Pko'lu yeni hamişten öneriler :)

newmom7

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2014
41
2
Kızlar merhaba ben sırf hikayemi anlatmak için üye oldum 2,5 yıllık evliyim bundan yaklaşık 4 ay önce eşimle çocuk düşünmeye başladık ve denemelere başladık :) tesadüf gibi denediğimiz ilk iki ay benim reglim 10 gün gecikti ve ben ikisinde de hamileyim sanıp kaç kere test yaptım kan testleri yaptırdım sonuç hüsran ve ben birşeylerden şüphelendim bi gariplik olduğunu anlayıp doktora gittim doktor pko (polikistik over) teşhisi koydu ve bana senin hastalığın genetik tedavisi yok daha çok küçüksün (bu arada yaşım 25) biraz daha deneyin bide adetinin ikinci günü kan ver hormon değerlerine bakalım dedi ben kan verdim doktor sen yumurtlayamamışsın bile benim sana yardım etmem lazım dedi yani hormon yüklemesi yapacak bende acelem yok biraz kendimiz deneyelim dedim ve bundan 2 ay sonra benim adetim yine gecikti bu sefer hiç umudum yok yine gecikti olcaksa olsa rahatlasam diye beklerken bi test yaptım ikinci çizgi silik ve kan testi yaptırdım hemen pozitif :) şimdi 10 haftalık hamileyim :) çok şükür bir sorunumuz yok herşey yolunda benim güzel hikayem bu şimdi meleğimle beraber yazıyoruz bu mesajı oda karnımda :) Benim tüm bebek sahibi olmaya çalışanlara ve özellikle pkolu olanlara tavsiyem şudur : umudunuzu hiç kaybetmeyin stres yapmayın ve acele etmeyin bakın benim 4. ayda kendiliğinden hiç müdahalesiz bebişim geliyor inşallah üstelik bu ayların birinde ben yumurtlamadım :) birinde de çalışmalar pek iyi değildi :) inşallah hepiniz hamilelik haberlerini buradan alırız iyi şanslar iyi çalışmalar diliyorum hepinize :KK1:

Cok guzel masaallah
Hicbir zaman olumsuz dusunmemek lazim. Tabi yasayinca oldukca zorlaniyordur insan.
Allah saglikla bebeginize kavusmayi nasip etsin.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Merhaba canım yazdıkların beni çok duygulandırdı ve sevindirdi.Bende 25 yaşındayım ve 10.haftamın içindeyim.Kendimi bildim bileli PKOluyum.Sen gerçekten şanlıymışsın doğal yolla hamile kalmışsın bende klomen+çatlatma iğnesi ile hamile kalabilenlerdenim.Allahıma çok şükür.Şimdi tek duam sağsalim meleklerimizi kucağımıza almamız :KK49::KK49:

amin canım inşallah ne yolla olursa olsun artık hamile kaldık çok şükür bizim haftalarımız aynı doğumumuzda aynı zamanlara denk gelir heralde buradan paylaşabiliriz senle gelişimlerini falan :)

X