pko ,femara , ovitrelle ve beklemek ..

Bugün bende düşündüm ama Daha 14 gün geçmedi ki . 8 inde iğne vuruldum
6-12 gün arası yerleşme kanaması oluyor zaten canım olabilir yani doktoruna söyle bence belki progestan kullan der. Bir de test yap önce.
Tekrar aynı şekilde lekelenme oldu. Peçete koydum bekliyorum. Adet günü cumartesi gösteriyor programda. Adet oluyor olabilir miyim? 🤯
Adet için erkenmiş yani ama ctesi de geç senin perşembe falan adet olman gerekiyor…

6-12 gün arası yerleşme kanaması oluyor zaten canım olabilir yani doktoruna söyle bence belki progestan kullan der. Bir de test yap önce.

Adet için erkenmiş yani ama ctesi de geç senin perşembe falan adet olman gerekiyor…
Oha ciddi misin bende programı bekliyorum. Ozaman ben belki yarın gidip kan testi veririm. Doktoruma da yazdım cevap bekliyorum

Oha ciddi misin bende programı bekliyorum. Ozaman ben belki yarın gidip kan testi veririm. Doktoruma da yazdım cevap bekliyorum
E tabi çatlatma iğnesinden 2 gün sonra bile çatlasa yumurtan ondan 14 gün sonra adet olman lazım yani 12 gün olmuş bile kuzum. Haber ver bana da 😊

Kızlar selam dün adet olmam gerekıyodu olmadım bugun test yaptım yumurtlamayı degerlendırmıstık 17.gun bugun kan tahlılı yaptrdm sonucu beklıyorım sızce varmıdır

Eklentiler

• B1DC4559-2F8C-44E6-B971-E0983C03EAF3.jpeg
    B1DC4559-2F8C-44E6-B971-E0983C03EAF3.jpeg
    73 KB · Görüntüleme: 25
Kızlar selam dün adet olmam gerekıyodu olmadım bugun test yaptım yumurtlamayı degerlendırmıstık 17.gun bugun kan tahlılı yaptrdm sonucu beklıyorım sızce varmıdır
Süper canım hayırlısı olsun sağlıkla gelsin bebişin 🤲🏻💙

Yaaaaaaa 🥰🥰🥰🥰🧿 maşallah canım, Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin 🥰🥰
Son günlerdeki semptomların nasıldı?
Amiiin canım benm ınsallah darısı butun ısteyenlere olsun ınsallah 🥰❣️ 2-3 gundur karnım arada agrıdı adet olcakmısım gıbı bıde goguste hassasıyet vardı ama ben adet olucam dıye dusunuyodum 😂😂

X