PGT yöntemiyle Tüp Bebek tedavisi için doktor ve merkez önerileri

Sorma valla iğne bile tercihim olur. Benimde perşembe 14 de transferim
eh yarin ozaman canim 😍😍 valla cok heyecanlandim foto ceksinler o ani iste olurmu hatira edersin kendine.. 1 embryomuydu canim seninki haber ettilermi kalitesini vesayre insh hayirlsiiyla atlatirsin merakla bekliyorum kendini rahat tut 5 dkk filan suruyo o yuzden tadini cikart🥰

eh yarin ozaman canim 😍😍 valla cok heyecanlandim foto ceksinler o ani iste olurmu hatira edersin kendine.. 1 embryomuydu canim seninki haber ettilermi kalitesini vesayre insh hayirlsiiyla atlatirsin merakla bekliyorum kendini rahat tut 5 dkk filan suruyo o yuzden tadini cikart🥰
Çekiyoruz bol bol.. Kızımda da cektik.. Bende heycanlıyım

Merhaba kızlar benim yumurtalarım maalesefki sağlıksız geldi. Trizomi ve monozomi 22 . İki tane yollamıştık zaten. Kısmetimizde yine yokmuş evlat sahibi olmak.
Canim inan cok uzuldum yaa.. 😭 sans okadar azaliyorki pgtli olanlarda. Bizim 3 embryo da trizomi 20 19 17 liydi birinde hatta 3 tanesi birden vardi.. 😢 inanilir gibi degil bu da bizim imtihanimiz canim ama lutfen pes etme noluur?? Bak bizim icin de gecerli bizimkide 100% degil suan hersey olabilir.. ama Rabbim sanada verecek eminim peki bukadar hizli sonuc nasil geldi anlayamadim dur bi geri msjlra bakiyim canim uzulme lutfen vardir

Merhaba kızlar benim yumurtalarım maalesefki sağlıksız geldi. Trizomi ve monozomi 22 . İki tane yollamıştık zaten. Kısmetimizde yine yokmuş evlat sahibi olmak.
😔😔😔ben de cok uzuldum, o heyecanli ve endiseli bekleyisin mutlu sonla bitmesi hepimizin temennisi ama kismetimizde yokmus diyip icinizi karartmayin. Hep ferah olun, iyiyi dusunun, uzuntu ve stres bir sonraki sansinizi sizden uzaklastirmasin 💛 insallah yine deneyebilir ve mucizenize kavusursunuz 💛

Canim inan cok uzuldum yaa.. 😭 sans okadar azaliyorki pgtli olanlarda. Bizim 3 embryo da trizomi 20 19 17 liydi birinde hatta 3 tanesi birden vardi.. 😢 inanilir gibi degil bu da bizim imtihanimiz canim ama lutfen pes etme noluur?? Bak bizim icin de gecerli bizimkide 100% degil suan hersey olabilir.. ama Rabbim sanada verecek eminim peki bukadar hizli sonuc nasil geldi anlayamadim dur bi geri msjlra bakiyim canim uzulme lutfen vardir
Hani 4 tane yollamistiniz canim benmi yanlis biliyorum?

Sabır rabbim en doğru zamanda nasip edicek tir. Hep dediğim birşey vardır benim kimine evladı en zor zamanında verir evlatlar sınar kulunu rabbim kiminde nasip etmiyor bakalım isyan edicek mi diye.. Şükür bunada şükür vardır elbet bir hayır. Gücümüzün yettiği yere kadar devam edicez hep beraber 🥰

5. Güne 2 tane kalmıştı 6. Güne de 2 adet ulaşabilir demişti drum ama onlar bölünemediği için 2 tane gitti. Sonuç 6 12 gün arası çıkıyor ngsli tarama
Anladim canim Allahim sana guc versin vardir bununda bir hayri.. bizde de sans cok kucuktu hic umudumuz yoktu rezervimde azdi az olanla da oluyormus positif dusun olurmu 👍🏻 vucudunu dinlendir ve tekrar dusunun pes etmeyin kacinci denemenizdi ? Dualarimiz seninle canim🤲🏻

