Saç Rengi ve Saç Boyama Phyto saç boyası (acil)

asena87

Guru
Kayıtlı Üye
15 Mart 2010
3.672
6.564
Kızlar saç boyası almam gerek.saclarım şu an sarı...2 cm kendi saçım ( kumral)
küllü kumral boyamak istiyorum.
Phyto dediğim markanın renk kataloğu farklı.
7.1 orada neye denk geliyor anlayamadım.
bu markada o renk varmıdır yoksa bitkisel boyalarda 7.1 alternatif varmı öneriniz...
boyayı bugün almalıyım...

bu arada naturıgin ide begeniyorum onda da isteiğim rengi anlayamadım.
bunun da 7 si çok açık duruyor.6 sıda cok koyu olmaz mı ???

Ben saçımı bu renkle boyadım. En açık sarısına... İlk başlarda istediğim renk olmadı açık bir kahve elde etmiştim sonrasında giderek açıldı ve sarımsı turuncumsu değişik bir renk oldu. Dediğiniz saç renginin kutusunu atar mısınız?

Ben saçımı bu renkle boyadım. En açık sarısına... İlk başlarda istediğim renk olmadı açık bir kahve elde etmiştim sonrasında giderek açıldı ve sarımsı turuncumsu değişik bir renk oldu. Dediğiniz saç renginin kutusunu atar mısınız?
Kozmetik dukkanina sordum nette bu boyalarla kullu renk elde edemezsiniz dedi.
Baska markayada raziyim artik ben iyisi olsun istemistim.
Su an merak ettigim.sari sacimi kumral ve griyle boyuyorum 2 hafta sonra yine sari oluyor.
Ben kullu kumrala gecis yapamayacakmiyim hic bir donemde

2 hafta sonra yıne akacagını bilerek naturıgın 7 ve griyimi karıstırsam...ama o da sarı gibi duruyor.

Son düzenleme:
Kozmetik dukkanina sordum nette bu boyalarla kullu renk elde edemezsiniz dedi.
Baska markayada raziyim artik ben iyisi olsun istemistim.
Su an merak ettigim.sari sacimi kumral ve griyle boyuyorum 2 hafta sonra yine sari oluyor.
Ben kullu kumrala gecis yapamayacakmiyim hic bir donemde

2 hafta sonra yıne akacagını bilerek naturıgın 7 ve griyimi karıstırsam...ama o da sarı gibi duruyor.
Sabah şöyle bir video gördüm, umarım işine yarar:

isolde diye bir boya markası var.
açık bej--koyu sarı--koyu kumral--orta kumral adlı seçenekleri var.paket üstünde hepsi birbirine benziyorda,kullanan var mı hiç bu markayı?

X