Piercing, Hızma piercing

Yaklaşık 5 ay önce büyük bir hevesle göbeğime piercing yaptırdım ama şimdi pişman oldum ve çıkartmak istiyorum :KK43:
Evde kendim çok uğraştım ama mümkün değil çıkartamadım, o top bir türlü dönmüyor :KK61:
Daha önce böyle bir deneyimi olan varsa çıkartmak için ne yapabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim.

Bu konularda baya deneyimliyim, dövme piercing falan. Benim de ona benzer bi deneyimim oldu. Stüdyoya gidip çıkarttırdım :KK70: Göbek aşırı iltihap yapan bi bölge olduğu için içine iltihap sıvısı kaçtığından yapabiliyor bu tarz problemler.

doktor iltihaba çözüm bulur, çıkarırken de canını yakabilir, haa uyuşturucu iğne yapıp çıkarırsa sorun olmaz...

alttaki topta üsttekide çıkıyo yani ikisinden biri mutlaka açılır ama olmuyosa kırmayı dene doktor nasıl çıkaracakki bilemedim.
Hiç bir şekilde dönmüyor ki :KK43: Nasıl kırılacak ki hem :KK64: Neyse ben bunu ankara da çıkartayım artık. İltihaplanma da geçecektir herhalde batikonla falan.

Çok teşekkür ediyorum hem size hem de hem de cevap yazan diğer arkadaşlara.

Bu konularda baya deneyimliyim, dövme piercing falan. Benim de ona benzer bi deneyimim oldu. Stüdyoya gidip çıkarttırdım :KK70: Göbek aşırı iltihap yapan bi bölge olduğu için içine iltihap sıvısı kaçtığından yapabiliyor bu tarz problemler.
Çok büyük hevesle yaptırdım ama ıı benlik değilmiş :KK43: Stüdyo dediğiniz yer yaptırdığınız yer mi? Peki bu iltihaplanma için ne kullanmıştınız, bepanten artı batikon iyi mi? Bir de tuzlu su ile temizleyin diye bir şey okudum nette ama :KK64: Ay keşke yaptırmasaydım çok pişmanım annemin sözünü dinlemediğim için her zaman ki gibi yine haklı çıktı :oops:

Çok büyük hevesle yaptırdım ama ıı benlik değilmiş :KK43: Stüdyo dediğiniz yer yaptırdığınız yer mi? Peki bu iltihaplanma için ne kullanmıştınız, bepanten artı batikon iyi mi? Bir de tuzlu su ile temizleyin diye bir şey okudum nette ama :KK64: Ay keşke yaptırmasaydım çok pişmanım annemin sözünü dinlemediğim için her zaman ki gibi yine haklı çıktı :oops:

Bana teramisin her zaman daha iyi gelmiştir. Daha çabuk sonuç veriyor. Tuzlu su ya da okyanus suyu temizlemek için kullanılıyor zaten. Hahah niye pişman oldun ki ? iyileşmemesiyse sorun, göbek geç iyileşiyor. 1 yıl falan ama benim 7.ayda iyileşmişti ki sadece teramisin kullanmıştım. (ve evet stüdyo yaptırdığın yer oluyor :) )

Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 6 yıldır göbeğimde piercing var ve kapanıcak diye sadece temizleme amaçlı çıkarmak dışında hiç çıkarmadım göbeğimden. Bugün bi bakayım dedim çıkardığımda nasıl duruyor diye bi baktım göbeğim hafif aşağı sarkmış yani göbeğimin deliği yan çizgi halinde görünüyorve delikler de kötü görünüyor :KK43:((((((( çok mutsuzun şimdi çıkartsam ağırlık olmayacağı için eski haline döner toparlar mı yada ne yapmalıyım eski haline dönmesi için lütfen yardımcı olun çok mutsuz ve üzgünüm :KK43:(((((((((

Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 6 yıldır göbeğimde piercing var ve kapanıcak diye sadece temizleme amaçlı çıkarmak dışında hiç çıkarmadım göbeğimden. Bugün bi bakayım dedim çıkardığımda nasıl duruyor diye bi baktım göbeğim hafif aşağı sarkmış yani göbeğimin deliği yan çizgi halinde görünüyorve delikler de kötü görünüyor :KK43:((((((( çok mutsuzun şimdi çıkartsam ağırlık olmayacağı için eski haline döner toparlar mı yada ne yapmalıyım eski haline dönmesi için lütfen yardımcı olun çok mutsuz ve üzgünüm :KK43:(((((((((

X