Pembe gazete için kalıcı üyeler aranıyor

Che senin öncü olduğun bu güzel gazatede bende tiyatro,konser,etkinlik vs..konular üzerinde yardımcı olmayı çok isterim,ancak şahsi yoğunluğum el verdiği sürece bu konuda yardımcı olabilirim sende arzu edersen

Canım etkinlikleri genelde ben hazırlıyorum.
Sen de bana yardımcı olabilirsin bana etkinlikleri haber verebilirsin.
Teşekkürler.

Arkadaşlar eğer bu gazete için de yer almak istiyorsanız kalıcı olarak,

Che'ye yazılı olarak başvurun, hangi bölümü istiyorsanız ona uygun kendi hazırladığınız bir yazı ile beraber.

Unutmayın bir seferlik aramıyoruz kalıcı olacaksanız varsınız.

Bende Yemek bölümü icin adayim.Söylemesi ayiptir cok güzel yemek yaparim:icecream:
Bu arada dergideki MSNZEDELER bölümüne bayildimmmmmm:roflol:
Hazirlayan arkadaslarin ellerine saglik,a.s.

kendi şiir ve yazılarımız bölümüne bende katılabilirim.bu konuda çok başarılıyımdr benden sölemesi

merhaba...
ben de sinema ve teknoloji sayfalarına talibim...
telekomünikasyon alanında mühendis olarak çalışıyorum teknolojiye çok yakınım..evimde ve işyerimde internetim var, sürekli katkı sağlayabilirim diye düşünüyorum..

Bir dönem Sabah Ankara'da köşe yazılarım yayınlandı.Ben Dünya olaylarına köşe yazıları ile yorum yapmaya adayım.Sevgiler.Bana lütfen ulaşın.Bir mail adresi verin bana lütfen.Yorumlarımı oraya yollayayım.

BEN BU İŞİ YÜRÜTEBİLİRİM MAGAZİN RESİM VE ŞİİR YAZIYORUM BU İŞİ YAPABİLİRİM :nazar:

kendi şiir ve yazılarımız bölümüne bende katılabilirim.bu konuda çok başarılıyımdr benden sölemesi

Selam ayça,
Bana kk da yayınlanmamış şiir ve yazılarını özel mesajla gönderirsen değerlendirebilirim.
Teşekkürler.

Bende kitap ve kendi yazılarımız şiirlerimiz bölümünde çalışabilirim...okulda gazete editörüyüm ayrıca yazdığım yazılar ünlü bir gençlik dergisinde yayımlandı..kitap okumak ise hayat felsefemdir haftada bir kitap okurum...Benide aranıza alırsanız çok mutlu olurum..K.Kya saygılarımla....

Bende kitap ve kendi yazılarımız şiirlerimiz bölümünde çalışabilirim...okulda gazete editörüyüm ayrıca yazdığım yazılar ünlü bir gençlik dergisinde yayımlandı..kitap okumak ise hayat felsefemdir haftada bir kitap okurum...Benide aranıza alırsanız çok mutlu olurum..K.Kya saygılarımla....

Sevgili Selin,
Bana çalışmalarını özel mesaj olarak gönderirsen değerlendirip yayınlayabilirim.
Yanlız çalışmaların daha önce kk da yayınlanmamış olmalıdır.
Şimdiden teşekkürler.

ben bu saydıklarınıza cok yatkınım
özellikle şiir yazıyorum buraya ekleyebilirim
3 günde bir kitap bitirim en büyük hobilerimdendir
ve sitede de kalıcıyım ben daha önceden üyeyim aslında helen20

Son düzenleme:
ama ama bu pembe gazete hala eylül sayısında..
yeni sayılar ne zaman gelicek??

bende sinema bölümüne talip olabilirim.çünkü tam bir sinema hastasıyım.

ben bu saydıklarınıza cok yatkınım
özellikle şiir yazıyorum buraya ekleyebilirim
3 günde bir kitap bitirim en büyük hobilerimdendir
ve sitede de kalıcıyım ben daha önceden üyeyim aslında helen20

Canım bana çalışmalarını gönderirsen değerlendirme yapabilirim.

ama ama bu pembe gazete hala eylül sayısında..
yeni sayılar ne zaman gelicek??

Canım kapak eylül sayısı ama diğer sayfalar ekim sayısı ekim sayısını ben hazırladım kapak yapamadım.
Kasım sayısında kapak hazırlayacağız.

Şimdiye kadar bana gönderilen çalışmaları değerlendirdim ve seçtiğim kişileri buradan bildiriyorum.

Bizden şiir ve yazılar: talin, icimdeki_sen, Melan_choly, nymph_x, shoksheker, **Selin**, Gülsüm Sultan, tucetanyeli,

Kitap Tanıtımı: cinsilatif, *toprak*

Sinema: firstday
Yemek: KardelenMasalim.

Şimdi sizlerden Kasım sayısı için yeni çalışmalarınızı bana 2-3 gün içinde göndermenizi rica ediyorum.

Hepinize yardımlarınız için teşekkürler.

Son düzenleme:
X