Pendik veya 4.levent doktor ve hastane tavsiyeleri (lütfen)

akar

Bekliyrz Seni Sabırsızca
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2009
458
0
Merhaba arkadaşlar;

ben 8 haftalık hamileyim bu güne kadar 4 leventte Özel levent hastanesine gittim kontrollerim için, ama içim rahat değil. Yani Doktorum çok iyi güzelde ilgileniyor ama bilenleriniz varsa sizlerden de tavsiye almak istiyorum.

Ben Pendikte oturuyorum o civarda çok fazla hastane bilmiyorum dolayısıyla doktorlarını da. İşim Leventte ve yakın olduğu için levent hast. gidiyordum ama bana daha iyi bir yer önerirseniz değiştirebilirim. Doğumum içinde emin olmak istiyorum çünkü hastane ve doktordan. :CüvCüv:

slm yengem pendik hospital da doğum yapmıştı çok memnun kalmıştı ama yedi yıl önceydi şimdi nasıl bilemiyorum..

pendik şifa hast kesınlıkle soner bey bır cok doktordan daha cok anlayıslı ve sabırlı ve hastasıyla fazlasıyla ılgılenıyor

soner beyi kesinlikle önermiyorum. ben de hamileliğimde soner beye başlamıştım. 8. haftada emriyoyu gözlemlemedi ve varsayımsal bilgilerle kesenin büyüdüğünü söyledi (kesenin mm lik hesabını bile yapma zahmetinde bulunmadı) iki gün sonra kanamam başladı ve bayrama denk geldiği için annemlerdeydim hemen bakırköy kadın doğum evi acil servse başvurdum. oradaki bilgili ve deneyimli doktor bana kesenin 8 haftalık kese olmadığını 6 haftalık olduğunu söyledi. aynı hafta boş gebelik teşhisiyle kürtaj oldum.

demem şu ki soner beyin bu tutumu elbette benim kaderimi değiştiremezdi, boş gebelik doktor ihmaliyle vs olan bir problem değil ama kesenin boyutunu bile ölçmeyen, birkaç saniye ultrasonda bakan, açıklama yapmayan ve geç kürtaj olmama neden olan biraz da soner beyin bu tutumudur. kendisi oldukça rahat, her hastasına düşük tehlikesi olup olmadığını bilmeksizin rahat rahat cinsel ilişkiye girin (ki girmedim), kasmayın, ağır kaldırmak vs bunlar şehir efsaneleri diyen bir insandır. kesinlikle önermiyorum...

boş gebelik teşhisinin öncesi ve sonrasında ve kürtajla beraber toplam 5 doktora gittim. en kötüsü soner bey di.

ben de soner bey'e gidiyorum. çok yoğun ve çok geniş vakit ayıramıyor gibi geliyor bana. ama bu civarda bulabildiğim en çok içime sinen dr. soner bey oldu. aşılamamı da o yaptı. bakalım...

benim yengem ve yeğenimin eşide pendik hospitalde yaptılar ve rutin kontrollrede oraya gittiler.ikiside memnun kaldılar

selam arkadaşlar.kadıköy çağıner hastanesi hakkında bilgisi olan varmı acaba kadın doğum bölümüiçin hamileyim ve ve o hastaneye devam etmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

bende pendik şifada ferda hanıma gidiyordum ama ilgisizliğinden gitmeyi kestim çok sinirimi bozdu beni en fazala 5 dk bile tutmuyordur içerde enson gittiğimde 4aylık hamileyken gittim cinsiyetini merak ediyordum bana nedese iyi boşa gelmişsin cinsiyeti için erken dedi ve bana 40 gün sonraya gün verdi birdaha da gitmedim 2ci kez gitmiştim zaten

şimdi nene hatuna gidiyorum hala hanıma 10 dk kesin utrosyona bakıyor kadının kolu ağrıyor bakarken tavsiye ederim

selam yavrularhihoyyyt
ben de pendik şifaya 1 kez gidip 2. kez ugrama lutfunda bulunmayanlardanımkaydirigubbakcemile
3lü test için gittim bayan doktorun birine
adını unuttum, hatırlanmaya değer değilmiş gaaalbahihoyyyt
şaka bi yana hemsiresini hiç sevmediğim için doktoru da eledim bu nedenle
bi hafta sonra sonuclar için gittigimde değerlendirmeyi erkek doktor yapti ki sanirim bu soner beydi
tam benim istedigim tarzda bi doktor
bakti kagida şak şak şak işaretleyip şöyle bi gulumsedi "hic bi sorun yok" dedihihoyyyt
ben böyle net doktorlari seviyorum
bi de pendik şifa bana çok da özel hastane gibi gelmedi
çok sıradan buldum:umursamaz:
devlet hastanesinden bi farkını göremedim:hulya:
sonrasinda ise sultanbeylide saygi hastanesi denen yere gittim
canan miydi cigdem miydi neydi doktorun adi hatirlamıyorum alsanaalsanasmile
aman kadın beni bi cildirtti bi cildirtti sormayin :umursamaz:
yani yolda görsem kesin yolarım o derece ohaoldumsmile
neyseeee şimdi angaradayim
dönünce detaylı ultrason için sanirim semaya gidicez
bi çok secenek var ama sadece dogum hastanesi olması nedeniyle orayi tercih edicim sanirim bilmiyorumkismile

