Pko ve yumurta tembelliği olup tüp bebek yaptıranlar

Gunes5

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2019
5
2
28
Merhaba hanımlar ben pkoluyum ve yumurtalarım çok tembel ilk defa tüp bebek yaptırıyorum dün 15 yumurtam toplandı bugün 13 tanesinin döllendiğini söylediler. Transferim temmuz ayında olacak benim durumumda olup tüp bebek yaptıranlar birbirimize yardımcı olabilir miyiz sizin kaç yumurtanız toplandı ve kaçı döllendi nasıl bir yol izlendi??

Bende pkoluyum perşembe günü 30 yumurtam toplandı 30 uda döllendi bugün ikinci günleri.5.güne gidenleri dondurcaklar benimde Temmuz gibi transferim inşallah

Maşallah çok güzel kalite için neler yaptınız acaba ben de 3. Tedaviye hazırlanıyorum pko ve kalite sorunum var
Benimde bu 3.tedavim canım daha önce düşük ve kürtajlarım var.ekstra hiçbişey kullanmadım öncesinde,sadece bu tedavim ramazana denk geldiği için akşamları bol bol medine hurması yedim

kızlar benimde 15 yumurtadan 12 si blastokist olarak donduruldu :super: Allah izin verirse önümüzdeki ay transferim olacak doktorum rahmini dinlendirelim bu sefer rahme yönelik bi tedavi uygulayacağız dedi :))

kızlar benimde 15 yumurtadan 12 si blastokist olarak donduruldu :super: Allah izin verirse önümüzdeki ay transferim olacak doktorum rahmini dinlendirelim bu sefer rahme yönelik bi tedavi uygulayacağız dedi :))
Sizinle aynı ilerliyoruz bende rahim dinlendirmedeyim,önümüzdeki adetle transfere hazırlanacağız inşallah

ya kızlar 2 ay iğneli tedavi oldum yumurtalarım hiç gelişmedi
e2 değerim 50 den yukarı çıkmadı
neden olabilir sizce
ben de pko luyum

ya kızlar 2 ay iğneli tedavi oldum yumurtalarım hiç gelişmedi
e2 değerim 50 den yukarı çıkmadı
neden olabilir sizce
ben de pko luyum
Kilonuz tiroit rahatsızlığınız birde insülin direnciniz varmı düzensiz hormonlarda yumurtalıklar uyarılmıyor

Kilonuz tiroit rahatsızlığınız birde insülin direnciniz varmı düzensiz hormonlarda yumurtalıklar uyarılmıyor
kilom var insülin direnci de var.
tiroit yok çok şükür.
ilk gebeliğimde de kilo ve insülin direnci vardı ama yumurtlamıştım, yumurtluyordum
bu sefer neden olmuyor anlamıyorum

kilom var insülin direnci de var.
tiroit yok çok şükür.
ilk gebeliğimde de kilo ve insülin direnci vardı ama yumurtlamıştım, yumurtluyordum
bu sefer neden olmuyor anlamıyorum
Kullandığınız ilaçları ve dozunu değiştirerek deneyebilirsiniz birde,1 yada 2 gelişen duydumda yumurtaların hiçbirinin gelişmemesi ilginç geldi

Kullandığınız ilaçları ve dozunu değiştirerek deneyebilirsiniz birde,1 yada 2 gelişen duydumda yumurtaların hiçbirinin gelişmemesi ilginç geldi
klomen kullandım işe yaramadı
2. ay gonal f 50-75-100 sırayla arttırdık yine olmadı
3. ay 150 gonal f kullandım sonra da merional kullandım yine gelişmedi

Sizinle aynı ilerliyoruz bende rahim dinlendirmedeyim,önümüzdeki adetle transfere hazırlanacağız inşallah
Rabbim şu mübarek günlerde dualarımızı kabul edip hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah 🙏🏼 Buradan haberleşelim o zaman ilerlemeleri 😊😊

X