Popüler Konu PGT Yöntemi ile Başarılı Gebelik Elde Eden Var mı?

Zeynep' çim kendimi çok zorlamıyorum öyle Çokta yatmıyorum Dr günlük hayatına devam et dedi zaten ister istemez dikkat ediyosun ben antalya da yaptırdım burdan bir saat uzaklıkta evim burda kaldım iki gün nolur nolmaz diye ama Dr bişey olmaz demişti yolculuk fln ben her ihtimale karşı kaldım canım şimdilik herşey yolunda:KK76:
Hadi bakalim umudumuzsun insallah
Bu arada bende istanbulan ucakla gelicem bi saatlik yol bir hafta felan istanbulda dinlenicem bisey olmaz herhalde degilmi

Canim cok gecmis olsun cok zor biliyorum bende tam 3 negatif aldim nasil bi duygu cok iyi bilirim Allah sabir versin aglama bizim ser bildigimizde belki hayir vardir rabbine sigin o herseyin en iyisini bilir
Amin canım inşş evet çok haklısın pes etmemem üzülmemem lazım ama şuan duygularım çok kötü durumda..Rabbin herşeyin en iyisini bilir..
Pgd yapıldı canım benim..ilk tüp denemem..4 hamileliğim oldu..düştü kalbi durdu vs..sonuç krmozomla alakalı çıktı..9 embriyodan sadece 1 tanesi nornal kromozomlu çıktı o da olmadı işte :KK43:(

Amin canım inşş evet çok haklısın pes etmemem üzülmemem lazım ama şuan duygularım çok kötü durumda..Rabbin herşeyin en iyisini bilir..
Pgd yapıldı canım benim..ilk tüp denemem..4 hamileliğim oldu..düştü kalbi durdu vs..sonuç krmozomla alakalı çıktı..9 embriyodan sadece 1 tanesi nornal kromozomlu çıktı o da olmadı işte :KK43:(
Olmayinca olmuyo iste biz elimizden geleni yapiyoruz napalim Allah baska aci gostermesin

Geçmiş olsun canım ya ne diyeceğimi bilemedim Allah sizin sağlığınızı versin hayırlısı olsun canım BB cim zor gercekten biz ne desek boş ama inşallah Bugünleri de atlatırsın bilmiyorum ki ben de hamilemiyim bakalım kısmet...bir yanım umutlu bir Yanımdaaa bilmiyorum ki...iki olumsuz Arkadaşı görünce insanın umudu kırılıyor nasip....

Canım istanbul vallahi ben hiç bişey hissetmedim acı bakımından tranferde doktorla konuşuyorum derken yoksa sabahtan Yüzüm beş karıştı korkudan insan ister istemez korkuyor tabi Haklı olarak ama inan bana hiç düşünmeye değmezmiş..yoksa biliyorsun huyumu benim:KK48:ilk giriyorsun zaten monitörde laboratuvarda işlemleri gösteriyorlar sen masada yatmış onu görebiliyosun emriyonu katetere alıyorlar sanırım laboratuvarda ve emriyonu gösteriyorlar resmini monitörde ve doktor geliyor muayene süresi gibi düşün hiç hissetmedim bile kataterin içime girdiğini vallahi ve sen görebiliyosun hepsini içine sıktığını fln bana dediki Dr kalanları da almaya gelirsin artık burda bırakmassın dimi dedi sağlıklı Olanları aman yok hocam dedim bir tane olsun ikinci kalsın gözüm korktu benim dedim bu kadar canım hiç korkma inşallah hayırlısıyla o günlere gelirsin benim için yumurta toplama günü ve o dönemler iğneler fln daha zordu

Birde idrara sıkışık gitmek beni korkutuyordu ama o da Korktuğum gibi olmadı arkadaşlar tamam sıkışık oluyorsun ama böyle çok ucuna gelmiş gibi istemiyorlar zaten biraz hissetmen yeterli dediler onuda düşünmeyin☺️

Kızlar herkese selam, baya kaynatmışsınız tek tek yazamadım. 2 gün önce çok enteresan belkide doğru olan yapmamız gereken birşeyler öğrendim sizinle paylaşacağım.

