Bebek İkinci El Philips avent elektrikli - pilli- manuel kullanılabilen tekli göğüs pompası satıyorum

latifeelif

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2008
801
5
37
arkadaşlar işe başlarken almış olduğum süt pompasını bebeğim büyüdüğü için satmak isityorum . kutusunda ve çok temiz .. almak isteyen arkadaşlar bana msj atabilirler... 1.el fiyatı 190 -208 tl arasında internette.. hem pil -hem manuel- hemde elektrikle kullanımı mevcut.. yedek aparatlarıda var ve daha hiç kullanılmadı.. kendi kutusunda...
kargo dahil olursa fiyat:120 tl
kargo alıcıya dahil olursa fiyat:110 tl

NOT:LANSİNOH MARKA 45 LİK GÖĞÜS PEDİ PAKETİYLE HEDİYEMDİR.

Philips Avent 312/60 Tekli Elektronik Göğüs Pompası

BPA içermeyen benzersiz pompamız kişisel pompalama tarzınızı öğrenerek kontrolü size veren bir elektronik hafızayla tasarlanmıştır.

Avantajlar ve özellikler:pompalama ritminizi öğrenir ve sürdürür
Elektronik hafıza kişisel pompalama ritminizi öğrenir ve bir düğmeye dokunulduğunda bu ritimde devam eder
Daha uzun süre emzirin
Doğal yoldan daha fazla süt
Süt sağmak siz orada olmasanız bile anne sütü ile beslenme sağlar.

Harekete geçirme ve sağım Bebeğin emme hareketini taklit eden nazik çekişli vakum sütün devamlılığını sağlar
Nazik çekişli vakum daha az pompalama gerektiren sürekli süt akışı sağlamak için bebeğin emiş hareketini taklit eder
Yumuşak masaj yastıkları sayesinde emzirir gibi doğal sağım.
Patentli masaj yastıkları bebeğinizin emme hareketini taklit ederek içe ve dışa doğru esner. Bu sayede hızlı ve doğal boşaltıma

Üç kullanım yolu Elektrikli pilli veya manuel kullanılır.
Elektrikli kullanıma ek olarak bu tekli elektronik pompa ayrıca tam esneklik için pil gücüyle çalışabilir veya manuel pompa olarak kullanılabilir..

Teknik spesifikasyonlar Bu sayfayı yazdır..Güç
Gerilim: 100 - 240 V
Menşei
İngiltere: Evet
Paket içeriği
Pil paketi: 1 adet
Biberon standı/pompa kapağı: 1 adetAnne sütü kabı (125ml): 1 adet
Elektronik Göğüs Pompası: 1
Ekstra yumuşak Yenidoğan Akışlı Emzik: 1 adet
Güç olmadığında kullanılmak üzere manuel pompa parçaları: 1

Son düzenleme:
X