(Pko)Polikistik over ile mücadele🌸

Merhaba ben Ankara’da yaşıyorum Malesef deneyimli ve iyi niyetli bir doktora ihtiyacım var birçok doktor sırf para için gereksiz tedavi ve tahlillere başvuruyor insan zaten bu süreçte gerek maddi gerek manevi yeterince yıpranıyor sormak istediğim şey şu siz tedaviye ne zaman başladınız ben henüz daha 6 aylık evliyim
Merhaba, daha çok erken demeyeceğim size çünkü bende 6 aylıkken çok stresliydim olmayacak mı acaba diye ilk 3-4 ay çok umursamadım hatta arada korunduk sonra 4 ay klomen ve ovitrelle kullandım işe yaramadı ben 15 aylık evliyken hamile kaldım. Haziran’da 2. Yılım doluyor. İlker hoca tüm testleri istiyor ama istediğin yerde yaptır çok önemli değil onun için. Kanlarınızı sağlık ocağında verin. Bir kere muayene ücreti ödedim bir daha da hiç ödemedim ben

Sizin lazer isey yariyormu hormon bozukluğu olanlarda iseyyaramiyormus diye duydum doğumdan sonra gitmeyi düşünüyorum ama bu durum tekrarlarmi diye çekiniyorum acikcasi
Ben daha önce gitmiştim ve baya bitmeye yakın kalmıştı ama o zamanlar polikistik över sendromu olduğumu bilmiyordum 1 sene içinde tüyler aynı şekilde çıktı

Merhaba bende pko sendromu var ve benim normalde regl im 5 6 gün gecikiyor en fazla her zaman oluyor ama bu ay 15 gün gecikti test yaptık ama negatif ve doktorumuz ilk aylarda genelde polikistik over sendromu olan kişilerde bebek kanda da idrar testinde de görünmeye bilir dedi sizinde böyle oldu mu ?? Veya bı bilginiz var mı ??

Ben daha önce gitmiştim ve baya bitmeye yakın kalmıştı ama o zamanlar polikistik över sendromu olduğumu bilmiyordum 1 sene içinde tüyler aynı şekil

Ben daha önce gitmiştim ve baya bitmeye yakın kalmıştı ama o zamanlar polikistik över sendromu olduğumu bilmiyordum 1 sene içinde tüyler aynı şekilde çıktı
Ben bunu birkaç yerde okumuştum polikistik over tekrarlayinca tüyler olduğu gibi tekrardan çıkıyor diye demekki pko varsa güvenmemek gerek teşekkür ederim cevabınız icin

Merhaba bende pko sendromu var ve benim normalde regl im 5 6 gün gecikiyor en fazla her zaman oluyor ama bu ay 15 gün gecikti test yaptık ama negatif ve doktorumuz ilk aylarda genelde polikistik over sendromu olan kişilerde bebek kanda da idrar testinde de görünmeye bilir dedi sizinde böyle oldu mu ?? Veya bı bilginiz var mı ??
Genelde geç döllenme olursa geç çıkabiliyor ama kanda azda olsa değerler yüksek çıkar

Genelde geç döllenme olursa geç çıkabiliyor ama kanda azda olsa değerler yüksek çıkar
Benimde ilk evlendiğimde 2 3 gün geciken adet sürem birkereden 10 15 günlere çıkmıştı taki son gittiğim doktorum bana ismini hatirlamadigim bir ilaç yazana kadar zaten ertesi ay 20 gün beklemiştim mide bulantilarina rağmen Rabbim size ve tüm bekleyenlere en kısa zamanda beklediğiniz müjdeyi almayı nasib etsin🤲

Selamlar benim gibi polikistik over sendromu olan arkadaşlarla birlikte bu başlık altında toplanalım önerilerde bulunalım istiyorum.🙏 manevi anlamda çok yıprandım, yıpranıyoruz. Bu sebepten ötürü bu başlık altında birbirimize önlerilerde bulunabilelim faydalı olabilecek bilgileri paylaşmaktan çekinmeyelim. Ve özellikle kür yapıp herhangi bir bitki kulllanıp polikistik over ile hamile kalmış annelerimizin bize yol göstermesi en büyük desteğimiz olacaktır şu sıkıntılı dönemde🙏 Burdan işe yarayacağını düşündüğüm, işe yaradığı söylenen tarifleri yazacağım inşallah rabbim bebek isteyen herkese nasip eylesin. Lütfen yazmaktan çekinmeyin belki sizin önemsiz gördüğünüz bir bilgi bir başkasının hayatındaki bir mucizeye sebep olacaktır.😊
merhaba. ben de dirençli bir polikistik overim. kendimi bildim bileli hiç duzenli adet olmadım. ya üç dört ayda bir oldum yada tarlusal kullanarak. üç yıllık evliyim, bebek sah,ibi olmak istiyorum ve doktora başvurduk birkaç ay klomenle denedik ama yumurtalarım çok dirençliydi. yeteri kadar büyümediler. daha sonra doktorum menopur iğne verdi 150 mg. aynı anda klomen de kullandım. yani kombo yaptı anlayacağınız. sonunda büyüdü yumurtam. dün de aşılama yapıldı. inşallah güzel sonuç alırız. rabbim isteyen herkese nasip etsin. :)

X