PKO'luyum, nasıl zayıflayabilirim?

cancanim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2012
61
1
pco lu olan ve zayıflayan arkadaşlar varsa lütfen deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz dr kesinlikle zayıflamam gerektiğini söyledi ama pco lu olunca zor oluyo

Pekı hıc kılo vermek ıcın caba gosterdın mı veremedınmı bunu soluyen doktor jınekolog mu?bende pkoluyum bır ara kılo vermeye calıstıgım halde verememıstım dıyet ve spor yapmama ragmen 2ay boyunca gram verememıstım jınekologa gıttım 4ayda adet gorememıstım oda kılo vermem gerektıgını solemıstı bende veremedıgımı soledım bana kan tahlılı yaptı ve ınsulın dırencımın oldugunu kıloyuda bu yuzden veremedıgımı soledı sana bır ılac yazıcam ınsulın dırencını kontrol altına alıcak ve kılo verme engelınıde ortadan kaldırıcaz demıstı gercektende ılacı kullanmaya basladım spor ve dıyetle 1senede 16 17 kg verdım

mehaba kızlar bende 3 ay oncesıne kadar pkoluyudum yaklasık 1 seneye yakındır ama artık değilimmm hıpo trıoıdım var ve dolasıyla metabnolızman cok yazvas calııyor hamıleyken 8 kılo almıs bırı olrak hıc sorunum yokken dogumdan sonra cok kılo aldım ve ınsulın dırencık olustu tabıı kı ınsulın dırencı eşittir pko demekmıs adet goremem sorunum oldu ve gobek bolgem sımıt denılen yerlerde yaglanmalar oldu onceden basen bolgen ustumden genıs olurken sımdı ustum basen bolgelden genıs bı duruma geldı fakat ınsulın dırencı ıcın verılen haplımı duzenlı ıctım yaz geldı bol yuruyıs yaptık cok olmasada pek bi kolo veremedım yadıklerıme dıkkat ettım ozellıle ınsulın dırencını dusurmek ıcın dr bana gunde 1 saat yurumemı soyledı bende yurudum sımdı allahıma sukur pkolarım kayboldu

Konu içeriği nedeniyle ilgili başlığa taşınmıştır.
Keyifli paylaşımlar...

X