Pisman olacagımı bile bile yaptım

Esmerr89

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2018
1.605
285
Benim icin zor bir andan yazıyorum ..34 yaşindayım ..bugun erkek arkadasımla birlikte olduk o daha önce yüzeysel yaşıyorduk bugün tam olarak birlesme gerceklesti ....bunu yapma sebebim de en güzel yaşlarımın birliktelik yaşamadan geciyor olması ve belki de hic evlenmeyecegim neden cinselligi yasım gecmeden bende tatmayayımdı ...tabi ki sonu benim icin pişmanlık oldu..bakireydim..iliski tam olmadı ben o sırada pisman olup geri ittim ama iliskiden 15-20 dakika sonra hafi pembe renkli kan geldi sonra peceteye sildigimde de hafif yine pembe renkli kan geldi ..suan da karnım da ve kasıklarımda ağrı var doktora gitmeyi düşünüyorum ama cok büyük ihtimal bozuldu .. ama suan yaşadıgım üzüntü ve vicdan azabı normal mi bilmiyorum..eve geldim annemin babamin yüzüne bakamıyorum ailem bu konuda cok tutucu muhafazakar ve namus onlar icin bakirelikte..dizide bile izlese allah korusun der allah şaşirtmasın..evden her gün cıkarken arkamdan dua eden anneme ihanet ettim bana güvenen babama ihanet ettim ...masumluğumu kaybetmis gibi hissediyorum sanki annemin o masum kızı degilim artık😔 ..bunca sene korudugum evlilik sonrası icin sakladım bu zamana kadar..merak ettigim bakireligim bozulmusmudur...bunun onemi eger bozulduysa hayatim da ki insanla evlenmezsm bundan sonra evlilik düsünmeyecegim ..cunki o insanin bir gun bana gelip de sen bakire degildin yada aileme kızınız bakire degildi desin istemiyorum... bir de cok büyuk pismanlik var simdi olsa yapmazdım sizce bu pismanlık gecer mi ..bozulduysa bile bundan sonra kimseyle birlikte olmayı düsünmuyorum..majör depresyon hastasıyım iki senedir iyiydim bu durumun beni tekrar o karanlık çukura itmesinden cok korkuyorum

Son düzenleme:
Benim icin zor bir andan yazıyorum ..34 yaşindayım ..bugun erkek arkadasımla birlikte olduk o daha önce yüzeysel yaşıyorduk bugün tam olarak birlesme gerceklesti ....bunu yapma sebebim de en güzel yaşlarımın birliktelik yaşamadan geciyor olması ve belki de hic evlenmeyecegim neden cinselligi yasım gecmeden bende tatmayayımdı ...tabi ki sonu benim icin pişmanlık oldu..bakireydim..iliskiden 15-20 dakika sonra hafi pembe renkli kan geldi sonra peceteye sildigimde de hafif yine pembe renkli kan geldi ..suan da karnım da ve kasıklarımda ağrı var doktora gitmeyi düşünüyorum ama cok büyük ihtimal bozuldu .. ama suan yaşadıgım üzüntü ve vicdan azabı normal mi bilmiyorum..eve geldim annemin babamin yüzüne bakamıyorum ailem bu konuda cok tutucu muhafazakar ve namus onlar icin bakirelikte..dizide bile izlese allah korusun der allah şaşirtmasın..evden her gün cıkarken arkamdan dua eden anneme ihanet ettim bana güvenen babama ihanet ettim ...masumluğumu kaybetmis gibi hissediyorum ..bunca sene korudugum evlilik sonrası icin sakladım bu zamana kadar..merak ettigim bakireligim bozulmusmudur...bunun onemi eger bozulduysa hayatim da ki insanla evlenmezsm bundan sonra evlilik düsünmeyecegim ..cunki o insanin bir gun bana gelip de sen bakire degildin yada aileme kızınız bakire degildi desin istemiyorum... bir de cok büyuk pismanlik var simdi olsa yapmazdım sizce bu pismanlık gecer mi ..bozulduysa bile bundan sonra kimseyle birlikte olmayı düsünmuyorum
Merak etmeyin şimdi gelir ohh iyi yaptın, canın sağolsun, annene babana ne hayat senin hayatıncılar.

