Pko olup glifor ile hamile kalan adeti duzene giren var mı

verygoody

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
31 Mart 2016
857
548
Selam kızlar pko liyim bi kızım var 4 yasında femara kullanmıstım 2.kullanılta nasip olmuştu şimdi malum kardeş istiyoruz doktora henuz gitmedim 2 aydır glifor kullanıyorum gecen ay 30.gun adet oldum ki benim için en az 40 gunde bir olmak normaldir bu ay da bakalım beklemedeyim adet olursam doktora gidicem artık bu arada 1 bucuk senedir korunmuypruz benim sorum glifor ile hamile kalan var mı ya yanında başka hormon ilaçları kullanmadan yani

Selam kızlar pko liyim bi kızım var 4 yasında femara kullanmıstım 2.kullanılta nasip olmuştu şimdi malum kardeş istiyoruz doktora henuz gitmedim 2 aydır glifor kullanıyorum gecen ay 30.gun adet oldum ki benim için en az 40 gunde bir olmak normaldir bu ay da bakalım beklemedeyim adet olursam doktora gidicem artık bu arada 1 bucuk senedir korunmuypruz benim sorum glifor ile hamile kalan var mı ya yanında başka hormon ilaçları kullanmadan yani
Kızlar cvp lütfen

Benim glukofen ile regl im düzene girdi. Normalde 65 70 günde bir regl olurdum
Benimde öyle oldu duzenli kullandım gecen ay 30.gun adet oldum çok uzun surerdi surmedi kanamam çok olurdı öyle de olmadı çok şükür 🤲🏻 bir de gebeliği görseydik iyidi ben ilk gebeliğimde de kullandım doktorum kesmedi 4.aya kadar gliforu

X