak lazım. Kullanımı kolay, hemen emiliyor, yağlı değil.
Dilerim yararı olur. Şimdiden geçmiş olsun ve Allah kurtarsın.

X