Kan geldiyse bozulmuştur,neden kimse ile evlenmeyesiniz,bunu tskmayacak ve ailenize böyle çirkin bir şekilde bunu söylemeyecek biri olursa neden olmasın
Olmasa da olur evlilik artık da ben neden bu kadar vicdan azabı cekiyorum onu bilmiyorum😔

Sevişmişsiniz bakire değilsiniz artık, bakireliğiniz yerinde olsa kendinizi kız oğlan kız olarak mı olarak tanıtacaktınız yeni birine ?

Ailenize karşı neden vicdan yapıyorsunuz? Sizi leylekler mi getirdi?

Başta Avrupalı davranıp sonra Anadolu insanına bağlamanız ilginç.

Bedensel ihtiyaçlarınızı karşılamışsınız yaş 34 erken de değil yaptıklarınızın arkasında olun derim .

Cogu insan icin ve ozellikle ailem icin halen oyle 😔
Senin bekaretinden kime ne? 34 yaşında koca kadınsın kendine gel bu ne hal ya. Sürtünüp dururken bakire miydin “Zar” yerinde duruyo diye?
Madem kendine inancın güvenin yok böyle bir şeyde psikolojim mahvolacaktı ne diye yapıyorsun o zaman?

Yani ailen belli, sen bellisin. Neden bile bile yapıyorsunuz anlamıyorum?
Ben mesela bakire olmadan evlendim. Ama ailem rahattır, muhazakar değildir. Ben zaten değilim. Pişman olmayacağından emindim .
İnsan az çok kendini bilir. Pişman olacaksan baştan aklını kullanacaksın
Belki hic evlenmeyecegim diye düsündüm 34 yasındayım ve sanki en güzel yaslarım bosa geciyormus sanki asıl yapmazsam sonradan pisman olurum gibi hissettim ama hic oyle olmadı suan😔

Benim icin zor bir andan yazıyorum ..34 yaşindayım ..bugun erkek arkadasımla birlikte olduk o daha önce yüzeysel yaşıyorduk bugün tam olarak birlesme gerceklesti ....bunu yapma sebebim de en güzel yaşlarımın birliktelik yaşamadan geciyor olması ve belki de hic evlenmeyecegim neden cinselligi yasım gecmeden bende tatmayayımdı ...tabi ki sonu benim icin pişmanlık oldu..bakireydim..iliskiden 15-20 dakika sonra hafi pembe renkli kan geldi sonra peceteye sildigimde de hafif yine pembe renkli kan geldi ..suan da karnım da ve kasıklarımda ağrı var doktora gitmeyi düşünüyorum ama cok büyük ihtimal bozuldu .. ama suan yaşadıgım üzüntü ve vicdan azabı normal mi bilmiyorum..eve geldim annemin babamin yüzüne bakamıyorum ailem bu konuda cok tutucu muhafazakar ve namus onlar icin bakirelikte..dizide bile izlese allah korusun der allah şaşirtmasın..evden her gün cıkarken arkamdan dua eden anneme ihanet ettim bana güvenen babama ihanet ettim ...masumluğumu kaybetmis gibi hissediyorum ..bunca sene korudugum evlilik sonrası icin sakladım bu zamana kadar..merak ettigim bakireligim bozulmusmudur...bunun onemi eger bozulduysa hayatim da ki insanla evlenmezsm bundan sonra evlilik düsünmeyecegim ..cunki o insanin bir gun bana gelip de sen bakire degildin yada aileme kızınız bakire degildi desin istemiyorum... bir de cok büyuk pismanlik var simdi olsa yapmazdım sizce bu pismanlık gecer mi ..bozulduysa bile bundan sonra kimseyle birlikte olmayı düsünmuyorum..majör depresyon hastasıyım iki senedir iyiydim bu durumun beni tekrar o karanlık çukura itmesinden cok korkuyorum
merak etme hiçbir erkek artık buna takılmıyor :) ayrıca koca kadınsın neyin pişmanlığı bu anlamadım.

Belki hic evlenmeyecegim diye düsündüm 34 yasındayım ve sanki en güzel yaslarım bosa geciyormus sanki asıl yapmazsam sonradan pisman olurum gibi hissettim ama hic oyle olmadı suan😔
Valla bu da saçma. Evet en güzel yaşların boşa gitmiş zaten 34 de az bir yaş değil. Bu yaşa kadar beklemişsiniz. Sevgilin neden evlenmiyor ki?
Ben evlilik öncesi ilişki yaşadım. Bunu normal olması gereken bir şey gibi görüyorum. Ama 34üme kadar beklesem bir iki sene daha beklerdim sevgilimi 😁😁

X