Pkos

Düzenli kullanın muhakkak fayda sağlayacaktır. Birde size tavsiyem diyet ve egzersiz. Ben bu süreçte 3,5 kilo kadar verdim. Zayıfsanız bile dikkat edin göbek bölgenizden vermeye çalışın.
Glifor kullanıyorum sabah akşam zayıflatıyormuş bana daha bi etkisi olmadi

Bende de Pkos var, bende kendiliğimden regli olamıyordum. Yıllardır ilaçla regli oldum. Size tavsiyem yumurta takibini doktor eşliğinde yapmanızı öneririm. Bende gebelik düşünüyordum yumurtlama tedavisine başlamıştık. Bu 3. Tedavimdi. Birde buna ek olarak doktor inofolik combi verdi,2 ay kullandım. Bu ay beta sonucum pozitif çıktı fakat değerim düşük olduğu için birkaç gün sonra tekrar kan vereceğim. İnşallah sizde biranönce olumlu sonuçlar alırsınız.
Bende doktor esliginde yumurta takibi yapiyorum catlatma igneside vurdum ilk ayımm bakalimm nr olucak adetime 1 hafta var

Bende doktor esliginde yumurta takibi yapiyorum catlatma igneside vurdum ilk ayımm bakalimm nr olucak adetime 1 hafta var
Adetinize daha varmış acele davranıp hemen test yapmayın. İğnenin etkisi 14 günden sonra vücuttan gidiyor, doktorunuz zaten sizi bilgilendirmiştir. Benimde adet günüm yarın umarım olmam ve değerim daha da yükselir.

2 ayda veya 3 ayda olsun kendiliğinden adet olmuyormusunuz benim gebelde o şekilde düzgün olması için söktürücü kullanıyorum aslında şey bı kez hamile kalmışsınız bu iyi bişey yine kalabileceğiniz anlamına geliyo
Evet öyle ama doktorlar da böyle söylüyor napıcağımı bilmiyorum

Aynen her ay aynı şey umutla ay sonunu bekliyorum regl oluyorum umudum bitiyor reglim bitince tekrar umut çok yoruldum cogusu zayiflayarak hamile kalmış ben zayıflasam zaten ine iplik gibiyim cagresizlik çok kötü bisey
Evet ya kiloya vuruyorlar ben de zayıfım evlendikten sonra biraz kilo aldım ama hala 50 bile değilim

Bende de Pkos var, bende kendiliğimden regli olamıyordum. Yıllardır ilaçla regli oldum. Size tavsiyem yumurta takibini doktor eşliğinde yapmanızı öneririm. Bende gebelik düşünüyordum yumurtlama tedavisine başlamıştık. Bu 3. Tedavimdi. Birde buna ek olarak doktor inofolik combi verdi,2 ay kullandım. Bu ay beta sonucum pozitif çıktı fakat değerim düşük olduğu için birkaç gün sonra tekrar kan vereceğim. İnşallah sizde biranönce olumlu sonuçlar alırsınız.
Oturuduğum yerdeki doktorlar ilgilenmiyor yapamıyprum elim kolum bağlı kaldı

İl
Evet çok düzensiz ilk adet okduğum zaman sürekli geliyordu doktora gitmesem 1 sene boyunca rahat kanamam oluyordu şimdi tam tersi anlamadım bişey hormonlara bağladılar şimdi böyle sorunum çıktı o kdar çok yıpratıyot ki yaşım genç diyorum olur diyorum ama şnsan etrafındakileri de görünce çok üzülüyorum

Oturuduğum yerdeki doktorlar ilgilenmiyor yapamıyprum elim kolum bağlı kaldım

Oturuduğum yerdeki doktorlar ilgilenmiyor yapamıyprum elim kolum bağlı kaldı
Nasıl yani, bunu yapmak çok zor değil ki. Yumurtlama ilacını kullanıp gidiyorsun doktor da yumurta boyutlarını ölçecek usg ile. Devlet hastanesi mi yapmıyor bunu? Özel bir hastane yok mu?

Nasıl yani, bunu yapmak çok zor değil ki. Yumurtlama ilacını kullanıp gidiyorsun doktor da yumurta boyutlarını ölçecek usg ile. Devlet hastanesi mi yapmıyor bunu? Özel bir hastane yok mu?
hayatım özele gidemiyorsun malum durumlardan dolayı inofolik combi ilacını kullanıyorum bir ay da üç paket alıyorum özel ilaç bi de sigaorta da karşılamıyor denildiği gibi olmuyor bazı şeyler sürekli de zam geliyor ilaca nasıl yapim devlet beş para etmez ???

X