Pkolu olup tüp bebek rahim dinlendirme !!

Bende de yapıldı rahim dinlendirme ilk adetim de daha iyileşmemiştim ikinciyi bekledik. Böylesi daha sağlıklı emin olun. İnşallah sımsıkı tutunsun bebeğiniz size🥰
Ben yumurta toplamadan 6 gün sonra adet oldu muayeneye gittim biraz daha düzensizlik var dedi 2.adeti bekliyoruz doktorum öyle dedi siz ne zmn adet gördünüz yumurta toplamadan sonra

Hadiya zaten tüp bebek sürecinde en korktugum işlem yumurta toplama. Aneztezi almaktan da çok korkuyorum. Ağrın ne kadar süre devam etti Ağrı kesici vs vermiyolar mı uyandıktan sonra
sizinle aynıyım resmen tüp bebek sürecinde en korktuğum şey yumurta toplama işlemi. anesteziden de çok korkuyorum :KK43: siz ne yaptınız işlem yaptırdınız mı ?

sizinle aynıyım resmen tüp bebek sürecinde en korktuğum şey yumurta toplama işlemi. anesteziden de çok korkuyorum :KK43: siz ne yaptınız işlem yaptırdınız mı ?
Anesteziden hiç korkma en temizi o. Uyuyorsun Ohh kafa miss😁uyandıktan sonra da bi şekilde geçiyor hepsi. Stresten uzak kalmaya çalışın. Sizi mutlu edecek şeylerle meşgul olun bu süreçte 🤗

Anesteziden hiç korkma en temizi o. Uyuyorsun Ohh kafa miss😁uyandıktan sonra da bi şekilde geçiyor hepsi. Stresten uzak kalmaya çalışın. Sizi mutlu edecek şeylerle meşgul olun bu süreçte 🤗
Yanıtınız için çok teşekkür ederim ancak daha önce hiç ameliyat vs olmadığım için anestezi alınca uyanamayacakmışım korkusu var içimde sırf bu anestezi korkum yüzünden iki aydır askıya aldım tüp bebeğe başlama işini psikoloğa başladım önce bilinç altımı hazırlıyorum ama sizin gibi süreci yaşayanlardan güzel şeyler duyunca umutlanıyorum açıkçası ama bazı okuduğum şeylerden de çok etkilenip korkmaya devam ediyorum durum böyle olduğu için adım atamıyorum :)

lütfen hiç korkma tüp bebekte en korktugum sürecti benimde günlerce uykusuz kaldım stres yaptım ve boşuna yıpratmısım kendimi. o kadar kolay ve rahat bir işlemmiş ki.. benden 25 tane yumurta toplandı ona ragmen ne agrım oldu ne baska bir sıkıntım. narkoz dedikleri de az bir solüsyon seklınde tatlı bir uykuya daldıgını düşün öyle bir his veriyor uyanması da bir okadar keyifli. emin ol benim kadar korkan birisi daha yoktur bu işlemden. ben bile bunu söylüyorsam anla ki ne kadar kolay bir işlem :) için rahat olsun yine diyorum hiç ama hiiiiç korkulacak bir durum yok

Yanıtınız için çok teşekkür ederim ancak daha önce hiç ameliyat vs olmadığım için anestezi alınca uyanamayacakmışım korkusu var içimde sırf bu anestezi korkum yüzünden iki aydır askıya aldım tüp bebeğe başlama işini psikoloğa başladım önce bilinç altımı hazırlıyorum ama sizin gibi süreci yaşayanlardan güzel şeyler duyunca umutlanıyorum açıkçası ama bazı okuduğum şeylerden de çok etkilenip korkmaya devam ediyorum durum böyle olduğu için adım atamıyorum :)
Seni çok iyi anlıyorum benim de tüp bebek korkularım vardı. Ve bu siteye üye olmasam bu süreci yaşayan arkadaşlar ile tanışmasam belki hiç yenemeyecektim o korkuyu.
Sana tavsiyem kendini kötü hissettirecek yorumları ve konuları okuma uzak dur. Her zaman olumlu düşünmeye çalış ne güzel psikoloğa da başlamışsın faydası olacaktır mutlaka ama dediğim gibi olumsuz konuları okuma çünkü gerçekten çok etkileniyoruz

