pko ,femara , ovitrelle ve beklemek ..

Kendinizi strese sokmayın eğer olmaz ise umutsuzluğa kapılıp kendinizi üzmeyin tekrar deneyin nefes aldığımız sürece umut var demektir bende hep umutsuzdum çok negatif bir moddaydim buraya kayıt olduktan sonra gördüm ki o kadar uğraşan var ne dertler var bunada şükür mutlaka bizlerde bir gün güzel haberi alacağız o güne kadar dua etmeye pozitif olmaya devam 💙
Evet bende öyle yapmaya çalışıyorum ama işte. Gün gün değişiyor ruh halim 😅 bugün biraz daha rahatım.

yok hiiç olur mu nereden bileceksiniz ki . yarın bir hormon tahlili bakalım sonrada hsg planlayalım diye konuştuk yine gelişmelerden haberdar ederim :)
Gebelik öyle büyük bir mucize ki. Okadar çok olasılığın sağlanması gerekiyor ki. Her psikolojik olarak düştüğümde bunu hatırlamaya çalışıyorum. Allah veriyor, biz sabredicez. Çok yorucu biliyorum ama o gün geldiğinde en çok biz sevinicez. Hakettik çünkü 😍

Gebelik öyle büyük bir mucize ki. Okadar çok olasılığın sağlanması gerekiyor ki. Her psikolojik olarak düştüğümde bunu hatırlamaya çalışıyorum. Allah veriyor, biz sabredicez. Çok yorucu biliyorum ama o gün geldiğinde en çok biz sevinicez. Hakettik çünkü 😍
o kadar haklısın ki söylediklerinde , Rabbim tez zamanda isteklerimize kavuştursun hepimizi , herkes yaşasın bu duyguyu hepiniz dularımdasınız :)

Selam bısey ogrenmek ıstıyorum femaranın recetelı olunca fıyatı nekadr oluyo sgk yani klomen gıbı ucuz bı ılac mı
Reçetesiz aldım ben. Doktorum sadece 5 adet için kutu almayın pahalı bir ilaç dedi eczaneye yönlendirdi yazı yazıp adetle aldık. Kutusunu bilmiyorum ama hapın tanesi 3 liraydı çok da pahalı değildi aslında…

Reçetesiz aldım ben. Doktorum sadece 5 adet için kutu almayın pahalı bir ilaç dedi eczaneye yönlendirdi yazı yazıp adetle aldık. Kutusunu bilmiyorum ama hapın tanesi 3 liraydı çok da pahalı değildi aslında…
BEnde arastırdım da 165 tl yazıyo ınternette walla bılmıyorm benm dr klomende kararlı femarayı yası buyuk olanlara verıyorum bıde pko da klomen daha iyi dedı

BEnde arastırdım da 165 tl yazıyo ınternette walla bılmıyorm benm dr klomende kararlı femarayı yası buyuk olanlara verıyorum bıde pko da klomen daha iyi dedı
Bana doktorum femara pko da daha iyi daha çok işe yarıyor dedi ve hiç klomen vermedi. Ve burada da öyle okudum hep. Yaşım da büyük değil 28. Baya da yumurtam var pko da öyle oluyor zaten.

Bana doktorum femara pko da daha iyi daha çok işe yarıyor dedi ve hiç klomen vermedi. Ve burada da öyle okudum hep. Yaşım da büyük değil 28. Baya da yumurtam var pko da öyle oluyor zaten.
Buralarda bende oyle okıdugum ıcın sordum ama bılmıyorum klomenı verıyo bende aynı yastayım canım 🥰 sen ıstanbuldamısın

Buralarda bende oyle okıdugum ıcın sordum ama bılmıyorum klomenı verıyo bende aynı yastayım canım 🥰 sen ıstanbuldamısın
İzmirdeyim ben de canım 🥰 yaşıtmışız da ne çok benzerlik var 😇 bakalım inşallah bebişlerimize kavuşuruz sen de takma kafana bence ovulasyon testi yaparsan çatlamayı yakalarsın en garanti o şekilde olur çatlatma iğnesi vermiyorsa doktorun 😊

İzmirdeyim ben de canım 🥰 yaşıtmışız da ne çok benzerlik var 😇 bakalım inşallah bebişlerimize kavuşuruz sen de takma kafana bence ovulasyon testi yaparsan çatlamayı yakalarsın en garanti o şekilde olur çatlatma iğnesi vermiyorsa doktorun 😊
Onuda yaptım gecen sene ama bısey olmadı nebılım dr cok umutlu konusuyo ıkınızdede sorun yok olcak sabredın dıyo sadece eşimin sperm testınde morfolojı %1 cıktı ona taktı bıraz ama ıyı bı urologa gosterdık sorun yok o tek basına degerlendırılmıyo dıgerlerı ıyı ded vıtamın verdıı🤷🏻‍♀️

Onuda yaptım gecen sene ama bısey olmadı nebılım dr cok umutlu konusuyo ıkınızdede sorun yok olcak sabredın dıyo sadece eşimin sperm testınde morfolojı %1 cıktı ona taktı bıraz ama ıyı bı urologa gosterdık sorun yok o tek basına degerlendırılmıyo dıgerlerı ıyı ded vıtamın verdıı🤷🏻‍♀️
Benimki de aynen böyle diyor ama düşükten sonra psikolojiler bozuldu tabii stres çok etkiliyor… Benim eşimin de düşükten sonra baktırdık sayılar iyiydi morfoloji düşük çıkmıştı o şekilde gebelik olmuştu ama bilemiyoruz erkeklerde her gün farklı da olabiliyormuş belki stresten öyle olmuş da olabilir çünkü sonra keçiboynuzu pekmezi ve zeucit takviye kullandı 1 ayda o kadar arttı ki morfoloji doktor bile şaşırdı. Şuan iyi çok şükür… zaten olmayacak diye bir şey yok olur sadece denk gelmesi biraz uzun sürüyor pkoda süreç uzuyor o da stres yapıyor… neyse hakkımızda hayırlısı 💙

ben günde 2 kullandım yani toplamda 10 tane , o yüzden 160 lira gibi bir ödeme yapmıştım , sgk ile reçete edilmiyor , meme kanserinde kullanılan bir ilaç normalde , pkoda femara daha iyi sonuç veriyor

ben günde 2 kullandım yani toplamda 10 tane , o yüzden 160 lira gibi bir ödeme yapmıştım , sgk ile reçete edilmiyor , meme kanserinde kullanılan bir ilaç normalde , pkoda femara daha iyi sonuç veriyor
Canım sen regl mi oldun sonradan gördüm… insan üzülüyor tabi ama umudumuzu kaybetmek yok inşallah bebişlerimize kavuşucaz 🤲🏻💙 bu ay tekrar tedavi olucak mı?

X