Pembe gazete için kalıcı üyeler aranıyor

gönderırırm tabı ama ınan msjları bıle zar zor görup okuyabılıorum bı sıteyı cozemedım daha:sm_confused::sm_confused:

ben sanat dallari konnusunda yardimci olabilirim cagdas guncel sanat haberleri seklindemi acaba yoksa bir sanat dalini inceleme gbimi?

bende hayat uzerıne ılıskıler uzerıne yazılar yazabılrım ...sızde uygun gorursenız...tesekkurler...

pardon ekstra konu acmak istemedim.arkadaslar ben pembe gazeteyi actigimda eylül ayi gazetesi cikiyor hep.acaba pembe gazeteyi kullanabilmek icin ayrica üyelik gerekiyomu yoksa kadinlar kulubundeki üyeligimiz gecerlimi??

pardon ekstra konu acmak istemedim.arkadaslar ben pembe gazeteyi actigimda eylül ayi gazetesi cikiyor hep.acaba pembe gazeteyi kullanabilmek icin ayrica üyelik gerekiyomu yoksa kadinlar kulubundeki üyeligimiz gecerlimi??

Kapak değişemedik bu ay ama içerik ekim sayısı, diğer sayfalarda geçen ayki yazıları bulabilirsiniz.

Bugün ekim röportajı ve GANO yazımız dergiye eklenmiştir:eek:

bi bende mi açılmıyor acaba pembe gazete şu anda:uhm:

edit: açılıyor artık,pardon..

Son düzenleme:
öncelikle herkese mrb. ben kdınlar klübüne yeni üye oldum ve yeni üyeniz olmama rağmen çok faydalı bilgiler aldım.öncelikle böyle bir site kurduğunuz için tüm üyelere çok teşekkür ederim. ben de Pembe gazeteye dahil olmak sinema köşesinde yer almak istiyorum.umarın bu isteğimi olumlu karşılarsınız. herkese ii akşamlar iyi çalışmalarrr

öncelikle herkese mrb. ben kdınlar klübüne yeni üye oldum ve yeni üyeniz olmama rağmen çok faydalı bilgiler aldım.öncelikle böyle bir site kurduğunuz için tüm üyelere çok teşekkür ederim. ben de Pembe gazeteye dahil olmak sinema köşesinde yer almak istiyorum.umarın bu isteğimi olumlu karşılarsınız. herkese ii akşamlar iyi çalışmalarrr

Sevgili semyet,
Vizyondaki filmlerden birisinin kendi yaptığın tanıtımını bana gönder ben de değerlendireyim.
Teşekkürler.

ben sanat dallari konnusunda yardimci olabilirim cagdas guncel sanat haberleri seklindemi acaba yoksa bir sanat dalini inceleme gbimi?

Canım her ay bir sanat dalını tanıtmaktayız.
Sen de kendi yapmış olduğun çalışmanı bana gönder.
Böylece değerlendirmiş olurum.

Canım ekim ayında kapak yapamadım.
Bu ay dergiyi ben yayınladığım için kapak olayını yapamadım.
Kapak eylül ayı ama içerik ekim ayıdır.
Okumak için üye olmaya gerek yok.
Fakat orayada üye olmak istiyorsanız ayrıca üye olmanız gerekiyor.
Buradaki üyeliğiniz gazetede geçerli olmuyor.

Canım ekim ayında kapak yapamadım.
Bu ay dergiyi ben yayınladığım için kapak olayını yapamadım.
Kapak eylül ayı ama içerik ekim ayıdır.
Okumak için üye olmaya gerek yok.
Fakat orayada üye olmak istiyorsanız ayrıca üye olmanız gerekiyor.
Buradaki üyeliğiniz gazetede geçerli olmuyor.

Bende kaç sefer aynı eylül ayı diye okumadan çıkmıştım teşekkürler bu mesaj içina.s.

Birde bir sorum olacak dergideki yazıları kendimiz mi yazacağız yoksa kkdaki gibi alıntı yapabiliyormuyuz?

Bende kaç sefer aynı eylül ayı diye okumadan çıkmıştım teşekkürler bu mesaj içina.s.

Birde bir sorum olacak dergideki yazıları kendimiz mi yazacağız yoksa kkdaki gibi alıntı yapabiliyormuyuz?

Canım yazıların kendi yazdığınız yazı olması gerekiyor.
Bir de daha önce kkda yayınlanmamış olmalıdır.

Canlarım nerdeyse Kasım ayının ortasına geldik ve benim elime çok az döküm geçti.
En kısa zamanda yani en geç pazartesi günü dökümlerin elime geçmesini bekliyorum.
Yoksa yine yeni sayı gecikecek.
Yakın ilginizi bekliyorum.

che, kapağı az önce yapıp sana mail attım haberin olsun bakarsın eklersin

Ellerinize sağlık hepinizin
yine keyifle bir pembe gazete okudum :1hug:

:eek:ben burada çok yeniyim ama yazım iidir konuya uygun yazıalr hikayeler öyküler vs yazılar yazabilirim hem zihinsel engelli egitmeniyim isterseniz bu konuda da bi yazı yazıp okuyucuları bilinclendirebiliriz

Canım sen çalışmalarını bana özel mesaj olarak gönder ben de değerlendirip sana sonucu bildireyim.

bende pembe gazeteye üye oldum.bana mail geldi...anlamadım pek nasıl yapacağımı..acaba üyemiyimdir..

X