Piezo Tekniği ile Burun Estetiği için Dr. Önerisi

melisilemb

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2015
9
1
28
Merhabalar. Belki on yılı aşkın bir süredir burnumu yaptırmak istiyorum. Herhangi bir sağlık sorunum yok ancak görüntü olarak literatürde "yunan burnu" olarak geçen düz ve yüksek alına sahip bir burna sahip olduğum için ifadem çok sert ve görüntüm hiç estetik değil. Bu anlamda yıllardır cesaret edemedim çünkü geleneksel yöntemlerle alın kısmındaki yüksekliğe müdehale edilemiyordu. Şimdi ise yeni yeni duyduğum piezo tekniği (yanlış bilmiyorsam ultrasonik dalgalar) ile artık bu bölge üzerinde çalışılabiliyor. Bu teknik sayesinde de artık istediğim görüntüye sahip olmak için dr araştırıyorum.
Op. Dr. Oğuz Kaan Önder ve Op. Dr. Mustafa Demir bu alanda başarılı bulduğum doktorlar. Bir kaç hafta sonra Oğuz Bey'e kontrole de gideceğim.
Bu teknikle ameliyat yapan dr. bilen ve önerisi olan var mı merak ediyorum. (İSTANBUL)
Hepinize güzel ve mutlu günler dilerim. :KK54:

Merhabalar. Belki on yılı aşkın bir süredir burnumu yaptırmak istiyorum. Herhangi bir sağlık sorunum yok ancak görüntü olarak literatürde "yunan burnu" olarak geçen düz ve yüksek alına sahip bir burna sahip olduğum için ifadem çok sert ve görüntüm hiç estetik değil. Bu anlamda yıllardır cesaret edemedim çünkü geleneksel yöntemlerle alın kısmındaki yüksekliğe müdehale edilemiyordu. Şimdi ise yeni yeni duyduğum piezo tekniği (yanlış bilmiyorsam ultrasonik dalgalar) ile artık bu bölge üzerinde çalışılabiliyor. Bu teknik sayesinde de artık istediğim görüntüye sahip olmak için dr araştırıyorum.
Op. Dr. Oğuz Kaan Önder ve Op. Dr. Mustafa Demir bu alanda başarılı bulduğum doktorlar. Bir kaç hafta sonra Oğuz Bey'e kontrole de gideceğim.
Bu teknikle ameliyat yapan dr. bilen ve önerisi olan var mı merak ediyorum. (İSTANBUL)
Hepinize güzel ve mutlu günler dilerim. :KK54:
Merhaba
Prof Dr ersin ülkür
Kendisine 5 Kasım sabahı burun ameliyatı oldum
23 Kasım 2018 de de çene ameliyatımı yapmıştı
Piezzo kullanır ve gerçek bir Prof.

Merhaba
Prof Dr ersin ülkür
Kendisine 5 Kasım sabahı burun ameliyatı oldum
23 Kasım 2018 de de çene ameliyatımı yapmıştı
Piezzo kullanır ve gerçek bir Prof.
Gecmjs olsun. Ameliuat sonrasi surecinkz nasildi agri aci kanama morluk vs.

Gecmjs olsun. Ameliuat sonrasi surecinkz nasildi agri aci kanama morluk vs.
BURUNla ilgili olarak hiçbiri olmadı, sadece şişlik var zaten gayet normal morluk VS olmadı silikon tampon sadece 48 saat kaldı hatta atelide aynı anda çıkardı gayet memnunum aşırı doğal bir görünüm var burnumda bende zaten doğalcıyım doktorda doğal ı.

Merhaba fiyat olarak ne kadar istedi ?
inanın tek burun fiyatı bilmiyorum ben daha önce kendisine çene ameliyatı oldum onunla ilgilide işlem yaptı çünkü birşey daha yapıldı
burun en son 20 bindi ama aralıkta zam gelecekti yani değişmiş bile olabilir biz eylülde konuşup anlaşmıştık

X