Bir arkadaşımın Edirne'den çocukluk arkadaşı bir kız varmış. Onun hikayesi bu;Kız inanılmaz planlı ve kurallı yaşayan bir kızmış. Yani 8 sene sonra evlenicem demiş ve evlenmiş falan. Neyse bu kız daha sonra psikolog ve terapist oluyor. Şuanki mesleği bu. Ama yinede bir terapiste gidiyor kendide.( bunu anlamadım)
Planladığı Zaman'da hamile kalıyor. Buraya kadar belkide kendi elinde değil. Gebeliği ikiz. Erken doğma riskleri var tabi. Bir insan 21 gün boyuncA ayna karşısında neyi içten isteyip hergün tekrarlarsa beyin vücuda o emri veriyormuş arkadaşlar. Hikayenin devamında erken doğum riskinden dolayı kız hergün ayna karşısında bebekleriyle konuşup sakın erken gelmeyin, sizin vaktiniz 9 ay 10 gün, erken gelirseniz biz çok üzülür vs şeklinde günlerce konuşmuş. Daha sonra nolmuş biliyormusunuz?
9 ay 10 gün olmasına rağmen doğum başlamamış. Yani olması gerektiğinden fazlaca emir verdiği için vücut kapatmış kendini. Sonra kendi psikoloğuna gitmiş psikolog bu gece sabana kadar onların gelmesi gerektiğini konuş demiş. Kız akşamdan gece 3 e kadar sizi bekliyoruz, herşey hazır, yüzünüzü merak ediyoruz, bak anane babanenizde burda herkes sizi bekliyor hadi gelin diye sabaha kadar konuşmuş. Ve gece 3 ye doğum başlıyor. Şaka gibi. Hastaneye gidiyorlar normal doğum yapıyor. Eşini üstü çıplak bir şekilde doğuma sokmuş. Bebekler doğar doğmaz temizleyip hemen adamın göğsüne koymuşlar. İlk temas ilk koku çok önemliymiş kızlar aklınızda olsun.

He bu arada ilk Bebek çıkınca onun heyecanıyla doğumu unutuyor kadın. Sonra drle hadi unutma bi tane daha var diyorlar, ve 2 Bebek arası 25 DK mış :)

Velhasıl kelam bunu yapan çok kişi var. Bence bizde inanıp ayna karşısına geçip hergün bedenime güveniyorum, ben sağlıklı bir Bebek dünyaya getirebilirim demeliyiz. Çünkü arkadaşlar ben gerçekten bedenime güveniyorum. Sağlıklı bir çocuk dünyaya getirebileceğime inanıyorum . Allah'ın izni ile burdan paylaşacağım inşallah.
Sevgiler .
Şu paylaşımı birkere degil defalarca beğenme şansımız olsaydi keske..O kadar begendim yani.Umutlandiriyor insani.Valla ben uygulayacam.:) Gerisi Allah'a kalmis.

Canım istanbul vallahi ben hiç bişey hissetmedim acı bakımından tranferde doktorla konuşuyorum derken yoksa sabahtan Yüzüm beş karıştı korkudan insan ister istemez korkuyor tabi Haklı olarak ama inan bana hiç düşünmeye değmezmiş..yoksa biliyorsun huyumu benim:KK48:ilk giriyorsun zaten monitörde laboratuvarda işlemleri gösteriyorlar sen masada yatmış onu görebiliyosun emriyonu katetere alıyorlar sanırım laboratuvarda ve emriyonu gösteriyorlar resmini monitörde ve doktor geliyor muayene süresi gibi düşün hiç hissetmedim bile kataterin içime girdiğini vallahi ve sen görebiliyosun hepsini içine sıktığını fln bana dediki Dr kalanları da almaya gelirsin artık burda bırakmassın dimi dedi sağlıklı Olanları aman yok hocam dedim bir tane olsun ikinci kalsın gözüm korktu benim dedim bu kadar canım hiç korkma inşallah hayırlısıyla o günlere gelirsin benim için yumurta toplama günü ve o dönemler iğneler fln daha zordu

Canım çok teşekkür ederim. Korkum azaldı gibi. Bu aralar kendimi baya güçlü hissediyorum. İnşallah sonumuz hayır olur.

