Popüler Konu PGT Yöntemi ile Başarılı Gebelik Elde Eden Var mı?

Kızlar malesef sonuç 0.28 2 den beri gözyaşım dinmedi..Allahım herşeyin hayırlısı ama çok üzgünüm çok..doktor yanlış çıkmıştır belki falan filan pazattesi tekrarla dedi tekrarlarım ama umut yok negatif işte
Çok üzüldüm ama allahtan umut kesilmez ins bir mucize olur ve yarın yükselir

Canim bizde öle düşünüyorduk ama embriyolardan en baştan almislar hücre sakliyolarmis bizi aradilarki vakti geciyor genetige gonderecekmisiniz diye biraz emrivaki oldu ama neyse nasil olsa gondericektik

Canim sıkma canını,dua edelim ins sonucun iki güne degisir olumlu olur.Sonunda olacak ya Allah'in izniyle.
Çok üzüldüm ama allahtan umut kesilmez ins bir mucize olur ve yarın yükselir
İnş kızlar yaa inş yarın artmış olur..henüz kanamam gelmedi hala..inş hayrlısı..kaptırmıyrm ama yine de ümit..dualarınız için Allah razı olsun..

Kızlar inanamıyorum daha yarım saat önce bişey yokken şimdi kanamam geldi birden..regl oldum malesef gerçekten negatifmiş:KK43:

Kızlar inanamıyorum daha yarım saat önce bişey yokken şimdi kanamam geldi birden..regl oldum malesef gerçekten negatifmiş:KK43:

Üzme diyeceğiz ama nafile olcak. İçini dök ve önüne bak canım. Ve bence Allah'a sığınıp doğal dene. Bir sürü testler var yapılan yaptırırsın hamile kaldığında.

Üzme diyeceğiz ama nafile olcak. İçini dök ve önüne bak canım. Ve bence Allah'a sığınıp doğal dene. Bir sürü testler var yapılan yaptırırsın hamile kaldığında.
Evet canım hakkısınn ama ya özürlü olduğunu öğrenirsem aldıramam ki bu benim imtihanım derim asla böyle bişey yapamam o bi canlı çünkü..bi de doktor sürekli deneyip dğşük kürtaj yapmak rahim yapısını bozar dedi anne olacağın varken o da elinden gider dedi o yüzden doğal yolları düşünmüyorum sanki artık..

Canim ben bir kere daha doğal denicem 2 aydır korunmuyorum bakalım hayirlsi
Canim kusura bakma daha önce de sylemissindir ama bircok arkadas benzer sorunlar yasayinca unutuyorum.Sen daha önce nasil bir sorunla karsilasmistin?Hani ben de acaba dogal düsünebilir miyim diye de merak ediyorum.İnsallah bundan sonra hersey istedigin gibi olur.

X