Benim 22 yumurtam toplandı çıktığımda komple rahmimi almış gibilerdi ağlıyordum ağrıdan korkutmak gibi olmasın ama bende böyle bisey beklemiyordum fazla yumurta olunca ağrılı oluyormuş Allah kolaylık versin
bende de aynı şekildeydi :KK43: sonra ağrı kesici iğne iyi geldi bir de 26 yumurtayı duyunca sevinmek istedim ama ağrı kendini unutturmuyor maalesef :KK43:

bende de aynı şekildeydi :KK43: sonra ağrı kesici iğne iyi geldi bir de 26 yumurtayı duyunca sevinmek istedim ama ağrı kendini unutturmuyor maalesef :KK43:
Ben ikinci ağrı kesici iğneyi bile istedim ama ağır dediler yarım saate geçmezse yapalım dediler ama Allahtan geçti uğundurdu ağrı bildiğimiz 😊 şimdi gülüyorum ama çok şükür sonu güzel olduğu için evlatlarımız için her şeyi çekiyoruz

Ben panik atak olan birisiyim . Ama o anne olma hissi var ya hepsini unutturuyor bn çok dua ettim girmeden içime bir ferahlık geldi zaten sakinleştirici ve anestezi altında olduğu için kuş gibi uyanıp kalkıyorsun 🤲hemen başlayın korkmayın 🥰🥰

Olmamıştım maalesef ama şuan çok pişmanım keşke vaktim varken olsaydım diyorum
Ben yumurta toplamadan önce 1 doz oldum doktorum çok ısrarcı mutlaka ol diye hamileyken hasta olmamam olursam bile rahat geçirmem için ikinci do bu ay imşallah transferden önce olur yoksa transferden sonda zor cesaret edemem bir şey daha sorabilir miyim bugün afetin 4. Günü ama öyle gelmiyor hiç normal mi acaba sizin nasıldı

Ben yumurta toplamadan önce 1 doz oldum doktorum çok ısrarcı mutlaka ol diye hamileyken hasta olmamam olursam bile rahat geçirmem için ikinci do bu ay imşallah transferden önce olur yoksa transferden sonda zor cesaret edemem bir şey daha sorabilir miyim bugün afetin 4. Günü ama öyle gelmiyor hiç normal mi acaba sizin nasıldı
Yaa çok iyi yapmışsın transferden önce halledersen daha rahat olur. Tabi inşallah hiç birimiz yakalanmayız. Nasıl normal değil çok mu oluyor az mı

lütfen hiç korkma tüp bebekte en korktugum sürecti benimde günlerce uykusuz kaldım stres yaptım ve boşuna yıpratmısım kendimi. o kadar kolay ve rahat bir işlemmiş ki.. benden 25 tane yumurta toplandı ona ragmen ne agrım oldu ne baska bir sıkıntım. narkoz dedikleri de az bir solüsyon seklınde tatlı bir uykuya daldıgını düşün öyle bir his veriyor uyanması da bir okadar keyifli. emin ol benim kadar korkan birisi daha yoktur bu işlemden. ben bile bunu söylüyorsam anla ki ne kadar kolay bir işlem :) için rahat olsun yine diyorum hiç ama hiiiiç korkulacak bir durum yok
Umarım benimde sizin gibi rahat geçer bende geceleri uyuyamıyorum düşünmekten çok korkuyorum neden onu da bilmiyorum :) bazı kötü yorumlar da okuyunca diyorum tamam kesin benim başıma bu gelecek. yumurta toplandı sanırım sizde transfer oldu mu ?

X