Anladim canim Allahim sana guc versin vardir bununda bir hayri.. bizde de sans cok kucuktu hic umudumuz yoktu rezervimde azdi az olanla da oluyormus positif dusun olurmu 👍🏻 vucudunu dinlendir ve tekrar dusunun pes etmeyin kacinci denemenizdi ? Dualarimiz seninle canim🤲🏻
İlk denememizdi benimde rezervim azalıyor. Şubat ayı da 1,8 di geçtiğimiz ay 1,5 çıktı. Denemek istiyoruz yine ama yaşadığımız yerde iyi hastane yok istanbula ya da anlaraya gitmek gerekiyor işten sürekli izin almak sorun oluyor. Rabbim bi kolaylık verir inşallah yine deneriz 🤲🏻

İlk denememizdi benimde rezervim azalıyor. Şubat ayı da 1,8 di geçtiğimiz ay 1,5 çıktı. Denemek istiyoruz yine ama yaşadığımız yerde iyi hastane yok istanbula ya da anlaraya gitmek gerekiyor işten sürekli izin almak sorun oluyor. Rabbim bi kolaylık verir inşallah yine deneriz 🤲🏻
Evet anliyorum seni canim tabiki kolay dgl bizde yurtdisindan geliyorduk ve ayni sizin gibi ilk denememiz benim yasim 29 olmasina ragmen cok dusuktu 0,39 mucize eseri gibi biseydi tekrar toplama islemi yapicaklardi cok uzulduk cok agladik bu yolda 8 tane toplandi shok olduk.. bizimde suan tek umudumuz var eger bu olmassa bizde tekrar gidicez ama ben cok yoruldum baska sikintilarim da oldu esim cok hevesli o da olmasa biz coktan pes etmistik.. eminim sizde en kisa zamanda gucunuzu toparlayip baslicaksiniz tekrar guzel mesajlarini bekliyoruz canim insh❤️

Kızlar transferim oldu 6aa kalite bir embiriyo transfer edildi haftaya cumartesi dediler test günü cuma yaptırsam olmaz mı sizce malum yasaklar

Kızlar transferim oldu 6aa kalite bir embiriyo transfer edildi haftaya cumartesi dediler test günü cuma yaptırsam olmaz mı sizce malum yasaklar
Allah tamamini erdirsin canim 🙈🤩 Deneyebilirsin ben sormustum hemsireye bizim burda hafta sonu kapali oldugu icin bir gun oncesinden de yaptirabilirsiniz demislerdi.. ama sonra yinede pazartesiye kalmisti

Allah tamamini erdirsin canim 🙈🤩 Deneyebilirsin ben sormustum hemsireye bizim burda hafta sonu kapali oldugu icin bir gun oncesinden de yaptirabilirsiniz demislerdi.. ama sonra yinede pazartesiye kalmisti
Belge verdiler aslında da ben eşime sürpriz olsun diye haftaiçi yaptırmak istedim:).. Neyse gününü bekleyelim

Evet canim benimkide pgt yapilip donduruldu ve naturel siklus oldu catlatma ignesi vurulduktan sonra ertesi gunu climara band kullandim rahim duvarim biraz inceydi (estrofemde ayni benzer ilac) ve bunun yanisira 4 gun boyunca rulid & prednol vaginal tablet kullandim progesteron hala climarayla vaginal tablet kullaniyorum folik asitle birlikte.. suan hamileyim carsamba tekrar hcg me baktirmam lazim insh yukselir suan iyi gidiyo bitane saglikli embryomuz vardi zaten onu transfer ettiler canim umarim sende hayirlisiyla atlatirsin uzun beklemeli surecin var biraz kendini oyala olurmu bizle takil😜 haber et ara ara Allahim sanada nasib etsin inshaAllah son denemen olur
Ayy çok sevindim hamile olmana canım benimkide natürel transfer . İnşallah sonuç olumlu olur benimkide

X