Pko+çatlatma iğnesi

rukiyecim benim 2,5 yaşında kızım var..kızıma gonaphen ve ovitrelle çatlatma iğnesiyle ilk tedavi ayımda hamile kalmıştım..şimdi 2.bebiş için uğraşıyorum..bu ay da serophene kullandım.ovitrelle çatlatma iğnesi vurundum..hayırlısı bakalım..inşallah hepimizin hakkında hayırlısı olsun..amiiinn..

buse_burcu canım benim yumoşlar da pek büyümüyordu..haptan sonra devamlı kuru inciri yıkayıp yedim..suyunuda içebilirsin kaynatıp..gerçekten çok işe yarıyo..dene bitanem..inşallah faydasını görürsün..amiinn..

selam bayanlar ben de pco luyum tabiki ve de klomenle 2 kere denedim doğal yolla oladı zaten yumurtalıklarım aşırı derecede uyarıldığı için şimdi 2 ay dinlendirme (diane 35 ) verdi. ben direk aşılamaya geçiym diyorum şans daha yüksek onda ne de olsa. Allah kuvvet verdikçe denerim aşılamayı zaten tüp bebek seni yatırır dedi dr.
ben size asıl ne sorucam hazır klomen kullanan bayanları bulmuşken. klomen de kullansak erkeklik hormonu yüksek ve çok sivilce yapıyor bende. sizde de aynı sorun var mı ve varsa nasıl mücadele ediyorsunuz bu durumla lütfen birisi cevaplasın.. en kötüsü de iz bırakıyor bu sivilceler ve çok büyükler..bunun için konu bile açtım ama sizlerden cvp alamadım..

günaydın
ben çatlatma iğnesini kullanarak ilk denemede hamile kaldım
dokuz aylık bir kızım var şimdi ilaçın adını hatırlamıyorum

merhaba arkdslar bende de var yaaapko olupta hamile kalan var mı gercekten iki senedır beklıyorum cook canım sıkkın yaaa cook ıstıyorum ama allahımmm tum isteyenlere bı an önce nasıp etsınnnn AMİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…