Pkolu olup tüp bebek rahim dinlendirme !!

Seni çok iyi anlıyorum benim de tüp bebek korkularım vardı. Ve bu siteye üye olmasam bu süreci yaşayan arkadaşlar ile tanışmasam belki hiç yenemeyecektim o korkuyu.
Sana tavsiyem kendini kötü hissettirecek yorumları ve konuları okuma uzak dur. Her zaman olumlu düşünmeye çalış ne güzel psikoloğa da başlamışsın faydası olacaktır mutlaka ama dediğim gibi olumsuz konuları okuma çünkü gerçekten çok etkileniyoruz
aynen gerçekten çok etkileniyorum bütün felaket senaryoları gözümün önünden geçiyor :) ilginiz ve desteğiniz için çok teşekkür ederim.

Ben panik atak olan birisiyim . Ama o anne olma hissi var ya hepsini unutturuyor bn çok dua ettim girmeden içime bir ferahlık geldi zaten sakinleştirici ve anestezi altında olduğu için kuş gibi uyanıp kalkıyorsun 🤲hemen başlayın korkmayın 🥰🥰
çok teşekkür ederim güzel yorumunuz için Allah nasip ederse önümüzdeki ay başlamayı düşünüyorum çok saolun destek olan herkesten Allah razı olsun gönlüne göre versin inşallah :KK36:

K kare2819 @havvanur_havvanur

merhaba arkadaşlar ne güzel siz bu süreci atlatmişsınız
bende peşinizden geliyorum :KK43: anesteziden aşırı korkuyorum sırf bu yüzden başlayamıyorum tüp bebeğe
32 yaşındayım daha önce hiç anestezi almadım ve sigara içiyorum :KK43:
her sabah bu düşünce ile uyanıyorum yataktan :/

K kare2819 @havvanur_havvanur

merhaba arkadaşlar ne güzel siz bu süreci atlatmişsınız
bende peşinizden geliyorum :KK43: anesteziden aşırı korkuyorum sırf bu yüzden başlayamıyorum tüp bebeğe
32 yaşındayım daha önce hiç anestezi almadım ve sigara içiyorum :KK43:
her sabah bu düşünce ile uyanıyorum yataktan :/
merhaba, sakın korkma benim kadar korkak yoktur heralde derdim hep iğne olurken bile ağlardım acısından değil psikolojikti daha önce hiç bir operasyon falan geçirmediğim içindi sanırım. o an ne olacağını bilmediğin için korkuların oluyor benim öyle oldu doktorum sakinleştirdi konuşurken bir anda uyumuşum ve yatağımda uyandım ağrı sızı acı hiç bişe hisstemedim inan bana çok kolaymış ve ben hep şöyle derdim ne kadar korkarsam korkayım sonunda çok istediğim birşeye kavuşcam psikolog desteği de aldım ama önemli olan kendini cesaretlendirmek. umarım sende güzel bir şekilde atlatıp güzel sonuçlar alırsın :KK200:

X