Perihan'ın Diyet Günlüğü

peri008

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2010
122
0
39
diet günlüğü tutmaya karar verdım ve dedımkı neden kk da olmasın kagıda yazacaklarımı verdıgım kılolarımı ve duygularımı sızlerle paylasmak istiyorum moral bulmak yada tek olmadığınızı hissetmenizi istiyorum bende gün gün nasıl zayıfladıgımı yada bundan sonra nasıl zayıflayacagımı buaraya yazıcam..

evet kilolarım vardı ve diyetlere başlayıp aksma vazgeçmelerim vardı.insanların kılomla dalga cemelerı espırı yapmaları canıma tak ettı ve bir anda yemek yemeyecegıme ve bu kılolardan kurtulacagıma soz verdım
başlangıç:
kılo: 64
basen: 98
kol:30
kalça:107
bel:77
göğüs:96
2 mayıs 2011

kilo:60
bel:73
kol:29
kalça:104.5
basen:97
evet kilo vermiştim ve havalara uçuyordum ama hala aclıgıma gen vuramıyordum gece kacamaklar yapıyodum

kilo:59
bel:72
basen 96
kalça103
kol:28
göğüs:93
bu hafta çok yemedım hatta otekı haftalara göre çok çok az yememe rağmen 1 kilo verdi moralim çok bozuk bunun sebebini bilen varsa cevaplasın ben bir sonuç buldum ama gece kayısı kurusu falan yıyorum sureklı acaba gece hibirşey yemesemmi?:KK43:

ALLAH kolaylık versin bu aclığa zaten gem vurulabilse bi sorun kalmicak
rabbim herkeze bol sabır ve güclü bir irade versin inş. icindede bana:KK1:

2 gündür bir arkadaşımın tavsıyesıyle vucuduma şok uyguluyorum normalden fazla yıyorum yarında tekrar diyetime başlıycam belkı bu hafta 55 e ulasırım

ALLAH kolaylık versin bu aclığa zaten gem vurulabilse bi sorun kalmicak
rabbim herkeze bol sabır ve güclü bir irade versin inş. icindede bana:KK1:

cnm ben bayağı başardım ama gece olunca bıde geç yatıyorum ılla bır sey ıstıyor canım ama yarın tekrar başlıyorum bakalım bu hafta ne olacak aslında sporlada bayağı sıkılaştım devam edicem

mrb... canım öncelikle tebrik ederim çok güzel kg vermişsin...

boyun kaç??

ölçülerin kg na göre fazla geldi bana..

ben 1.65by 62kg dayım ve ölçülerim
göğüs--90
bel--64
kalça--98

bende 78 kg dan 63 e inmiştim bunu 5 yıl falan korudum...
gecen tartıda 67 yi görünce tekrar başladım şuan 62 ye kadar indim
bende 52 olmak istiyorum...

ama artık burayı asla bırakmıycam yokken neler oldu gene 65 oldum şimdi hergün nasıl yaptıgımı neler yediğimi yazıcam eger sızde bana katılırsanız çok sevinirim

evet 65 kiloyum hedefimde 50 kilo olmak hep kısa surede vermeye calısıyorum veremeyınce bosver yaaa yesemde aynı kılodayım yemesemde aynı kılodayım dıyorum ve vazgecıyorum ama artık yeter bu ne ya boyle kılolumu gezıcem ıstedıgım kıyafetlerı gıyemeyecekmıyım gercekten yeter
2 gun oldu simit diyetı yapıyorum ama ohhhhh gece acıkıyorum yıyorum bı sımıt daha yanı baslamıs sayılmam ama bugun yanı 06.10.2011 perşembe açlıktan ölsemde bu diyeti bitiricem 1 hafta simit bir hafta elma diyeti yapıcam ne kadar verırsem o kadar yok şu kadar vermelıyım yoooooooookkkkkk
evet sabah yarım bır simit ve yanında bir bardak çayımı içtim bırazdan kalkıp sauna eşortmanımı gıyıp 1 saat sporumu yapıcam her ogunde yarım sımıt 1 bardak çay içicem bakalım neler gelicek başıma

ha bu arada sauna şort ve acı cehre tohumuda getırtıyorum bakalım bunların hepsı bırleşınce ne olcak şu eşortmanda acayıp terletıyo bıde kılo verdırse tabı yemezsem verdırır ama kararlıyım her gun yazıcam kızlar benı takıp edenler olursa bırlıkte bırbırımıze arkadas olabılırız

bı arkadas boyumu kılomu merak etmıs 165 boyunda 65 kiloyum 50 kılo olmak istiyorum ve olucam :KK19:

X