Pko olup glifor ile hamile kalan adeti duzene giren var mı

verygoody

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Mart 2016
840
534
Selam kızlar pko liyim bi kızım var 4 yasında femara kullanmıstım 2.kullanılta nasip olmuştu şimdi malum kardeş istiyoruz doktora henuz gitmedim 2 aydır glifor kullanıyorum gecen ay 30.gun adet oldum ki benim için en az 40 gunde bir olmak normaldir bu ay da bakalım beklemedeyim adet olursam doktora gidicem artık bu arada 1 bucuk senedir korunmuypruz benim sorum glifor ile hamile kalan var mı ya yanında başka hormon ilaçları kullanmadan yani

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1282 gün geçti.

verygoody

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Mart 2016
840
534
Selam kızlar pko liyim bi kızım var 4 yasında femara kullanmıstım 2.kullanılta nasip olmuştu şimdi malum kardeş istiyoruz doktora henuz gitmedim 2 aydır glifor kullanıyorum gecen ay 30.gun adet oldum ki benim için en az 40 gunde bir olmak normaldir bu ay da bakalım beklemedeyim adet olursam doktora gidicem artık bu arada 1 bucuk senedir korunmuypruz benim sorum glifor ile hamile kalan var mı ya yanında başka hormon ilaçları kullanmadan yani
Kızlar cvp lütfen

Smile_s

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2012
2.069
2.007
Benim glukofen ile regl im düzene girdi. Normalde 65 70 günde bir regl olurdum

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 21-10-2021

Hamileliğimin 18. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 159 gün kaldı.

Bugün, kekonyum (ilk dışkı) bebeğinizin bağırsaklarında birikmeye başlayacaktır. İçeriği ölmüş hücreler, sindirim salgıları, yutulan amniyotik sıvıdır. Ve anne karnında bebeğiniz tarafından yapılan sindirim pratiği sonucunda üretilmiştir. Bağırsaklar tarafından eminlen amniyotik sıvının büyük bölümü, ortadan kaldırılması için annenin böbreklerine gönderilir. Lanugo dedinlen ince tüylenme görülmeye devam ediyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 210 gr. - Yaklaşık boyu : 14.2 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Elifkskl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2019
2.039
931
Bende glukofen kullandım 4 ay gebe kaldım ve adetimde düzene sokuyordu

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 04-10-2021

Hamileliğimin 20. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 142 gün kaldı.

Önümüzdeki üç gün içinde Verniks kazeoza bebeğinizin cildi üzerinde iyice belirginleşecektir. 12. haftadan 20. haftaya kadar plasentanın ağırlığı, bebeğin ağırlığı kadardır. (daha fazla değil). Plesanta besinlerin metobolik işlenmeleri için gereklidir zira bebeğinizin organları henüz gıda işleyecek olgunluğa erişmemişlerdir. Anneler dinlenirken veya otururken oluşacak şişliklere karşı ayaklarını ve bacaklarını yüksekte tutmalıdırlar.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 320 gr. - Yaklaşık boyu : 16.4 cm. (Baştan Popoya)

verygoody

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Mart 2016
840
534
Bende glukofen kullandım 4 ay gebe kaldım ve adetimde düzene sokuyordu
Hayırlı olsun gebeliğin sağlıkla gelsin bebeğin pko varmıydı sende ve başka bir ilaç kullandın mı yanında glukofenin

verygoody

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Mart 2016
840
534
Benim glukofen ile regl im düzene girdi. Normalde 65 70 günde bir regl olurdum
Benimde öyle oldu duzenli kullandım gecen ay 30.gun adet oldum çok uzun surerdi surmedi kanamam çok olurdı öyle de olmadı çok şükür 🤲🏻 bir de gebeliği görseydik iyidi ben ilk gebeliğimde de kullandım doktorum kesmedi 4.aya kadar gliforu

Elifkskl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2019
2.039
931
Hayırlı olsun gebeliğin sağlıkla gelsin bebeğin pko varmıydı sende ve başka bir ilaç kullandın mı yanında glukofenin
Evet pco vardı inofolic kullandım 2 ay

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 04-10-2021

Hamileliğimin 20. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 142 gün kaldı.

Önümüzdeki üç gün içinde Verniks kazeoza bebeğinizin cildi üzerinde iyice belirginleşecektir. 12. haftadan 20. haftaya kadar plasentanın ağırlığı, bebeğin ağırlığı kadardır. (daha fazla değil). Plesanta besinlerin metobolik işlenmeleri için gereklidir zira bebeğinizin organları henüz gıda işleyecek olgunluğa erişmemişlerdir. Anneler dinlenirken veya otururken oluşacak şişliklere karşı ayaklarını ve bacaklarını yüksekte tutmalıdırlar.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 320 gr. - Yaklaşık boyu : 16.4 cm. (Baştan Popoya)