Lazer Epilasyon PHILIPS LUMEA SONUÇLARIM

ben lumeayı alalı bir aydan fazla oldu iki seans yaptım, ama burdan kullanıp da işe yaradı diyenlere bir sorum olacaktı cevap verirlerse cok sevinirim;
1- ışık atımı sırasında hiç bir tuyumu yakmıyor, salonlarda cıss diye yanar ve yandığı gözle görunurdu tüyün dışta kalan kısmının
2-tuylerde salonlarda dökulme oluyordu bir kaç gün sonra elinizle cektğiniz tuyler geliveriyodu elinize, burda cekiyorum uyguladıgım yere aynı gun ve dahi 10 gun sonra kökleri hala sağlam gelmiyor
3-paket bölgesinde hiççç etki yok gayet de etki göstereceği tarzda tenim beyaz kıllarda siyah ama banamısın demiyor en ufak bi hareket yok dökulme azalma vs

ya benim alet bozuk, ya ben yada bu işte bi yanlışlık var
Ben kullanmıyorum bu cihazı ancak bildiğim kadarıyla cevaplayayım... Birincisi salonlarda yapılan lazerle bu bir deil. Onlar alex, diot,
nd-yang ne bilim ne cihaz kullanıyorlar. Bildiğim kadarıyla bu ıpl... O yüzden kıl köklerini yok etmez sadece uyutur zayıflatır. Ha fayda kısmına gelince... bende kullanıcı yorumlarindan emin olamadığımdan alamadım:-)

Kızlar ben ocak sonunda aldim. Toplamda 5 seans uyguladim. Genital yuzde 80 koltukalti yuzde 90 alt bacak yuzde 70 ust bacak yuzde 75 bitti.

peki uygulamayı yaptıktan sonra tuylerinizde dökülme oldu mu, yani bildiğiniz tuyleriniz uzadı ve cekince geldi mi kendi kendine döküldü mü yoksa bi daha hiç çıkmadı mı jiletledikten sonra

Canim benim pko dan öncede vardı ama bu kadar yoğun degildiler. Rengi bölgeye göre degisiyordu mesela bacak bölgesi koyu ve kalın. Kollardaki tuyler bacaklardan ince olduğu için orta koyuydu. Bende çok güzel etki etti tenim açık olduğu içinde olabilir tabi. Cihaz uygulanacak bölge önce traş edilmeli normal permatikle ben traş ediyorum ondan sonra aynı gün içinde de lumea yı kullanıyorum. Ama mesela boyun bolgemdeki ince ince tuylere hiç bişey vurmadan direk atış yaptım ve etki etti. Başka sormak istediğin bir şey varsa elimden geldigince cevap verebilirim :KK39:
merhaba. yüz ve boyundaki tüylerde son durumunuz nedir? ben de daha oncehic almadıgım yuz tuylerine direkt atıs yaptım da, pişman olmaktan korkuyorum :S

ben lumeayı alalı bir aydan fazla oldu iki seans yaptım, ama burdan kullanıp da işe yaradı diyenlere bir sorum olacaktı cevap verirlerse cok sevinirim;
1- ışık atımı sırasında hiç bir tuyumu yakmıyor, salonlarda cıss diye yanar ve yandığı gözle görunurdu tüyün dışta kalan kısmının
2-tuylerde salonlarda dökulme oluyordu bir kaç gün sonra elinizle cektğiniz tuyler geliveriyodu elinize, burda cekiyorum uyguladıgım yere aynı gun ve dahi 10 gun sonra kökleri hala sağlam gelmiyor
3-paket bölgesinde hiççç etki yok gayet de etki göstereceği tarzda tenim beyaz kıllarda siyah ama banamısın demiyor en ufak bi hareket yok dökulme azalma vs

ya benim alet bozuk, ya ben yada bu işte bi yanlışlık var

İlk olarak bende tuyleri kisaltmadigim bölgelerde tuyler yanıyor bende ve hissediyorum.
İkincisi ben atış yaptığım bolgelerimdeki tuyleri 9 10 gün sonra hep döküldüğümu gozlemliyorum. Ve suan da bile çekince elime geliyor daha 8 gün önce yaptığım bölgedeki tuylerim.
Bende çok işe yaradı suan tüylerin yüzde 75 80i gitmiş durumda tüm vücutta. Çıkanlar bile çok küçük. Bende çok güzel etki etti. Heryerime 5. Derecede yaptım.

