Pkos ve bitkisel yollar

clkbyznur

Üye
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2022
166
35
25
Merhabalar ben 24 yaşındayım ve 4 aylık evliyim. Pkoslu olduğumu 16 yaşımdan beri biliyordum ve doğal kürlerle ve yaklaşık 20 kilo vererek düzene girmiştim. Evlendiğim ilk aya kadar duzenliydim ilk ay gecikince hamileyim diye o kadar mutlu oldum ki anlatamam. Test yaptığımda negatif gördüm. Doktora gittiğimde düzensizlikleri tekrar başlamış dediğinde adeta başımdan kaynar sular döküldü. O kadar emeğim çöp mü olmuştu hem en çok lazım olduğu zamanda.. Ovulasyon testi yapıyorum, insülin direnci için diaformin kullanıyorum ve geçen ay soğan kürü yaptım adet olamadım üstünden iki hafta geçince incir kürüne başladım. Deneyimi olan var mı? Çok üzülüyorum

Kesinlikle saracogluna gidin olduğunuz şehir de bayisi yoksa direk arayın. Ya da Instagram'da mfk yazın bu doktor ile görüşün bunlar bitkisel ve kesin tedaviler

Selam canim diaformin kullaniyorum demissin zayiflattimi? Bende metformin kullaniyorum aynisi aslinda bende 17 yasmdan beri pcoluyum. Evlendim cocuk istedik olmiyor benden dolayi ayninsenin gibiyim 3 ayda bi adet oluyorum

Selam canim diaformin kullaniyorum demissin zayiflattimi? Bende metformin kullaniyorum aynisi aslinda bende 17 yasmdan beri pcoluyum. Evlendim cocuk istedik olmiyor benden dolayi ayninsenin gibiyim 3 ayda bi adet oluyorum
Belirgin bi zayıflama yok ama ben yürüyüş yapamıyorum o yüzden etki etmedi bence sınava hazirlandigim için evde geçiyorum vaktimi. İşin kötüsü incir kürü 21 gün oldu hala adet olamadım. Çok canim sıkılıyor

Belirgin bi zayıflama yok ama ben yürüyüş yapamıyorum o yüzden etki etmedi bence sınava hazirlandigim için evde geçiyorum vaktimi. İşin kötüsü incir kürü 21 gün oldu hala adet olamadım. Çok canim sıkılıyor
Anladm canim prolaktin baktir istersen incir sonucta yükseltebiliyor incir ve hurma havuc hepsi.. keske sogan kürü deneseydin o daha etkiliymis ben aktardan cörekotu bal karisimi yaptirmstm ins ise yarar..

Kac kilosunuz
Anladm canim prolaktin baktir istersen incir sonucta yükseltebiliyor incir ve hurma havuc hepsi.. keske sogan kürü deneseydin o daha etkiliymis ben aktardan cörekotu bal karisimi yaptirmstm ins ise yarar..

Sogan kürü denedim zaten olamadım. Prolaktin seviyem normal, şu an clife da kullaniyorum
Anladim ben daha yapmadm sogan kürünü benimkiler bitince deniycem suan 65 kiloyum hedefim 55 kilo olmak ideal kilo clife cok duydum ise yariyabilir

X