Saç Kesim Şekilleri perma

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

sadece uykusuz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Mart 2016
116
43
34
Perma yaptırmayı düşünüyorum ama çok olumsuz yorum var bende vazgeçtim ama sizlere de bir sorayım dedim.Saçlarım acayip düz.Tabiri caizse pırasa gibi :) Ya tutmazsa.Yorumlarınızı bekliyorum.Şimdiden teşekkürler...

Ben senelerdir kullanıyorum, her yaz yaptırıyorum. Güvendiğin bir kuaföre yaptır ve güzel bakarsan uzun süre kullanırsın. Olumsuz düşünenler çok ama yaptıranlar genelde olumsuz düşünmez, onlar yaptırmayanlar.ben çok memnunum. Ayrıca herkes artık kendi saçımı kıvırcık sanıyor, herkes çok beğeniyor ve çok bakımlı görünüyor

Anladım teşekkürler...Peki yaptırdıktan sonra ne kadar kalıyor?
Yorumlarda şey diyorlar güzel bakarsan iyi saçın yıpranmaz diyorlar genelinde.
Peki sence perma mı daha rahat yoksa maşayla yapmak mı?

Anladım teşekkürler...Peki yaptırdıktan sonra ne kadar kalıyor?
Yorumlarda şey diyorlar güzel bakarsan iyi saçın yıpranmaz diyorlar genelinde.
Peki sence perma mı daha rahat yoksa maşayla yapmak mı?
Tabii perma rahat hiç tartışmasız. Çünkü bi kere yaptırıyosun jöleleyip jöleleyip kullanıyorsun. Maşa her seferinde çok zor. Benimki 1 yıl gidiyor güzel bakarsan gider bide saçın inatçı bir saç teli değilse, gider sana tavsiyem birde balsam türü yıkanmayan bir saç bakım kremide al banyodan sonra nemli iken onu sür üzerine jöle sür ve vigo(saç kurutma makinası başlığı) ile kurut. Böyle çok uzun kullanırsın ben böyle yapıyorum

Tabii perma rahat hiç tartışmasız. Çünkü bi kere yaptırıyosun jöleleyip jöleleyip kullanıyorsun. Maşa her seferinde çok zor. Benimki 1 yıl gidiyor güzel bakarsan gider bide saçın inatçı bir saç teli değilse, gider sana tavsiyem birde balsam türü yıkanmayan bir saç bakım kremide al banyodan sonra nemli iken onu sür üzerine jöle sür ve vigo(saç kurutma makinası başlığı) ile kurut. Böyle çok uzun kullanırsın ben böyle yapıyorum
Hem saçın yıpranmamış oluyor ben 5 yıldır her yaz yaptırıyorum bir tek geçen yaz yaptırmadım hamileydim. Buna ragmen hala saçım dalgalı

X