arkadaşlar bende aldım bu ürünü. bugün elime geçti. ilk kullanımdan önce şarj etmem gerektiği yazıyor kılavuzda ve şarjdayken pili gösteren yeşil ışığın yanıp sönmesi gerektiği yazıyor. ama ben şarja taktığımda ışık hiç yanmıyor. kullanan arkadaşlar şarj ederken durum nedir acaba yardımcı olabilir misiniz. şarj cihazında bi sorun olabilir mi. şu anda şarj olup olmadığını anlayamıyorum

arkadaşlar bende aldım bu ürünü. bugün elime geçti. ilk kullanımdan önce şarj etmem gerektiği yazıyor kılavuzda ve şarjdayken pili gösteren yeşil ışığın yanıp sönmesi gerektiği yazıyor. ama ben şarja taktığımda ışık hiç yanmıyor. kullanan arkadaşlar şarj ederken durum nedir acaba yardımcı olabilir misiniz. şarj cihazında bi sorun olabilir mi. şu anda şarj olup olmadığını anlayamıyorum

Şarja taktiginda yeşil ışığın yanıp sonmesi gerek. Sanırım bir problem var. Normal aleti açma tuşuna bi basıp açmayı dene açılırsa geri kapat ve tekrar prize tak belki bişeyler olur bi dene

Kabloyu taktiktan sonra bastirdiniz mi? Iyice ittirmeniz lazim.
Sarj olurken yesil isik yanip sonuyor evet

ben de kullanıyorum. bacak bölgesindeki uygulamanın üzerinden neredeyse 2 hafta geçti hiç bir dökülme filan olmadı. 2.uygulamaya kadar arada çıktıkları zaman tıraş etmemek mi gerekiyordu. ben 2-3 kez daha jiletledim sonuçta. dokunmamak mı gerekiyordu??

Merhabalar. 2015 Ocak'ta lumea aldım ve kullanmaya başladım. Beyaz tenliyim ve kıl yapım çok koyu. İlk seansta endişem oldu işe yaramadı sandım. İkinci de ona benzerdi. Ancak üçüncü ve özellikle dördüncü seanstan sonra bacaklarımda ve koltukaltım da çok ciddi azalma dökülme ve incelmeler oldu. ilk dört seanstan sonra iki ada bir anca yapmaya başladım çünkü %85i çıkmıyor. Çıkanlarda ki incelme oranı da çok ciddi. Tüy haline yakın çıkıyor.

Özel bölgeme denemedim ışın olduğunu düşündüm belki zararı olur dedim. Ama merakıma yenik düştüm. İlk iki seansta akıl almaz bir şekilde dökülme oldu. Çıkanlar neredeyse görünmeyecek kadar ince çıktı. Yalnız özel bölgede biraz can yakıyor. Bacaklarda ve koltukaltında hiçbir acı veya his olmuyor. Ama özel bölge baya sıkıntılı acı konusunda :)

Yüz kısmına gelince. Yüzde ki tüylere işe yarayacağını sanmıyorum. Bir de jiletle alma kısmından çok çekiniyorum. Koltukaltında, bacakta ve bikini bölgesinde çok ciddi şekilde işe yaradı.
Ancak yüz için şu bakımdan endişem var. Kollarımda ki tüyler ile yüzümdeki tüyler neredeyse aynı. Kollarıma denedim. İlk kullandığım zamanlar geç çıkıyor, bölge bölge çıkmayan yerler çok fazla. İncelme evet var. Ama bırakınca tekrar aynı yoğunluğa yakın çıktı. Sadece daha incelmiş şekilde. O da bazı yerlerinde.

Özetle. Kol ve yüz gibi ''tüy'' olan yerlere denemeyin bence. Ama kıl kökünüz benim gibi siyah ve kalın ise bacaklarda, koltukaltında ve bikini bölgesinde inanılmaz işe yarıyor. Resmen kurtuldum diyebilirim. Bacaklarım ve koltukaltım sürekli tertemiz geziyorum. Çok büyük rahatlık, özellikle de yaz aylarında.

Sonuç: Kıl yapınız benim gibiyse kesinlikle tavsiye ediyorum kurtulursunuz :)

Kızlar ben ocak sonunda aldim. Toplamda 5 seans uyguladim. Genital yuzde 80 koltukalti yuzde 90 alt bacak yuzde 70 ust bacak yuzde 75 bitti.
Merhaba cihazı hala kullanıyor musunuz? Sonuç ne durumda acaba detaylı bir bilgi vermeniz mümkün mü? Özellikle genital için almayı düşünüyorum. Önerir misniz cihazı?

