Doğuma Hazırlık pierre cardin V 6100 park yatak

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

Dike

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2008
118
27
39
selam kızlar. kızımiçin pierre cardin park yataksiparişetmiştim. bugün geldi.akşam olup eve gitmeyi hayal ediyorum kurup bakacağım nasıl bir şey. sizlere de haber veririm. 3 kademe olduğu için tercih ettim bakalım,inşallah pişman olmam. çok ama çok heyecanlıyımdelikafadulden önce size yazayım dedim.öptümzemuszemus

ben yaklaşık 3 senedir kullanıyorum bu yatağı. önce büyük oğlum yattı, şimdi de küçüğü kullanıyor. çok memenunum güle güle kullansın bebeğin yerimseniben

selam kızlar. kızımiçin pierre cardin park yataksiparişetmiştim. bugün geldi.akşam olup eve gitmeyi hayal ediyorum kurup bakacağım nasıl bir şey. sizlere de haber veririm. 3 kademe olduğu için tercih ettim bakalım,inşallah pişman olmam. çok ama çok heyecanlıyımdelikafadulden önce size yazayım dedim.öptümzemuszemus

selam öncelikle hayırlı olsun güle güle kullansın kuzun
ben bir şey sormak istiyorum daha henüz almadık biz de hiçbirşey
bu yatakların boy ve enleri değişebiliyor mu yoksa tek boy mu var?
cevabın için teşekkür ederim...

güle güle sağlıkla kullanmak nasip etsin allahım kurduğunda resimlerinide koyarmısın bende şuan araştırıyorum hayırlı olsun cnm

selam kızlar. park yatağı kurduk,iç ölçüleri 70x120cm, benim evimin kapılarından geçiyor, tekerlei sayesinde kolay sürükleniyor.yatağın içinde minik bir lamba var ışık özelliği var orda hafif bir ışık veriyor aydınlatmıyor yani.müziğiise 2 çeşit ve eh işte fena değil.ben daha çok 3 katlıoluşu nedeniyle tercih ettim bu yatağı ve büyüklüğü 4 belki 5 yaşına kadar götürür bizi.diğer yataklar gibi dar değil.içine de yün yatakyaptırmaya karar verdim.ama yatağın 2.katı nasıl kurulur bulamadık. 1. katında şuan bilen arkadaşlardan yardım istiyorum 2. kata nasıl geçebilirim?

slm bu yatağı kullanan arkadaşlar. sizler hangi rengini aldınız. bende bu ürünü almak istiyoırum ama 350 TL miş. verdiğimiz paraya değiyor mu acaba? bende 3 katlı olmasını istiyorum. sallanabilmesi nasıl peki? siz nerden aldınız bu ürünü? kumaşı nasıl? lütfen yardımcı olur musunuz?

park yatak alan arkadaşlar net fiyatını da yazsanız çok memnun olurum..........

ilk 6 ay üst tarafta yatabiliyormuş. sonra ara kademeye indiriyosun. bebek dönünce düşmesin diye. hem sezeryanda olursan eğilirken zorlanmıyormuşsun. diğerleri biraz zorluyormuş. 2 kademeli olanlar.

Merhaba,

Ben de doğum hazırlığı dönemindeyim. Forumlardan okuduğum kadarıyla Pierre Cardin Park yatak almaya karar verdim, 3 aşamalı olması ve kumaş kalitesi bizi bu ürüne yönlendirdi. Memnun kaldınız mı?

Son düzenleme:
Ayrıca içine hangi yatağı kullandınız? Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler..

X