Piercing, Hızma piercing

elax

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2007
21
1
Yaklaşık 5 ay önce büyük bir hevesle göbeğime piercing yaptırdım ama şimdi pişman oldum ve çıkartmak istiyorum :KK43:
Evde kendim çok uğraştım ama mümkün değil çıkartamadım, o top bir türlü dönmüyor :KK61:
Daha önce böyle bir deneyimi olan varsa çıkartmak için ne yapabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim.

Ya bende çok deldirmek istiyorum bi kaç haftaya düşünüyordum hatta:/ Neden çıkarmak istiyorsun özel değilse merak ettim :KK43:

Ya bende çok deldirmek istiyorum bi kaç haftaya düşünüyordum hatta:/ Neden çıkarmak istiyorsun özel değilse merak ettim :KK43:
Sıkıldım benlik bir şey değilmiş bunu geç anladım :) birde hareket ettiremeyince iyice sinir oldum:KK61:

Anladım canım bi arkadaşım da çıkarmak istiyordu kendisi başaramamış :KK43: tahriş etmemek için yardım alman iyi olur geçmiş olsun bu arada :)

Deldiriği yer arkadaşınındı zaten orada çıkartmıştı tekrar. Yazlık bi bölgedeysen dövmeciler halledebilir :)

Yaklaşık 5 ay önce büyük bir hevesle göbeğime piercing yaptırdım ama şimdi pişman oldum ve çıkartmak istiyorum :KK43:
Evde kendim çok uğraştım ama mümkün değil çıkartamadım, o top bir türlü dönmüyor :KK61:
Daha önce böyle bir deneyimi olan varsa çıkartmak için ne yapabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim.
taktığın yere git canım uzaksa başka takıp çıkaran yere git, genel cerrahta acıtabilir canını, hiç boşa evde canını acıtma, onlar şıp diye çıkarırlar.

taktığın yere git canım hiç boşa evde canını acıtma, onlar şıp diye çıkarırlar.

Dediğim gibi tatilde olduğum için o mümkün değil yarın inşallah doktora gitmemiz komik olmaz :)
Sanki hep bunla yaşamak zorunda kalacakmışım gibi geliyor:KK43:

Dediğim gibi tatilde olduğum için o mümkün değil yarın inşallah doktora gitmemiz komik olmaz :)
Sanki hep bunla yaşamak zorunda kalacakmışım gibi geliyor:KK43:
okuyup düzenlemeyi yaptım canım, bence cerrah alışık olmadığı için çıkarırken canını acıtabilir, vardır illaki etrafınızda bu işi yapan yerler onlara çıkarttır bence

taktığın yere git canım uzaksa başka takıp çıkaran yere git, genel cerrahta acıtabilir canını, hiç boşa evde canını acıtma, onlar şıp diye çıkarırlar.
Konum taşındı artı görüp cevap verende olmaz burada belki siz cevap verebilirsiniz.

Göbeğimde ki iltihaplanma ara ara tekrarlıyor bu aralar yine var, sanırım hijyene de çok dikkat edemedim. Bu aralar yine iltihaplanma var, önceleri bepanten kullanıyordum bugün batikona başladım. Bir haftaya kadar ankaraya döneceğim o zamana kadar kalsa sorun olmaz sanırım o_O

Bence canın acıyacak korkusuyla çıkaramıyosun sen onu. Bende yaptırdım 4 sene oldu ilk günden beri banyo yaparken falan çıkarıyorum takıyorum bi sıkıntı olmuyo. İstersen bi arkadaşın çıkarmayı denesin.

Bence canın acıyacak korkusuyla çıkaramıyosun sen onu. Bende yaptırdım 4 sene oldu ilk günden beri banyo yaparken falan çıkarıyorum takıyorum bi sıkıntı olmuyo. İstersen bi arkadaşın çıkarmayı denesin.

Bir çıkartabilsem canımın acısı falan çok umrumda değil inanın. Ama hiç bir şekilde dönmüyor ki o top. Sanki doğdumda varmış gibi yapıştı kaldı bana :KK14:

alttaki topta üsttekide çıkıyo yani ikisinden biri mutlaka açılır ama olmuyosa kırmayı dene doktor nasıl çıkaracakki bilemedim.

X