Geçmiş olsun canım ya ne diyeceğimi bilemedim Allah sizin sağlığınızı versin hayırlısı olsun canım BB cim zor gercekten biz ne desek boş ama inşallah Bugünleri de atlatırsın bilmiyorum ki ben de hamilemiyim bakalım kısmet...bir yanım umutlu bir Yanımdaaa bilmiyorum ki...iki olumsuz Arkadaşı görünce insanın umudu kırılıyor nasip....

Allah razı olsun canım..ailemiz de sürekli aynı şeyi diyor siz sağlıklı olun herşey olur diolar..ama İnan ki elimde değil sürekli ağlıyorum :'( Rabbim vardır bir bildiği diyorum dua ediyorum..sığınacak başka bi yer yok Rabbimden başka..verecekse O verecek..
Umudunu yitirme canım inş güzel sonuçlar alırsın..

Allah razı olsun canım..ailemiz de sürekli aynı şeyi diyor siz sağlıklı olun herşey olur diolar..ama İnan ki elimde değil sürekli ağlıyorum :'( Rabbim vardır bir bildiği diyorum dua ediyorum..sığınacak başka bi yer yok Rabbimden başka..verecekse O verecek..
Umudunu yitirme canım inş güzel sonuçlar alırsın..

Canım üzülme, bak geçenlerde hituci yazmıştı hatırlarsan. 2009 senesinden başlıyor hikaye. 4 defa tüp bebek. 2 si sağlıksız,1 i sağlıklı tutmuyor ve sonunda mucizeleri geldi şuan neredeyse 5 yaşındalar. Sabır dua ve güven. Güçlü olmaya çalış. Hepimizin hikayesi benzer elbet bebeklerimize kavuşacağız. Ama bence yeni bir tüp bebek hikayesine kadar doğal denemeye devam et.

Canım üzülme, bak geçenlerde hituci yazmıştı hatırlarsan. 2009 senesinden başlıyor hikaye. 4 defa tüp bebek. 2 si sağlıksız,1 i sağlıklı tutmuyor ve sonunda mucizeleri geldi şuan neredeyse 5 yaşındalar. Sabır dua ve güven. Güçlü olmaya çalış. Hepimizin hikayesi benzer elbet bebeklerimize kavuşacağız. Ama bence yeni bir tüp bebek hikayesine kadar doğal denemeye devam et.

Evet canım hatırlıyorum hituciyi..inş bizim de hikayemiz güzel biter..yazarken bile ağlıyorum yine de hep olumlu olacak diye içime doğuyordu çok büyük hayal kırıklığı oldu bana ama asla isyan etmem tabiki de..
Canım doğal deneme gibi bi şansımız yok ki ama..doktor doğal yollarla denemen demek özürlü çocuk istemen demek dedi..buna cesaret edemem:KK43:

Evet canım hatırlıyorum hituciyi..inş bizim de hikayemiz güzel biter..yazarken bile ağlıyorum yine de hep olumlu olacak diye içime doğuyordu çok büyük hayal kırıklığı oldu bana ama asla isyan etmem tabiki de..
Canım doğal deneme gibi bi şansımız yok ki ama..doktor doğal yollarla denemen demek özürlü çocuk istemen demek dedi..buna cesaret edemem:KK43:
Canim sıkma canını,dua edelim ins sonucun iki güne degisir olumlu olur.Sonunda olacak ya Allah'in izniyle.

X