Pko lular toplaşın 🖐️

Nasip olunca bi şeyler vesile oluyor ya. Hayırlı oldun gebeliğiniz

Bende 2. Bebeği düşünüyorum. Çatlatma iğnesi ile hamile kalmıştım. Şu an nasıl adet düzenin.. hastaneye gittiniz mi

Bende de aynı sorun var 3 Ekim ve 30 kasımda oldum. Hala bekliyorum

Bende 2. Bebeği düşünüyorum. Çatlatma iğnesi ile hamile kalmıştım. Şu an nasıl adet düzenin.. hastaneye gittiniz mi
Kendiliğinden gebe kaldım canım şuan 6+3 aklımdaydı doktora gittim tedaviye başlamak için bana 19 mm yumurtan var bunu değerlendir olmazsa hasta olduğunda gelirsin demişti nasip işte adetim 1 buçuk ay geçmişti ben adet söktürücü alırım dedim ama yumurtlamam daha olmamış bile iyi denk geldi hep düzensiz benim adetlerim canım 2 3 ay da bir hiç kestiremiyorum

Çok sevindim sağlıkla gelsin inşallah.. ilk çocuğunuz kaç yaşında şu anda. Biz daha yeni başladık bakalım nasip. Biraz denedikten sonra gideceğim hastaneye

Çok sevindim sağlıkla gelsin inşallah.. ilk çocuğunuz kaç yaşında şu anda. Biz daha yeni başladık bakalım nasip. Biraz denedikten sonra gideceğim hastaneye
Önemli olan yumurtlama gününü denek getirmek sanırım adet düzensiz olunca sıkıntı oluyor Nisan da 2 yaşında olcak 2 buçuk yaşında abla olcak

Evet bende en son 3 Ekim ve 30 kasımda oldum. Şu an bekliyorum. Adet düzensiz olunca denk getirmek zor oluyor. İlk gebeliğimi çatlatma iğnesi ile olmuştum. Benimde oğlum 14 aylık şu anda bakalım hayırlısı sizin iyi denk gelmiş

Hakkımızda hayırlısı olsun umarım sizde yakın zamanda güzel haber alırsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…