Düğün Pendik veya kartaldaki fotoğraf stüdyoları

H_E_A_V_E_N

papatya
Kayıtlı Üye
22 Mart 2010
1.145
0
Kızlar pendik veya kartalda önerebileceğiniz fotoğraf stüdyoları varmı.Ben nişanımda kartalda biryerde çektirdim ve hiç beğenmedim.Düğünümde de aynı şeyi yaşamak istemiyorum.Yardımlarınızı bekliyorum kıslaarrr...a.s.

hayırlı olsun şimdiden canım
pendikte bildiğim kadarıyla Zümrüt var iyi olan bir de Alpaycan var bunlardan memnun kalırsın Zümrüt Diğerine göre biraz daha pahalıdır

hayırlı olsun şimdiden canım
pendikte bildiğim kadarıyla Zümrüt var iyi olan bir de Alpaycan var bunlardan memnun kalırsın Zümrüt Diğerine göre biraz daha pahalıdır[/QUOT

peki canım alpaycanda fiyatlar nasıldır düğün fotoğraflarında bi bilgin varmı ne kadardır mesela bi albüm için fiyat

canım ben aralık ayında sözüm için sormuştum ,söz nişan farketmez demişlerdi 250 tl idi ,10 fotoğraf,1 tane büyük boy foto çerçevesi hediye, albümü ve dağıtmak için de 10 tane foto daha ,içlerinden sen seçiyosun pozların ,daha bilgi öğrenirsem yazarım sana canım

canım ben aralık ayında sözüm için sormuştum ,söz nişan farketmez demişlerdi 250 tl idi ,10 fotoğraf,1 tane büyük boy foto çerçevesi hediye, albümü ve dağıtmak için de 10 tane foto daha ,içlerinden sen seçiyosun pozların ,daha bilgi öğrenirsem yazarım sana canım

tamam canım teşekkür ederim düğün için de aynı olur o zman çok da uçuk bir fiyat değilmiş benim arkadaşım bostancı hayat colorda çektirdi 830 tl vermiş dudağım uçukladı ne gerek var ki bir sürü poz ama herşey aynı bence gereksiz:sm_confused:

evet canım zaten yeterince masrafımız oluyo iyice araştırmalıyız foto işini hem uygun olmalı hem de içimize sinen şekilde pozlar çıkmalı ortaya

meraba ..
pendikte alpaycanı önermıyorum çok profosyönel değiller
foto ümit veya studyo beyazı öneririm

canım ben nişan fotograflarımı pendikte prestijte çektirdim ve süper gerçekten çekimleri çok güzel ve 300 çektirdim, şimdide düğünümde dış çekim istiyorum, onuda pendik kaynarcada foto sevgi var, onlarında çekimleri çok güzel düğünümdede orda çektiriricem dış çekim normalde pahalı oluyo ama ben konuştum 250 yapıyo ve bir sürü şey var düşünürsen biraz daha bilgi verebilirim maj atarsın canım, benim düğünümde 9 temmuzda

canım ben nişan fotograflarımı pendikte prestijte çektirdim ve süper gerçekten çekimleri çok güzel ve 300 çektirdim, şimdide düğünümde dış çekim istiyorum, onuda pendik kaynarcada foto sevgi var, onlarında çekimleri çok güzel düğünümdede orda çektiriricem dış çekim normalde pahalı oluyo ama ben konuştum 250 yapıyo ve bir sürü şey var düşünürsen biraz daha bilgi verebilirim maj atarsın canım, benim düğünümde 9 temmuzda

canım peki tam olarak nerede ulaşımı nasıl buranın ben hiç bilmiyorum kaynarcayı da

içinde neler var ?

Ne güzel tatlı telaşlar.Ben sibel gürüneye çektirmiştim,hala da kim sorsa onu tavsiye ediyorum tabi şimdi bizim zamanımızdan çok daha güzel çekiyor ama ben benim fotolarıma da bakmaya doyamıyorum :)

Kesinlikle stüdyo mavi üç sene önce kuzenimin fotoğraflarını daha sonra dört arkadaşımın daha fotoğraflarını çektiler. İnanın hepsi mükemmeldi. En son çektiren arkadaşım hafta içi komple İstanbul turu yaptırmış sabahtan boğazdan başlayıp gece ağvada bitirmişler. Fotoğraflara bayıldım.Albümün her sayfasında farklı konsept vardı. boğaz manzarası, hele şile saklı göldeki fotoğraflar ha bide hava kararınca ağvada deniz kenarında mum ve havai fişek kullanmışlar resmen bittim. Tablo gibiler. Düğün fotoğraflarında Stüdyo Mavi Yusuf Beyi tek geçerim.

Kesinlikle Alpaycana gitmeyin oğlumun sünnet düğünü fotoğrafları için oraya gittim.hem fotoğraflar çok kalitesiz hem de çalışanlar hiç profesyonel değiller

X