Merhabalar. 2015 Ocak'ta lumea aldım ve kullanmaya başladım. Beyaz tenliyim ve kıl yapım çok koyu. İlk seansta endişem oldu işe yaramadı sandım. İkinci de ona benzerdi. Ancak üçüncü ve özellikle dördüncü seanstan sonra bacaklarımda ve koltukaltım da çok ciddi azalma dökülme ve incelmeler oldu. ilk dört seanstan sonra iki ada bir anca yapmaya başladım çünkü %85i çıkmıyor. Çıkanlarda ki incelme oranı da çok ciddi. Tüy haline yakın çıkıyor.

Özel bölgeme denemedim ışın olduğunu düşündüm belki zararı olur dedim. Ama merakıma yenik düştüm. İlk iki seansta akıl almaz bir şekilde dökülme oldu. Çıkanlar neredeyse görünmeyecek kadar ince çıktı. Yalnız özel bölgede biraz can yakıyor. Bacaklarda ve koltukaltında hiçbir acı veya his olmuyor. Ama özel bölge baya sıkıntılı acı konusunda :)

Yüz kısmına gelince. Yüzde ki tüylere işe yarayacağını sanmıyorum. Bir de jiletle alma kısmından çok çekiniyorum. Koltukaltında, bacakta ve bikini bölgesinde çok ciddi şekilde işe yaradı.
Ancak yüz için şu bakımdan endişem var. Kollarımda ki tüyler ile yüzümdeki tüyler neredeyse aynı. Kollarıma denedim. İlk kullandığım zamanlar geç çıkıyor, bölge bölge çıkmayan yerler çok fazla. İncelme evet var. Ama bırakınca tekrar aynı yoğunluğa yakın çıktı. Sadece daha incelmiş şekilde. O da bazı yerlerinde.

Özetle. Kol ve yüz gibi ''tüy'' olan yerlere denemeyin bence. Ama kıl kökünüz benim gibi siyah ve kalın ise bacaklarda, koltukaltında ve bikini bölgesinde inanılmaz işe yarıyor. Resmen kurtuldum diyebilirim. Bacaklarım ve koltukaltım sürekli tertemiz geziyorum. Çok büyük rahatlık, özellikle de yaz aylarında.

Sonuç: Kıl yapınız benim gibiyse kesinlikle tavsiye ediyorum kurtulursunuz :)
merhabalar. bu cihazı uzun zamandır düşünüyorum ama bir türlü cesaret edemedim. İnanılmaz tüylü(kıllı diyelim) bayanım ve çalışıyorum. Bunlarla başım dertte...şu an ki durumunuzu merak ettim. bu alet kılları bitiriyor mu yoksa çıkmasını geciktiriyor mu? ayrıca ben bebek düşünüyorum...vücuda zararı var mıdır? umarım görüp cevap verirsin????

huuu huuuu kimse yok mu bu konuda geçmişe dayalı deneyimi olan bayanlar bilgilerinizi paylaşın lütfen???????
bazı yorumları okuyunca acayip gaza geldim .ama bi çoğuda işe yaramadığını söylemiş çooooook kararsızım...yardımcı olun lütfennnnnn

cihazı kullandınız mı acaba???? gördüğüm kadarıyla hamilesiniz. bebek için bi zararı olabiliyor mu acaba???bizde bebek düşünüyoruz da

cihazı kullandınız mı acaba???? gördüğüm kadarıyla hamilesiniz. bebek için bi zararı olabiliyor mu acaba???bizde bebek düşünüyoruz da
Geçtiğimiz yaz kullandım baya da işe yaramıştı aslında ayda bir yapıyordum. Eylül ayında hiç yapmadım ev falan taşıdım fırsatım olmadı o ay zaten hamile kalmışım. İyi ki yapmamışım eylül ayında diyorum şimdi

Cihaz hamileyken kullanilmiyor. Ben urunu hala kullanıyorum. Bacaklarima 2 ayda bir yapıyorum cok cok az cikio eskiden eser kalmadı. Genital bolgede yer yer kellesme var ama o bolgeye daha sık yapmak gerekiyor. Urunun kullanjmi cok pratik. Ben iyiki almışım diyorumm yapis yapus agdadan kurtuldum buna bile deger

Bende de var 250bin atışlık olanı bir arkadaş 4 seansa hemen gömmüş makinayı :KK70: 4 seansda ne sonuç alıcaksin ki düzenli kullanım şart ve büyük rahatlık beyaz tenliyim ve siyah tüylüyüm bacaklarım erkek gibidir ama artık değil tabiki :KK66:
Aylardır kullanmıyordum öyle kıllar rahatsız etmiyor ama en çok yüzüme seviniyorum sakallarım vardı şimdi tüy gibi çıkıyor hemde çok uzun sürüyor bıyıklarım çıksada pek belli olmuyor :KK66: alan pişman olmaz bence

X