ayyyy ne uzattim beee kaydirigubbakcemile

gurbaaa

kız aydından çıktın bizim oraya geldin hoşgeldin...

ama gene gitmişin bize soraydın şifaya gitmemen gerektiğini bilerdin şekerim....

selam yavrularhihoyyyt
ben de pendik şifaya 1 kez gidip 2. kez ugrama lutfunda bulunmayanlardanımkaydirigubbakcemile
3lü test için gittim bayan doktorun birine
adını unuttum, hatırlanmaya değer değilmiş gaaalbahihoyyyt
şaka bi yana hemsiresini hiç sevmediğim için doktoru da eledim bu nedenle
bi hafta sonra sonuclar için gittigimde değerlendirmeyi erkek doktor yapti ki sanirim bu soner beydi
tam benim istedigim tarzda bi doktor
bakti kagida şak şak şak işaretleyip şöyle bi gulumsedi "hic bi sorun yok" dedihihoyyyt
ben böyle net doktorlari seviyorum
bi de pendik şifa bana çok da özel hastane gibi gelmedi
çok sıradan buldum:umursamaz:
devlet hastanesinden bi farkını göremedim:hulya:
sonrasinda ise sultanbeylide saygi hastanesi denen yere gittim
canan miydi cigdem miydi neydi doktorun adi hatirlamıyorum alsanaalsanasmile
aman kadın beni bi cildirtti bi cildirtti sormayin :umursamaz:
yani yolda görsem kesin yolarım o derece ohaoldumsmile
neyseeee şimdi angaradayim
dönünce detaylı ultrason için sanirim semaya gidicez
bi çok secenek var ama sadece dogum hastanesi olması nedeniyle orayi tercih edicim sanirim bilmiyorumkismile

ayyyy ne uzattim beee kaydirigubbakcemile

Ablamda Semaya gitti kontrolleri için.En son doğumu Sakaryada vatan hastanesinde yaptı.Keşke ilk buraya gelseymişim dedi sonunda.Semaya tonla para ödedi.Gerekli gereksiz tüm testleri yaptırmışlar.

Arkadaslar öncelikle merhaba ..Aranıza yeni katıldım .Bende henüz 3 haftalık hamileyim ...Rabbime çok şükür.Arkadaşlar sizden ricam
pendik-kartal civarında bana tavsiye edebileceğiniz normal doğumu destekleyen ,güleryüzlü bi doktor önerin.Lütfen şimdiden sağolunnnn :))

Arkadaslar öncelikle merhaba ..Aranıza yeni katıldım .Bende henüz 3 haftalık hamileyim ...Rabbime çok şükür.Arkadaşlar sizden ricam
pendik-kartal civarında bana tavsiye edebileceğiniz normal doğumu destekleyen ,güleryüzlü bi doktor önerin.Lütfen şimdiden sağolunnnn :))

öncelikle hayırlı olsun bebeğiniz...

bende 27+2 haftalık hamileyim pendik civarında oturuyorum,uzun araştırmalarım sonucunda pendik bölge hastanesinden dr Banu Ergülü buldum...:KK49:

ve çok memnunum son derece ilgili bir doktor,tavsiye ederim...

mutlu ve huzurlu bir hamilelik geçirmenizi dilerim...Allah yar ve yardımcınız olsun...

öncelikle hayırlı olsun bebeğiniz...

bende 27+2 haftalık hamileyim pendik civarında oturuyorum,uzun araştırmalarım sonucunda pendik bölge hastanesinden dr Banu Ergülü buldum...:KK49:

ve çok memnunum son derece ilgili bir doktor,tavsiye ederim...

mutlu ve huzurlu bir hamilelik geçirmenizi dilerim...Allah yar ve yardımcınız olsun...

Öncelikle çok teşekkür ederim cevabınız için.:) inş hep birlikte mutlu ve huzurlu bir hamilelik geçiririz.Bir de Pendik şifa hastanesi Ferda Hanımı öneriyorlar? ...Sizin fikriniz var mı ?

X